Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

22.03.2013.

Recommended Posts

BiH odigrala za 10.... bravo zmajevi :icon_razz:

 

Srbija ocekivano lose... Hrvatska zasluzeno pobijedila :48thumbsup:

 

Crna Gora sa igracem manje, ali ipak pobjeda.... ljudi imaju 13 bodova iz 5 utakmica... svaka cast, bravo crnogorci :icon_razz:

 

Slovenija i Makedonija izgubili... slovenci su me totalno razocarali :smile_redcard:

 

Sve u svemu extra dan..... Bosna dobila i to je najvaznije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast mojim zmajevima, vatrenim komsijama i crnogorskim orlovima  :48thumbsup: Srbija s onom ekipom (nek se niko ne uvrijedi) ne bi mogla ni gluhe pobijedit  :smile_mad: koliko toliko pratim fudbal al za pola onih igraca nikad nisam cuo... pa zar nema niko bolji da igra il Sinisa fura neki svoj fazon pa zove neke anonimuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crna Gora ,Hrvatska i BiH  :48thumbsup:

 

Srbija ,Slovenija i Makedonija :smile_mad:

 

Ispravka

 

 

Crna Gora ,Hrvatska i BiH :48thumbsup:

 

Slovenija i Makedonija   :smile_mad:

 

Srbija  :smile_mad:  :smile_mad:  :smile_mad:  :smile_mad:  :smile_mad:   ( kako reče moja majka - I ja bi stara bolje igrala i brže trčala od njih) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast mojim zmajevima, vatrenim komsijama i crnogorskim orlovima  :48thumbsup: Srbija s onom ekipom (nek se niko ne uvrijedi) ne bi mogla ni gluhe pobijedit  :smile_mad: koliko toliko pratim fudbal al za pola onih igraca nikad nisam cuo... pa zar nema niko bolji da igra il Sinisa fura neki svoj fazon pa zove neke anonimuse

 

 

Ovako sam ja to objasnio  mom sinu koji ima nepunih 8 godina.  Pošto on spada u bolje fudbalere u školi , a jedan Ilija je totalni tutuban za fudbal, moje objašnjenje je glasilo - Vidiš sine , ovaj naš trener nije stavio da igra Đorđe ( tako mi se zove sin), nego je hteo da iznenadi Hrvate pa uveo Iliju da igra.  A oni se prestravili i od straha nam dali 2 gola, a mogli su mnogo više! 

 

Čestitke Hrvatskoj na pobedi i svaka čast na borbebnosti!  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako sam ja to objasnio  mom sinu koji ima nepunih 8 godina.  Pošto on spada u bolje fudbalere u školi , a jedan Ilija je totalni tutuban za fudbal, moje objašnjenje je glasilo - Vidiš sine , ovaj naš trener nije stavio da igra Đorđe ( tako mi se zove sin), nego je hteo da iznenadi Hrvate pa uveo Iliju da igra.  A oni se prestravili i od straha nam dali 2 gola, a mogli su mnogo više! 

 

Čestitke Hrvatskoj na pobedi i svaka čast na borbebnosti!  :48thumbsup:

svaka cast na objasnjenju  :icon_biggrin:  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...