Jump to content
Sign in to follow this  
inter

Ponedjeljak 30.10.2006.

Recommended Posts

18:45 Montepaschi Siena - ALBA Berlin tip:under 155 @1.90 Lutrija 8/10

 

Odmah nek se zna nisam neki poznavatelj kosarke(neznam igrace pojedinih klubova),ali pratim rezultate,formu i broj koseva(cesto igram under/over).

Montepaschi Siena je jedna odlicna momcad u domacem prvenstvu sa omjerom 4-1.U tih 5 kola 3 su utakmice bile ispod ove granice,dok su dvije bile preko.U zadnje 2 utakmice su poceli igrati malo cvrsce sto se vidi na rezultatu jer su obje isle ispod 140 koseva.

ALBA u domacem prvenstvu takoder odlicana te ka Montepaschi zauzima 2. mjesto sa omjerom 6-1.U 7 utakmica koliko su igrali 4 su isle ispod ove granice.Zadnja utakmica im je zavrsila 57:74.

U susretu dvije podjednako jake momcadi(po meni i Brackom,ali ne i prma bookijima)ocekujem tvrdu igru s malo koseva i s jedne i s druge strane.

Ono sto me najvise privuklo ovom tipu je kada sam Expetu isao odigrati under nije ga bilo.Dali su u ponud dva puta over,a nijedanput under(mislim da nije bilo slucajno).Samo da nadodam da je BWin stavio granicu od 153.5 koseva,dok se u SuperSportu moze naci za 155.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...