Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

20.02.2013

Recommended Posts

Sta god da ti da napises, ja cu kontra odigrati...znaci hvala ti za vecerasnji tip (ti si rekao 1x na Arsenal a ja podrazumijevam onda da je sigurica 2-ica na Bayern)... hvala ti k'o bratu :)

 

p.s. uvijek ti objavi sta ces igrati da ja mogu kontrirati... :48thumbsup:

 

 

:icon_lol:   :icon_lol:   :icon_lol:   :icon_lol: naso se pravi koji ce mi to reci  :icon_lol:  :icon_lol:  :icon_lol:  :icon_lol:

 Dragi moj Nadrealista, hvala ti k'o bratu na svemu sto cinis za mene, zaista nije mala stvar ukazati mi na tako dobre kvote u danasnja kokuzna vremena...Hvala ti sto zaradih nekih parica i sto ce ih jos biti a bez imalo mucenja, dakle samo je potrebno odigrati kontra tvog para...Voli te tvoj Almiric uz nadu i zelju da nastavis biti tako tvrdoglav, i postavljas i dalje svoje sega tipove....dok god ovako funkcionisemo kao tandem,ja te smatram svojim vjecnim partnerom i imas posebno mjesto u mom srcu odnosno novcaniku...

 

Veliki poooozzzzz  :57bye:

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam  više za   Porto + Arsenal , za tu dobitnu kombinaciju.  

 

 

I ja bih mozda bio za tu varijantu, ali posto nadrelista pehira Arsenala, ipak je Bayern mnogo izglednija opcija :)

 

Micha nadam se da si poslusao glas razuma i okrenuo kontra malera, kao sto sam ja uradio i sada mirno zelim da legnem spavati  :icon_cool:  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutarnji pozdrav! :57bye:

 

:kahva:

 

Uspjeha i danas! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde Nadrealista javi se, i postavi svoj tip (vjerovatno Milan 1x) pa da ja onda odigram svoje... :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micha nadam se da si poslusao glas razuma i okrenuo kontra malera, kao sto sam ja uradio i sada mirno zelim da legnem spavati  :icon_cool:  :icon_biggrin:

 

Nisam poslušao ni jedan glas , ništa nisam igrao. Ono je više bila moja želja da dodje, nego šta bi igrao kad bi igrao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam poslušao ni jedan glas , ništa nisam igrao. Ono je više bila moja želja da dodje, nego šta bi igrao kad bi igrao.

 Znaci pretpostvaljam da onda gotivis izmedju ostalih i Arsenal? Nazalost, oni su svojom klupskom politikom trenutno ispali iz onoga sto se zove top tim...kazem nazalost, jer poslije UTD-a ja sam najvise uzivao u igrama bas Arsenala, jer su imali extra lijepu igru za oko, slicno Barceloni, i imali su ekstra igrace...no prodajom najboljih a dovodjenjem ne-adekvatnih zamjena, oni su sada izgleda rang Europa lige, a i to ce biti tesko obezbjediti u engleskoj ligi gdje pojedini klubovi jacaju (Everton, Tottenham)...Za oje koji  gotive Arsenal, mislim da im je jasno da je vrijeme ili da Wenger ode ili da ostane ali da se promijeni klupska politika...ono sinoc, Bayern jeste Bayern, ali svejedno ono se ne moze niti nazvati duelom dvije jake ekipe...ono je igrala top ekipa protiv osrednje ekipe...steta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni u jednom momentu nisam pomislio na Arsenal da bi mogao ista uraditi sinoc, osim mozda da postigne taj gol. Imao sam vise kombinacija u glavi sta da igram (dvica, X2, 3+, oba daju), ali nigdje nista na Arsenal. Iz tog razloga sto sam mislio da ce dati barem gol, igrao sam over golova i ispostavilo se kao extra dobitan tip :icon_razz:

 

Kao sto Almiric kaze Arsenal polako, ali sigurno tone i sigurno da vise nije to onaj Arsenal iz top 4 ekipe Engleske lige, Bayern ej trenutno za nekoliko klasa bolji od njih, imao sam osjecaj sinoc da mogu dati gol kada zele, ali bayern je trenutno uz Barcu i united najbolja ekipa u Evropi, bar za mene....

 

PS Nadrealista bice bolje, glavu gore i mani se tih dvoznaka :icon_biggrin:

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni u jednom momentu nisam pomislio na Arsenal da bi mogao ista uraditi sinoc, osim mozda da postigne taj gol. Imao sam vise kombinacija u glavi sta da igram (dvica, X2, 3+, oba daju), ali nigdje nista na Arsenal. Iz tog razloga sto sam mislio da ce dati barem gol, igrao sam over golova i ispostavilo se kao extra dobitan tip :icon_razz:

 

Kao sto Almiric kaze Arsenal polako, ali sigurno tone i sigurno da vise nije to onaj Arsenal iz top 4 ekipe Engleske lige, Bayern ej trenutno za nekoliko klasa bolji od njih, imao sam osjecaj sinoc da mogu dati gol kada zele, ali bayern je trenutno uz Barcu i united najbolja ekipa u Evropi, bar za mene....

 

PS Nadrealista bice bolje, glavu gore i mani se tih dvoznaka :icon_biggrin:

 

A ovaj Arsenal je pod istim trenerom, prije 8 godina cini mi se, znao uzeti titulu bez poraza u ligi....ali tada su im dolazili igraci, a sada odlaze...Zao mi je sto im se ovo desava, nisu zasluzili da ih se vise ne smatra ozbiljnom ekipom, ali to je argumentovano..

Moram biti malo pristrasan pa reci da mi jedino nije zao za odlazak RvP-a :) njega je sudbina poslala tamo gdje pripada :)

 

No morat ce nesto klupski celnici uraditi po ovom pitanju i dati mu veci budzet, ali izgleda da je Wenger postao prilcno nervozan, prvo nebuloze na pres konferenciji, pa onda juce se nakon meca odmah zaputio u tunel, ne pozdravivsi trenera Bayerna, koji ga ja uzgred budi receno branio na press konferenciji i ciji ga je tim posteno dobio...imao je slicnih ispada i prije, pogotvo sa SaF-om, ali mislio sam daje to mind games dvojice trenera jer i Aleks nije mala maca kada su u pitanju neke ostrije rijeci, no ovaj Wenger je sada izgleda totalno skrenuo sa kolosijeka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...