Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

15.02.2013.

Recommended Posts

Hockey, NHL03:00 CET (16/02/2013)Calgary Flames - St.Louis Blues(Money Line)Pick: St.Louis Blues  :uredu: Odd: 1.90Bookie: MarathonbetStake: 5/10Večeras se u Pengrowth Saddledome -( Calgary,) igra meč između domaćih  Flamesa (4-4-3) i gostujućih  Bluesa (7-5-1)...Domaćin je posle dva poraza na prošlom meču pobedili starse sa 7-4 dok su Bluesi konačno prekinuli seriju loših rezultata i pobedili na gostovanju u Motor cityu Red Wingse ja bi na ovom meču dao prednost gostima i uzimam ih ML!Flamesi su po meni ove sezone lošiji nego prošlih sezona ostali su bez prvog golmana G M. Kiprusoff koji je na DL-u oslanjaju se na iskusne igrače iako Alex Tanguay igra dosta dobro ipak sa druge strane legenda kluba sjajni Jarome Iginla polako ga gazi zub vremena i daleko je od sjajnih igara dok u timu ima još par solidnih igrača ali je to daleko od nekog visokog kvaliteta.Drugi golman L. Irving nije sjajan sa prosekom od gotovo 3 gola po meču uz slab postotak odbrana dok je napad dosta efikasan sa 3 gola po meču ali pitanje koliko će to da traje oni jedan meč se istresu pa par mečeva su izuzetno neefikasni njih još drži izuzetno visok nivo realizacija Power Play situacija 31.43% samo nemogu taj postotak još dugo držati jednostavno po meni jedna ekipa koja će teško i u pley of ući!Sa druge strane Bluesi svakako jedni od ozbiljnih kandidata za najviši plasman posle strašnog starta upali u krizu i najveći problem im je ono gde bi trebali da budu najjači odbrana koja je briljirala prošle sezone ali nesumnjam da će se namestiti i igrati dalrko bolje.Od povrede Haleka je i krenuo loš niz gde je inače odličan golman B. Elliott u krizi ali naravno nije to samo njegova krivica očekujem i od njega podizanje nivoa igre na mnogo viši nivo.Napad dosada vrlo efikasan sa prosekom od čak 3.23 golova po meču tu su P. Berglund,P. Berglund,C. Stewart,D. Perron,A. Steen igraju sjajno Power Play gde su prvi na Istoku 34.69%.Jednostavno po meni večeras je sve na strani Bluesa sem domaćeg terena a i ove sezone su bolji na strani sa 4-2 očekujem da sa njihovim presingom i brzim klizanjem i tempom slome domaćina koji to teško može da prati.Uzimam Bluese Money Line...

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pick 1Hockey, NHL04:35 CET (16/02/2013)Los Angeles Kings - Columbus Blue Jackets(Money Line)Pick: Los Angeles Kings  :uredu: Odd: 1.54Bookie:MarathonbetStake: 8/10Pick 2Hockey, NHL04:35 CET (16/02/2013)Los Angeles Kings - Columbus Blue Jackets(Handicap)Pick: Los Angeles Kings -1.5  :nije: Odd: 2.50Bookie: MarathonbetStake: 3/10Večeras se u Staples Center -( Los Angeles, CA) igra meč između domaćih    Kingsa (4-5-2) i gostujućih  Blue Jacketsa (4-7-2)...Po meni su večeras vladajući Šampioni Kingsi apsolutni favoriti večeras i po meni sve sem njihovog čak ubedljivog trijumfa bi bilo iznenađenje.Kingsi u meč ulaze posle pobede nad Bluesima od 4-1 nakon koje su prekinuli seriju neprijatnih poraza.Nisu u sezonu ušli sjajno u kojoj će naravno pokušati da odbrane titulu što će biti izuzetno teško no videćemo!Ove sezone nešto poput Bluesa najveći problem im je odbrana koja im je upravo donela pehar "LORDA STENLIJA" kada su gotovo iz totalnih aucajdera prošle sezone zaprepastili Svet( i mene) no ne postaje se Šampion slučajno tim je ostao u gotovo nepromenjenom sastavu jel senaravno Šampionski sastav nemenja niti bi neko da ga napusti.Ove sezone zaista nisu imali ni sreće gledao sam ih na zadnja tri meča iako su izgubili od Neshvila i Detroita igrali su fenomenalno i samo su golmani ekipa spasili ih čak ubeljivih poraza.Prvi golman J. Quick se polako vraća u formu čovekkoji je činio čuda prošle sezone i očekujem njegove sve bolje partije.Dok je napad iako nije previše efikasan sastavljen od sjajnih napadača ove sezone imaju dve zaista kvalitetne linije L 1- Anze Kopitar,   Dustin Brown, Jeff Carter L 2- Mike Richards, Dustin Penner, Justin Williams dok je čak u trećoj liniji jedan Simon Gagne koji je konačno zdrav kao i C Jarret Stoll zaista tim prepun kvalitetnih napadača.Sa druge strane Plave Jakne koje u meč ulaze posle ubedljive pobede nad Sharksima od 6-2 nije me niti impresionirao taj meč koji sam gledao i rezultat nije nimalo realan iskoristili su greške protivničkog golmanaali naravno NHL je liga u kome svako svakog može da razbije ali i dalje sam ubeđen da su Columbusi jedna od lošijih ekipa u ligi.Niti im odbranaigra dobro koja dozvoljava 3 gola po meču gde su oba golmana i S. Bobrovsky i S. Mason su na skoro 3 GAA.Dok napad je dosta neefikasan sa prosekom od samo 2.23 golova po meču napad bez velikih zvezda ostali su bez svog najboljeg igrača Nesha iako imaju par solidnih igrača ipak imaju mali broj kvlitetnih napadača.Iako su izuzetno borbeni što je po meni njihova jedina svetla tačka kad dobiju rano gol obično padaju i igri.U svakom slučaju po meni su Kingsi u svemu apsolutno u prednosti večeras u prilog im ide i da su u međusobnim mečevima na zadnja tri u L.A. dobili kao i to dana zadnjih 12 imaju 9 pobeda u meč ulaze odmorni posle tri dana odmora gde takođe posle toliko dana igraju sjajno Kings are 6-1 in their last 7 games playing on 3 or more days rest. ...Uzimam pobedu Kingsa ML za viši ulog dok za manji vredi probati i pobedu u hendiklepu....

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 04:35
Naziv para: Everett Silvertips - Spokane Chiefs
Tip para: Spokane Chiefs
Tečaj: 1.750

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 02:30
Naziv para: Brandon Wheat Kings - Kootenay Ice
Tip para: Kootenay Ice
Tečaj: 2.100

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 01:05
Naziv para: New Jersey Devils - Philadelphia Flyers
Tip para: New Jersey Devils
Tečaj: 2.050

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 04:35
Naziv para: Everett Silvertips - Spokane Chiefs :uredu: 
Tip para: Spokane Chiefs
Tečaj: 1.750

3:6FT :uredu: 

 

 

Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 02:30
Naziv para: Brandon Wheat Kings - Kootenay Ice :nije: 
Tip para: Kootenay Ice
Tečaj: 2.100

3:2FT :nije: 

 

 

Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 01:05
Naziv para: New Jersey Devils - Philadelphia Flyers :uredu: 
Tip para: New Jersey Devils
Tečaj: 2.050

5:3FT :uredu: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...