Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

08.02.2013.

Recommended Posts

Od silnog rada nisam do sada stigao pozdraviti društvo. :spank:

 

Dobra večer! :57bye:

 

Uspješna i ugodna noć! :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma što god da napraviš nemreš doć na zelenu granu. Ostaviš stvari kakve jesu, samo malkice smanjiš potreban prag aktivnosti i ukineš brojanje postova koji su oblika dnevnog pozdrava tako da bude mjesta za kakvu takvu komunikaciju. I to je to. 

:48thumbsup:  potpisujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala enako - anton, imam uefa b licencu za treniranje, tako da ne mogu trenirat dinama, barem ne regularno :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad vas lijepo pozdravljam :57bye: Moram se odmorit prije devastiranja večeras :57bye:

Jel pada neka predlog  iz USA sportova??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu pravila zapisana u kamenu, samo treba pronaći nešto što će svima odgovarati.

 

Stari sustav nije funkcionirao jer su se zadnja dva dana nabijali postovi. Predložite kako bi riješili taj problem, pa ćemo nešto novo smisliti.

 

Ovdje možete iznijeti svoja mišljenja:

http://www.bet-club.com/forum/topic/26575-rasprava-oko-ra%C4%8Dunanja-aktivnosti/

 

ma nisam ja bas miskio nesto konkretno predloziti, samo mi zao da clanovi odustaju zbog ovog pravila...ja ih postujem ali iskreno i meni je malo cudno da ne znas tok svoje aktivnosti...

 

recimo nije bilo lose ono 30 postova po takmicenju sa recimo dnevnim limitom od 5 maksimalno postova koji se racunaju u zadnjih 10 dana mjeseca ili slicno nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam ja bas miskio nesto konkretno predloziti, samo mi zao da clanovi odustaju zbog ovog pravila...ja ih postujem ali iskreno i meni je malo cudno da ne znas tok svoje aktivnosti...

 

recimo nije bilo lose ono 30 postova po takmicenju sa recimo dnevnim limitom od 5 maksimalno postova koji se racunaju u zadnjih 10 dana mjeseca ili slicno nesto...

zacudio bi se kad bi od tebe cuo nesto konkretno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ENPPI  1:1  :icon_mad: .  Idioti jedni , ne mogu ni Ghazl El Mahalla da pobede  :smile_redcard:

 

Mislim da mi je ovo prvi promasaj kod Egipcana, od kako krenuliovo novo prvenstvo.  I bas sad _?

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

al trpaju oni holandjani  :icon_razz:   :icon_razz:

 

A ja danas igrao Honefos - Sarpsborg 3+ , kažem norvezani, paprijateljska , kad oni samo 1 gol.  

 

Da sam igrao Hoolandjane , ne bi palo 5 golova ukupno, kakav sam maler

Share this post


Link to post
Share on other sites

al trpaju oni holandjani  :icon_razz:   :icon_razz:

 

najmanje na mojoj utakmici :icon_mad:

 

evo ga 0-1... sada ce oni odcepiti :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zacudio bi se kad bi od tebe cuo nesto konkretno 

 

A ja bih se zacudio kada bi ti barem nesto smisleno napisao 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja danas igrao Honefos - Sarpsborg 3+ , kažem norvezani, paprijateljska , kad oni samo 1 gol.  

 

Da sam igrao Hoolandjane , ne bi palo 5 golova ukupno, kakav sam maler

 

Nisi jedini... :icon_mad:

Od 3 prijateljske utakmice norveskih ekipa, ja bas proberem ovu gdje padne samo jedan gol! Koji peh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...