Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

26.02.2013

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Broj para iz kladionice: 1787 
 
Vrijeme odigravanja: 14:30
Naziv para: Pereira T.-Malek T.
Tip para: 1
Tečaj: 1.500
 
WTA tenis Florianopolis

Share this post


Link to post
Share on other sites

02.30 Isner - Levine ( +2,5 games ) 2 1.99 8/10 pinnacleŠto reči o tom meču' johna isnera svi znamo po jako snažnom servisu, kojeg je jako teško vračat ( i prvi i drugi ) ali je trenutaćno , ja mislim u najlošijoj formi u karieri. i sam je priznao to i rekao. Što reći, jako sam razočaran. Očajno sam igrao, pred kraj se predao. Teško je to objasniti, ponekad se dogodi. Loš dan u uredu - pokušao je objasniti najbolje rangirani Amerikanac, ali je onda priznao:Nije dobra situacija. Očito moram poraditi na puno toga, najviše na onome što nosim između ušiju. Ne igram dobro. Znalo mi se to i prije događati, jednostavno moram naći izlaz iz toga. Trenutno sam daleko od igre kakvu sam želio na početku sezone. levine i isner znaju se , odigrali su 4 meča i rezultat je 2-2 28/02-12 Delray Beach, ZDA R32 Amerika Trda podlaga zunaj Isner, John 2:0 64 76 11/08-09 Montreal, Kanada R64 Amerika Trda podlaga zunaj Isner, John 2:0 63 64 08/07-08 Newport, ZDA R32 Amerika Trava Levine, Jesse 0:2 36 16 16/11-07 Champaign, IL, ZDA Polfinale Amerika Dvorana trda Levine, Jesse 0:2 67 36 Isner brani polufinale iz prošle godine a ja mislim, da se neče previše forcirat, jer je idući tjedan indian wells i tamo brani pobjedu nad djokovičem u finalu. levine na drugoj strani igra sve bolje, dobro drži svoj servis i otkazao je challenger u dallasu, kamo bi branio puno bodova iz prošle godine i došao ovamo, da ustvari nešto. Očekujem jako neizvestan meč sa tie breakima, pa neka budu troje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...