Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Liga prvaka 21. i 22.02.06.

Recommended Posts

Parovi:

 

Utorak:

Benfica Lisabon-FC Liverpool

Real Madrid-Arsenal

PSV Eindhoven-Lyon

Bayern M

Share this post


Link to post
Share on other sites

liverpool 2

real madrid hendikep

psv-lyon x

bayern-milan manje od 3 gola

 

bremen-juventus x

inter 2

chelsea-barca x

glasgow r.-villarreal x

 

ovo je moje razmišljanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ev i nekih objašnjejna, tj. da potkrijepim moja mišljenja...

 

Benfica-Liverpool 2 2.50

 

Praznovjerni navijači Liverpoola su sigurno bili zadovoljni nakon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Real M.-Arsenal 1 1.80

 

Povijest Reala i Arsenala je bogata što svjedoče pune vitrine trofeja u oba kluba, me

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Hidalgo

 

Geovanni je ozljedjen i nece igrati, dok je Robert upitan, al ce vjerovatno igrati.Po meni je za utakmicu Benfica - Liverpool je najsigurnije igrati under, poznavajuci "navika" obiju momcadi. Triba uzet u obzir da je Liverpool vecinu svojih "vaznijih" utakmica rijesia s pobjedom od 1:0, Liverpool ima dobrz obranu koju tesko "probijaju" i kvalitetnije momcadi od Benfice. S obzirom na vaznost utakmice, i posto je prva utakmica, moze se ocekivat da ce obje momcadi igrati opreznije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam ja sam sam naveo one stave koji su najavljeni....a hoće li ti igrači igrat il ne to ja neznam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja preporuka:

 

Benfica Lisabon-FC Liverpool - under 2.5 @ 8/10

Real Madrid-Arsenal - 1 @ 9/10

PSV Eindhoven-Lyon - X2 @ 8/10

Bayern M

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje razmišljanje za sutrašnje susrete lige prvaka:

 

CHELSEA-BARCELONA X 3.10

 

Chelsea i Barcelona su se sastali u osmini finala Lige prvaka i prošle sezone. U tim je utakmicama bilo odličnog nogometa, dramatike, sjajnih golova i ponešto kontroverzi pa nije čudo što ovaj dvoboj izaziva najveću pa

Share this post


Link to post
Share on other sites

WERDER-JUVENTUS x 3.10

 

Ne treba ni govoriti da će Werder učiniti sve kako bi dobrim igrama izbrisali sjećanje na katastrofalan rezultat u osmini finala prošle godine kada su izgubili od Lyona ukupnim rezultatom 10-2. Prvu su utakmicu na domaćem terenu izgubili sa 3-0 što će im biti dobro iskustvo da u srijedu protiv Juventusa daju sve od sebe ukoliko ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

AJAX-INTER M. 2 2.50

 

Ajax i Inter su 1972. godine igrali finale Kupa prvaka. Tada su bolji bili Nizozemci i pobijedili su 2-0 golovima Johana Cruyffa i iako u ovom okršaju ulog neće biti tako velik, oba će se slavna kluba jako

Share this post


Link to post
Share on other sites

GL.RANGERS-VILLAREAL x 3.00

 

Ovo je vjerojatno najmanje atraktivan par osmine finala Lige prvaka. Oba se kluba nalaze na nepoznatnom teritoriju i nadaju se prolasku u četvrtfinale. Villarrealu je ovo prva sezona u ovom natjecanju dok je Rangers postao prvi klub iz

Share this post


Link to post
Share on other sites
moje razmišljanje za sutrašnje susrete lige prvaka:

 

CHELSEA-BARCELONA X 3.10

 

Chelsea i Barcelona su se sastali u osmini finala Lige prvaka i prošle sezone. U tim je utakmicama bilo odličnog nogometa, dramatike, sjajnih golova i ponešto kontroverzi pa nije čudo što ovaj dvoboj izaziva najveću pa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...