Jump to content
Sign in to follow this  
Nadrealista

29.03.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB(Spring Training)
01:05  CET (30/03/2013)
Houston Astros - Chicago Cubs(ML)
Pick: Chicago Cubs
Odd: 2.09
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 4/10


Večeras se u okviru  Spring Traininga Grapefruit League sastaju Astrosi(14-16, 9-5 home) i Cubsi(16-18, 9-7 away)...
Ja zaista nevidim zašto bi u ovom meču uopšte Astrosi bili favoriti jel po meni niti imaju prednost na moundu niti u hitingu iako je ovo S.T. po meni je prednost večeras na strani Cabsa i uzimam ih ML po sjajnoj kvoti po meni bi trebalo da su kvote obrnute!!!
Večeras na moundu za HOU:A.White (1-1, 6.86) dok za CHC:E.Jackson (1-2, 4.05) svakako bi ovde dao prednost mnogo iskusnijem Jacksonu.
A.White mladi pičer 24god. došao posle dve jako loše sezone u Colo. u redove Astrosa shvatam da je pičerima jako teško da bacaju u Coloradu je se zbog razređe. vazduha postiže veliki broj poena i nebi još sudio o njemu akli zasad je jedan ispod prosečan pičer koji je loše startovao i u S.T. ove sezone.
Dok sadruge strane Jackson je imao dosta vsolidnu sezonu prošle godine radi se o jednom solidnom pičeru koji ima velike mogućnosti i kad ima veče može da odbaca sjajno ali nažalost i da se raspadne kad uđe u probleme a to je upravo razlika koja ga deli da postane sjajan bacač u svakom slučaju pomeni velika prednost na njegovoj strani.
Dok na hitingu oba tima izvode gotovo kompletne prve postave Astrosi -
 
1. Jose Altuve ® 2B
2. Brett Wallace (L) 1B
3. Carlos Pena (L) DH
4. Chris Carter ® LF
5. Rick Ankiel (L) RF
6. Justin Maxwell ® CF
7. Jason Castro (L) C
8. Matt Dominguez ® 3B
9. Marwin Gonzalez (S) SS

Dok Cubsi -

1. David DeJesus (L) CF
2. Starlin Castro ® SS
3. Anthony Rizzo (L) 1B
4. Alfonso Soriano ® LF
5. Nate Schierholtz (L) RF
6. Welington Castillo ® C
7. Luis Valbuena (L) 3B
8. Darwin Barney ® 2B
9. Dioner Navarro (S) DH

Po meni je i tu Chi. u prednosti koji ipak ima kvalitetnijih hitera jel iako Astrosi nisu tako loši u S.T. onisu po svim kladionicama ubedljivo najlošija ekipa u MLB-u...!!!
Kkao god bilo moram da uzmem ovu kvotu na Cabse....!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...