Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Rasprava oko ra�unanja aktivnosti

Recommended Posts

Ovdje možemo raspravljati o trenutnom sustavu računanja aktivnosti i budućim koji bi svima najbolje odgovarali.

 

Shvatio sam da većini smeta što ne znaju svoju aktivnost do zadnjeg dana, odnosno kada se više ništa ne može učiniti.

 

Pa ovdje predložite rješenje ovog problema i kako bi se po vama trebala računati aktivnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nista recimo izbacit ga prvi primjer jer stime  samo dobivate vise postova dakle vise analiza za pojedine parove ili ne analiza nego samo tipova. Što ih vise izbaci svaki korisnik svaki dan  kvaliteta tih tipova daleko je slabija jer se stavlja tek tolko da se ispuni taj neki koef. aktivnosti. i na čemu smo onda. Sve vise i vise promasenih tipova te daleko   lošije analize za one koji su manje online

Share this post


Link to post
Share on other sites

stime nas potičete na veću aktivnost ali uz to dolazi do puno lošijeg odabira parova zbog već gore navedenog ili smislit neša pametno neznam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja citam ovih dana prituzbe i jadikovke i ne vjerujem sto vidim.

Pa svi ste mogli vec tri put vidjeti otprilike na cemu ste u ova tri mjeseca kako ovo traje. Nema govora o satima i satima provedenim na forumu, dosta je doslovce 10 minuta dnevno kako je i Tuto rekao.

Ja se inace ne kladim vise u "stvarnom zivotu" pa sam tu vise iz zabave i zbog takmicenja ,a ne da trazim tipove koje cu uplatiti.

A da bi zaradio 40 bodova mjesecno stavim dva prijedloga dnevno koje i odigram na takmicenju i normalno igram takmicenja do kraja i kad vise nemam sansi za nagrade. Igram zato jer su i to postovi koji utjecu na aktivnost. Jos post-dva dnevno u Caffeu ili Poker forumu i to je dosta.

Znaci zaista se ne trazi nekakva pretjerana aktivnost i puno vremena nego se to sve obavi u par minuta ako vec neko stvarno nema vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazem sa prethodnim postom tj. kolegom mostovoj. Vrlo malo vremena treba izdvojiti za ovo, kao sto rece 10ak minuta. Postavis par prijedloga, to je 2.3 minute gotovo, jos po neki post u drugim temama i to je to. 30 dana puta ovo sigurno ce svako od nas ispuniti potreban iznos aktivnosti za taj mjesec.

 

ja ne bih nista mijenjao.... ovo za sada je najbolje sto se moglo uraditi, jer je mene nerviralo ono prije. Nema takmicara 29 dana i onda 30.dan udari po temama samo on pise, jer mu treba postova za nagradu... uzas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja citam ovih dana prituzbe i jadikovke i ne vjerujem sto vidim.

Pa svi ste mogli vec tri put vidjeti otprilike na cemu ste u ova tri mjeseca kako ovo traje. Nema govora o satima i satima provedenim na forumu, dosta je doslovce 10 minuta dnevno kako je i Tuto rekao.

Ja se inace ne kladim vise u "stvarnom zivotu" pa sam tu vise iz zabave i zbog takmicenja ,a ne da trazim tipove koje cu uplatiti.

A da bi zaradio 40 bodova mjesecno stavim dva prijedloga dnevno koje i odigram na takmicenju i normalno igram takmicenja do kraja i kad vise nemam sansi za nagrade. Igram zato jer su i to postovi koji utjecu na aktivnost. Jos post-dva dnevno u Caffeu ili Poker forumu i to je dosta.

Znaci zaista se ne trazi nekakva pretjerana aktivnost i puno vremena nego se to sve obavi u par minuta ako vec neko stvarno nema vremena.

to sam govorio neki dan i robertu... vjerujte dovoljno je dva tri prijedloga dnevno postaviti i to je to.... eventualno mozes malo procaskati i u kafani i sigurno ces nabiti koeficijent aktivnosti  :icon_biggrin: dosad nijednu analizu nisam postavio a uvijek mi je koeficijent aktivnosti izmedju 50-60...

sto se mene tice ja ne bi nista mjenjo... neko postavi prijedlog neko analizu plus malo upratis kako kome prolaze ti isti parovi i uvijek se iz toga moze naci neka dva tri para dnevno da se odigra a to je i smisao prijedloga i analiza  :48thumbsup: npr. upratio sam da prijedlozi od miche cesto prodju, isto tako od cantone kad postavi nesto iz americkih sportova itd itd..

 

kako god mislim da je ovo bolje nego ono klasicno nabijanje postova pa kako dwiz kaze kad dodju zadnja dva dana onda u kafani po 10 stranica postova

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadrealista pozz....

 

Ovaj mjesec radim na tome....pišem prijedloge i šta bude, bude....i tu i tamo sam u kafanu....Svaki kladioničar(ne mislim na tebe i ne na sebe) ima svoj naomiljeni sport za klađenje...Ja kladim najviše za zimski sport(biatlon, skijaško trčanje, curling)....Najslabije ali najbolje napisano...nikako mi ne ide nogomet (top 5 najboljih liga u Europi), ne ide meni potpuno ništa iz NBA, NFL, NHL.....ne ide mi previše ni tenis.... i za ljeto je sva sreća,da igraju nogometaši iz liga koje su pravi "amateri", a ide mi naravno još slovenski sport(najviše lokalni)...

 

Vidjet ćemo....

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi osobno pojačao vrijednost postova u rubrici ''Filmovi''. Mislim da tamo ima najboljih tipova s najvećom prolaznošću

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim sta je bit ove stranice da postavimo sto bolje analizirane parove i oderemo kladionice , ja osobno uzimam neke parove od članova koji mi se svide analize naravno, a da bi nasao dobar par  i dobru informaciju za to ti treba puno vise od 10 min.  kao sto sam reko u postu iznad ovim nabacivanjem parova za 10 min to nije to. kvalitetne i dobre analize dobar odabir parova potići će još vise ljudi na aktivnst na forumu meni je iskreno bitnije vaše mišljenje za pojedine parove  u pojedinom natjecanju jer uzimam one koji mi se svide i okladim se nanjih naravno i uz nek svoje tipove.  I sta se desi sad ja uđem u forum natječem se stavim gluparije 2 3 para dnevno za koje mi nije ni bitno da prođu neko tek tolko da ispunim tu aktivnost. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadrealista pozz....

 

Ovaj mjesec radim na tome....pišem prijedloge i šta bude, bude....i tu i tamo sam u kafanu....Svaki kladioničar(ne mislim na tebe i ne na sebe) ima svoj naomiljeni sport za klađenje...Ja kladim najviše za zimski sport(biatlon, skijaško trčanje, curling)....Najslabije ali najbolje napisano...nikako mi ne ide nogomet (top 5 najboljih liga u Europi), ne ide meni potpuno ništa iz NBA, NFL, NHL.....ne ide mi previše ni tenis.... i za ljeto je sva sreća,da igraju nogometaši iz liga koje su pravi "amateri", a ide mi naravno još slovenski sport(najviše lokalni)...

 

Vidjet ćemo....

 

Lp

 

bas zato sto svi mi imamo svoje omiljene sportove za kladjenje tad upratis ko je dobar u kom sportu i uzimas njegove prijedloge ili analize da igras... zbog toga govorim da nije losa stvar ovo sa aktivnoscu koja se nabija postavljanjem prijedloga, analiza i obicnih postova koji s razlogom nose najmanje bodova

 

Pozdrav za Sloveniju  :48thumbsup:

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim sta je bit ove stranice da postavimo sto bolje analizirane parove i oderemo kladionice , ja osobno uzimam neke parove od članova koji mi se svide analize naravno, a da bi nasao dobar par  i dobru informaciju za to ti treba puno vise od 10 min.  kao sto sam reko u postu iznad ovim nabacivanjem parova za 10 min to nije to. kvalitetne i dobre analize dobar odabir parova potići će još vise ljudi na aktivnst na forumu meni je iskreno bitnije vaše mišljenje za pojedine parove  u pojedinom natjecanju jer uzimam one koji mi se svide i okladim se nanjih naravno i uz nek svoje tipove.  I sta se desi sad ja uđem u forum natječem se stavim gluparije 2 3 para dnevno za koje mi nije ni bitno da prođu neko tek tolko da ispunim tu aktivnost. 

neko postavlja gluposti a neko postavi nesto vrijedno za odigrat... nemozemo svi bit pametni  :icon_biggrin: zato opet ponavljam, malo upratis sta ko postavlja i kako mu ti prolazi pa odaberes sta ti se svidja da odigras  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja postavljam prijedlog za ono sto uglavnom i uplatim ili odigram na takmicenju. Mislim da se dosta dobro poznajemo i da znamo ko sta prati i da li je ozbiljan par. ja pisem i analize, Mozete vidjeti da sam ovaj mjesec 100% uspjesan, sve postavljene analize su prosle.... trebalo bi i za to dati neki bonus na koeficijent aktivnosti, zar ne Dwiz? :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi osobno pojačao vrijednost postova u rubrici ''Filmovi''. Mislim da tamo ima najboljih tipova s najvećom prolaznošću

vrlo malo gledam.....nemam pojma kada sam gledao zadnji film "Australia"....za mene jedan od najboljih filmova.....A najbolji za mene je "Most na reki Kwai".....

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja bih ostavio dosada[nji sistem bodovanja, moda samo ya nekih 10-20% smanjiti potrebne bodove ya aktivnost, tako da bi i oni koji su na granici aktivnosti mogli dobiti nagradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocu dobit koji bod za aktivnost za ovaj post ?  :77tooth:    ...

 

pala mi je na pamet jedna ideja... citam ovo vase iznad.. da se otvori jedan topic gdje bi stavljali samo tipove s kojima smo upoznati dobro (npr. roberth nesto iz slovenske odbojke ili biatlona o cemu nas 90% nema pojma, cantona americke sportove posto ih prati, pa netko ko prati samo tenis i poznaje igrace nek stavi koji teniski tip za koji je siguran, ... ja recimo pratim aba ligu i tu sam cesto siguran u neki ishod ,,itd,.. pa da svaki dan imamo neke dobre pouzdane prijedloge iz kojih mozemo sastavit jedan izgledan listic ... sta kazete ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...