Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

07.02.2013.

Recommended Posts

Hockey, NHL02:05 CET (08/02/2013)Nashville Predators - Los Angeles Kings(Money Line)Pick: Los Angeles KingsOdd: 2.12Bookie: Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se u Gaylord Entertainment Center -( Nashville, TN) sastaju domaći  Predatorsi (4-2-3) i gostujući  Kingsi (3-3-2)...Malosam požurio sa ovim mečom ali zaista neverujem da će još dugo bitiovakva kvota na Kingse ML koja je otvorena na @2.15 a sada je za mene i dalje neverovatnih @2.12 koju svakako uzimam iz više razloga.Jedan od njih je svakako da Predatore nesmatram za neku mnogo kvalitetnu ekipu uz to posle dva meča kod kuće i dva poraza krenuli su na veoma dugu seriju gostujućih mečeva koja je trajala pune dve nedelje i sa koje su se tek danas vratili iako je bila uspešna 4 W-3 L svakako da je tajubitačni tempo gde su za 14 dana odigrali 7 mečeva je ostavio traga na ekipu.Obično ekipe često kad se posle tako dugih gostujućih mečeva se vrate dožive i poraz neznam zaista što su postavljeni za takvog favorita bez obzira na njihova tri vezana trijumfa i to zadnji od čak6-1 nad dosta dobrim Bluzerima ali to je po meni trenutni HOT koju svaka ekipa ima u prvenstvu posebno ovako zgusnutom rasporedu ali to je po meni samo još veći plus da odigram kontra njih jel ipak mi oni nisu ekipa koja je u stanju da pobeđuje u velikim serijama a uz to protivnik im je niko drugi nego Šampioni Kingsi kakvi su takvi su iako nisu dobro otvorili sezonu ipak su Šampioni i sigurno manje ekipe u koje svakako spadaju Predatorsi imaju respekt protiv njih...!Na golu će stajati verovatno opet Pekka Rinne 2.02 GAA iako na zadnja tri meča je branio odlično ipak ima 6 vezanih startova i sigurno je iscrpljen a i nije on ipak golman toliko visoke klase da brani sjajno u puno mečeva.Napad Predatora nije sajajan čak šta više smatram da je jedan od lošijih u ligi iako su se pre dva dana istresli nad Stl. ali je to splet okolnosti ipak napad Predatora nema toliko kvalitetnih igrača i jedan od retkih napada bez neke velike zvezde u timu. Imaju prilično loš prosek od samo 2 gola po meču tu je prva linija koja je koliko toliko solidna Martin Erat ,Mike Fisher ,Sergei Kostitsyn iako se samo od njih dosada isticaoErat.Sa druge strane Kingsi koji su celi Svet iznenadili pa i sebe prošle sezone uzimanjem pehara "LORDA STENLIJA" ali to svakako treba poštovati sumnjam da mogu ove godine se i blizu tome približiti alai još je ranoo tome pričati ali da su kvalitetan tim svakako da jesu jel nemože se baš tako slučajno uzetiti titula bukvalno je gotovo nepromenjen tim od prošle sezone... Iako ovu sezonu nisu otvorili sjajno nesumnjam da će se namestiti ono što je i donelo titulu prošle sezone je bila gvozdena odbrana Kingsa koja je ovesezone na razočaravajućih 2.92 golova po meču kao i jedan od junaka prošle godine golman Jonathan Quick pogotovo u plej ofu kada je imao neverovatnih 1.41 GAA ali naravno nije to samo njegova zasluga već cele odbrane koja mora da bude agresivna kao i prošle sezone da bukvalno protivniku ne dozvole puno udaraca na gol a ne pogotovo otvorenih udaraca kao ove sezone mislim da je današnji protivnik idealan za to da sebi uliju povrenja jel napad Predatora svakako nije sjajan.Dok je napad sasvim dobar ove sezone imaju dve zaista kvalitetne linije L 1- Anze Kopitar,  DustinBrown, Jeff Carter L 2- Mike Richards, Dustin Penner, Justin Williams dok je čak u trećoj liniji jedan    Simon Gagne koji je konačno zdrav kao i C Jarret Stoll zaista tim prepun kvalitetnih napadača.Jednostavno po meni su Kingsi mnogo kvalitetniji iako su pre nedelju dana poraženi od Predatora sa 1-2.Ipak znaju jako dobro da igraju u ovoj dvorani gde su na zadnjih 5 mečeva pobedili čak 4 puta.Po meni ovaku kvotu neću sigurno propustiti na Šampione ma kako god se meč završio...!!!
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 03:00
Naziv para: Kamloops Blazers - Everett Silvertips
Tip para: Kamloops Blazers
Tečaj: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Minnesota Wild - Vancouver Canucks
Tip para: Vancouver Canucks
Tečaj: 2.400

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Minnesota Wild - Vancouver Canucks :uredu: 
Tip para: Vancouver Canucks
Tečaj: 2.400

1:4FT :uredu: 

 

 

Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 03:00
Naziv para: Kamloops Blazers - Everett Silvertips :uredu: 
Tip para: Kamloops Blazers
Tečaj: 1.600

6:0FT :uredu: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...