Jump to content
Sign in to follow this  
Johnyboy

26.03.2013.

Recommended Posts

19:30, Rosenheim - Landshut, tip 2, @2.95, 7/10, bwin

Dakle, ovo je dvoboj doigravanja njemacke druge lige, igra se na cetiri pobjede, a trenutno ekipa Rosenheima koja je danas domacin vodi u seriji s 2:1. Cini mi se da i u prvoj i drugoj ligi postoji jedan par u ovogodisnjem doigravanju na cije se rezultate mozete samo cuditi. U prvoj odnosno DEL ligi Eisbaren i Hamburg igraju seriju s 10,33 golova u prosjeku na utakmici, tj. 31 gol ukupno u 3 utakmice. U drugoj ligi to je ovaj par, gdje je nakon 48 kola regularne sezone Landshut bio 3., a Rosenheim 6. na ljestvici, no u prve dvije utakmice doigravanja Rosenheim je slavio s 3:1 i 4:2. Onda je na red dosla treca utakmica prije dva dana koju je Landshut dobio s 11:1 rezultatom, ali bez obzira na pobjedu od 10 razlike trenutno blizi prolasku dalje je domaca ekipa. S obzirom da je tecaj na bwinu od cak @2.95 na pobjedu gostiju, odlucio sam odigrati na njihovu pobjedu i izjednacenje u seriji. Zaista ne znam sto je ekipa Rosenheima radila u prosloj utakmici da su tako porazeni, ali ako Landshut nakon toga ne dobije krila i samopouzdanje onda zaista nece nikad. Mislim da to sto igraju u gostima nije od presudnog znacaja, regularni je dio pokazao da bi gosti po svemu sudeci trebali biti kvalitetniji i da su favoriti za prolaz, a ukoliko danas dobiju mislim da ce biti u velikoj psiholoskoj prednosti. Ako je ovo pak nekakva namjestaljka sudeci po cudnim rezultatima, pa ako zele da se u seriji odigra sto vise utakmica, u tom slucaju za ocekivati je pobjedu Landshuta makar necu ici toliko daleko i to tvrditi, ali samo napominjem. Naravno da je moguce da je Rosenheim nakon uvjerljivog gubitka prve trecine u toj utakmici postao skroz nezainteresiran za daljni tok susreta i konacni rezultat, ali sve i da je tako ne vidim razloga zasto bi oni danas bili favorit protiv gostujuce ekipe koja ih je znala pobjedivati u gostima i to rezultatima 1:7, 3:6, 2:3, ili 4:6 i to sve u prosloj sezoni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00, duel golova/Piestany - Wolfsburg, tip 1, @2.20, 8/10, SuperSport

Na ove duele su uvijek dobri koeficijenti pa ih rado igram, a danas mi se ovaj cini najzanimljiviji. Piestany su slovacka ekipa koja trenutno igra doigravanje protiv Zvolena, a nakon prve dvije utakmice u Zvolenu rezultat je 1:1, Zvolen je dobio prvu s 2:1, a Piestany drugu s 4:3 rezultatom. Zvolen je bio prvi u regularnom dijelu gdje su s 203 gola u 56 utakmica bili najefikasnija ekipa, ali su dosta i primali, 145 golova ili skoro 2.6 u prosjeku. Piestany su sezonu zavrsili na 4. mjestu, ne ocekuje se od njih da izbace Zvolena, ali zasad su u dobroj poziciji i mogu igrati opusteno, s obzirom da su vec izbacili Skalicu s 4-3 u seriji. S druge strane, protiv njih u duelu je ekipa Wolfsburga koja u 1. njemackoj ligi s 2:1 u pobjedama vodi protiv Mannheima. Obje ekipe dosad su po jednom slavile u gostima s rezultatom 3:2 nakon produzetaka, a trecu gostujucu pobjedu i vodstvo u seriji Wolfsburg je ostvario prije dva dana kad je pobijedio s 0:1. Ovo je serija gdje se ne zabija puno golova, Manheim je i danas lagani favorit i vidjet cemo moze li i cetvrta utakmica pripasti gostima. Mannheim je regularni dio zavrsio na 1. mjestu, a Wolfsburg na tek 10., te su morali dodatno razigravati za play off i s 2:1 u pobjedama izbacili Nurnberg te izborili okrsaje s Mannheimom. S obzirom da i sada vode cini se da je na pomolu iznenadjenje, ali ne vjerujem da ce se Mannheim tek tako predati. Danas ako zele pobjedu opet moraju doci s cvrstom obranom i s nadom da ce ovog puta zabiti vise od Wolfsburga, a to bi onda trebalo rezultirati time da Wolfsburg izgubi ovaj duel golova od slovacke ekipe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...