Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

16.02.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: bet-at-home
Broj para iz kladionice: nema 
 
Vrijeme odigravanja: 15:30
Naziv para: Werder Bremen - SC Freiburg
Tip para: 1
Tečaj: 1.950
 
Ev. dobitak: 6.950
Ev. gubitak: 1.950

Share this post


Link to post
Share on other sites

07:30, Sydney FC - Adelaide United, tip 1 @ 2.30, Expekt, 8/10

 

21.kolo Australijske A lige u kojem se sastaju domaci Sydney FC i gost Adelaide United. Ne zna se mnogo o australijskoj ligi, ali ja ih pratim koliko toliko i do sada sam imao dosta uspjeha u prognoziranju rezultata. Kada se pogleda tabela moze se vidjeti da je dosta domacinska liga i da domacini imaju mnogo vise uspjeha. Evo npr. najlosija ekipa u ligi Perth kod kuce ima odlican omjer 4-3-3, a najbolja ekipa u ligi Central Coast u gostima igra 4-5-2. Jasno se vidi koliko su domace ekipe nadmocne.

 

Sto se ovog susreta, mislim da je Sydney u prednosti, ne samo iz ovog razloga sto sma napisao, vec sto u timu imaju velikog Del Piera, koji u zadnje vrijeme igra vise nego dobro. Na zadnjem mecu protiv Brisbane kod kuce je postigao gol i to mu je bio 11. pogodak u dosadasnjem dijelu sampionata, sto ga stavlja na 3.mjesto strijelaca lige. Sydney se nalazi na 7.mjestu sa 24 osvojena boda. Imaju omjer 7-3-10 uz gol razliku 32:40. Kod kuce Sydney igra dosta dobro, imaju omjer 5-1-4 uz gol razliku 19:14. Sydney je u velikoj formi kod kuce, imaju 4 uzastopne pobjede na svom terenu, pa se srazlogom ocekuje nastavak ove odlicne serije i sutra protiv Adelaide.

 

Adelaide United se nalazi na 4.mjestu sa 35 osvojenih bodova. U gostima igraju 3-1-5 uz gol razliku 9:16. Ono sto ide u korist sydney jeste uzasno losa forma gostiju u gostima. na zadnjih 5 utakmica u gostima nemaju pobjedu. Imaju cak 4 poraza i 1 remi uz gol razliku na zadnjih 5 utakmica u gostima 3:13. I sto se tice trenutne forme ove dvije ekip Sydney je u prednosti. na zadnjih 6 utakmica sydney ima omjer 3-2-1 uz gol razliku 16:10, dok Adelaide imaju omjer na zadnjih 6 utakmica 2-1-3 uz gol razliku 7:11.

 

Sugurno da ovo nece biti bas lagan mec za Sydney, ali uz odlicnu formu ekipe i velikog Del Piera mislim da ce doci do nove pobjede i 3 boda sa kojim bi se ukljcili u borbu za play off, jer su trenutno ispod te granice, ali sa istim brojem bodova kao i ekipa koja se nalazi na mjestu za doigravanje. Dakle moj tip je pobjeda Sydney FC.

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00, U. Espanola - A. Italiano, tip 1 @ 1.735, 7/10


Mec cetvrtog kola Chileanske lige u kome se sastaju Union Espanola i Audax Italiano.
Union Espanola je jedan od favorita za titulu ove sezone jer so dosta pojacala a sto se najbolje videlo u proslom mecu koji sam gledao i mislio da ce Univerzidad Chile ipak na svom terenu pobediti medjutim Union Espanola je pobedila sa 3-0 sto im je uspelo i prosle sezone u play offu kada su pobedili sa 4-1 ali osim toga Univerzidad Chile na svom terenu veoma retko gubi cak i bod a kamoli 3 ili da ovako ubedljivo izgubi to ne pamtim 
Dakle Union Espanola igra brzo, atraktivno upravo ono kako je nekad igrao Univerzidad Chile, osim tog meca igrali su sa Cobresalom u gostima u prvom kolu i pobedili sa 2-1 a na svom terenu mi zaista nije jasno kako su mogli da izgube od Rangers Talce sa 2-1 ali verovatno da nisu imali srece.
Sto se tice Audax Italiana oni su u prva tri kola Igrali u gostima sa Rangers Talcom 1-1 a izgubili su od Univerzidad Chilea sa 1-0 dok su kod kuce igrali 1-1 sa novim prvoligasem San Marcosom 
Pomalo  cudno za ekipu koja je prosle ekipe jako cesto igrala meceve sa puno golova.
Medjusobno na ovom terenu od 15 meceva 7 pobeda Union Espanole, i po 4 remija i poraza 
a 10 su bile sa 3 ili vise golova.
Dakle sve u svemu ocekujem da ce Union Espanola ponesenaonako velicanstvenom pobedom nad Univezidad Chileom zeleti da opravda poverenje svojih navijaca i da izbrise onaj los utisak od Rangersa i da ce od pocetka krenuti ofanzivno i pobediti uz dosta golova

Share this post


Link to post
Share on other sites

13:00, Union Berlin - FC Ingolstadt, tip 1 @ 1.70, Bwin, 8/10

 

Za danasnji mec domacin ce biti bez samo jednog bitnog igraca, Jopek (midfield 13/3), dok su svi ostali igraci na raspolaganju treneru.

Gost je s druge strane desetkovan povredama i kaznama, tako da za danas ne mogu nastupiti Cauby (attack 21/6, najbolji strijelac), Ikeng (midfield 1/0), Korkmaz (attack 15/0), Leitl (midfield 19/5, drugi najbolji strijelac), Eigler (attack 18/4, treci strijelac ekipe), Schaffler (attack 17/4, cetvrti strijelac). Drugim rijecima ogromni problemi za goste. Znaci nastupaju bez 5 izuzetno bitnih igraca, koji su ukupno postigli 19 golova, dok je ucinak cijele ekipe 25 golova u sezoni.

 

Mislim da bi sve osim pobjede domacina, koji se bori za baraz i ulazak u Bundesligu, bilo veliko iznenadjenje. Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

07:30, Sydney FC - Adelaide United, tip 1 @ 2.30, Expekt, 8/10

 

21.kolo Australijske A lige u kojem se sastaju domaci Sydney FC i gost Adelaide United. Ne zna se mnogo o australijskoj ligi, ali ja ih pratim koliko toliko i do sada sam imao dosta uspjeha u prognoziranju rezultata. Kada se pogleda tabela moze se vidjeti da je dosta domacinska liga i da domacini imaju mnogo vise uspjeha. Evo npr. najlosija ekipa u ligi Perth kod kuce ima odlican omjer 4-3-3, a najbolja ekipa u ligi Central Coast u gostima igra 4-5-2. Jasno se vidi koliko su domace ekipe nadmocne.

 

Sto se ovog susreta, mislim da je Sydney u prednosti, ne samo iz ovog razloga sto sma napisao, vec sto u timu imaju velikog Del Piera, koji u zadnje vrijeme igra vise nego dobro. Na zadnjem mecu protiv Brisbane kod kuce je postigao gol i to mu je bio 11. pogodak u dosadasnjem dijelu sampionata, sto ga stavlja na 3.mjesto strijelaca lige. Sydney se nalazi na 7.mjestu sa 24 osvojena boda. Imaju omjer 7-3-10 uz gol razliku 32:40. Kod kuce Sydney igra dosta dobro, imaju omjer 5-1-4 uz gol razliku 19:14. Sydney je u velikoj formi kod kuce, imaju 4 uzastopne pobjede na svom terenu, pa se srazlogom ocekuje nastavak ove odlicne serije i sutra protiv Adelaide.

 

Adelaide United se nalazi na 4.mjestu sa 35 osvojenih bodova. U gostima igraju 3-1-5 uz gol razliku 9:16. Ono sto ide u korist sydney jeste uzasno losa forma gostiju u gostima. na zadnjih 5 utakmica u gostima nemaju pobjedu. Imaju cak 4 poraza i 1 remi uz gol razliku na zadnjih 5 utakmica u gostima 3:13. I sto se tice trenutne forme ove dvije ekip Sydney je u prednosti. na zadnjih 6 utakmica sydney ima omjer 3-2-1 uz gol razliku 16:10, dok Adelaide imaju omjer na zadnjih 6 utakmica 2-1-3 uz gol razliku 7:11.

 

Sugurno da ovo nece biti bas lagan mec za Sydney, ali uz odlicnu formu ekipe i velikog Del Piera mislim da ce doci do nove pobjede i 3 boda sa kojim bi se ukljcili u borbu za play off, jer su trenutno ispod te granice, ali sa istim brojem bodova kao i ekipa koja se nalazi na mjestu za doigravanje. Dakle moj tip je pobjeda Sydney FC.

 

FT 2:1 :uredu::icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 19:45
Naziv para: RodaKerk(2,5)-AZ Alkmaar
Tip para: vise
Tečaj: 1.600

 

:uredu:   2-2

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvajt 

Al Arabi (KUW) - Al Salmiyah @ 1@ 1.60 :nije:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

Vrijeme odigravanja: 18:00
Naziv para: Slaven Belupo - Hajduk Split
Tip para: 1
Tečaj: 2.500

 

:nije:   0-2

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belgija 3 a

K.RC.Mechelen - FC Vigor Wuitens Hamme @ 1 @ 2.10 Bwin :uredu: 

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ayerbejdzan

 

Qarabağ - Sumqayıt City PFC @ 1 @ 1.55 Unibet :uredu:

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...