Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

30.03.2013.

Recommended Posts

Hockey, NHL
01:00 CET (31/03/2013)
Minnesota Wild - Los Angeles Kings(Money Line)
Pick: Los Angeles Kings
Odd: 2.02
Bookie: Marathonbet
Stake: 5/10


Večeras se u Xcel Energy Center - (St. Paul, MN) sastaju domaći  Wildsi (20-11-2) i gostujući  Kingsi (19-12-2)...
Ja ćunoćas opet biti protiv Wildsa kao i sinoć i noćas ću uzeti pobedu Kingsa ML to jest ja sam to već uzeo noćas po još boljoj kvoti ali je kvota već u padu i u većini kladionica su sad Kingsi favoriti što je po meni i normalno...!!!
Naime o Wildsima sam sinoć dosta pisao posle sedam vezanih pobeda sinoć su kako sam i očekivao izgubili u Dallasu iako su dosta parirali videlo se ipak u trećoj trećini da nemaju dovoljno snage što su Starsi i iskoristili a sigurno je da će još večeras biti umorniji jel neće proći ni 20 sati od završetka sinoćnog teškog meča a večeras dočekuju ponovo zahuktale Šampione Kingse bukvalno se neće čestito ni raspakovati posle puta a moraće ući u jedan veoma zahtevan meč...
Jedino što je pozitivno je to da su sačuvali prvog golmana  N. Backstrom ali je veliko pitanje koliko će odbrana kao i ceo tim uspeti fizički da pariraju po meni izuzetno jakim Kingsima.
Kingsi posle dva poraza kući su krenuli na Road turneju izuzetno uspešno pobedili su dva izuzetna tima koja spadaju u najuže konkurente za pehar"LORDA STENLIJA" pobedili su Hakse pa potom i Bluese -

03/28/13  @STL  W 4 - 2  
03/25/13  @CHI  W 5 - 4

Što je bitno kingsi ulaze u meč daleko odmorniji pošto su imali juče slobodan dan.
Ko god bude na golu nadam se da će imati dobro veče a imaju na raspolaganju dva odlična golmana J. Quicka i J. Bernier posebno što Wildsi iako jako opasni će sigurno biti iscrpljeni i što je takođe bitno prekinuli su niz pobeda i sigurno ne ulaze u meč sa više toliko samopouzdanja i posle dužeg vremena bi mogli i da izgube kući.
Svakako veoma bitno je da odbrana Kingsa ne dozvoljava protivniku previše otvorenih šuteva kao ni puno udaraca na gol.
Dok je napad Kingsa izuzetno raspoložen na zadnja dva meča su dali čak 9 golova i to timovima koji ne dozvolja vaju previše golova posebno ne kući.
U svojim redovima zaista imaju sjajnih igrača A. Kopitar,J. Carter,J. Williams,D. Brown,J. Stoll...
Veoma su agresivni vrše strašan presing mnogo rade na ledu naime takva ih je igra i dovela do po mnogima iznenađujuće titule nadam se da taj tempo večeras će teško pratiti domaći hokejaši.
Kako god bilo uzimam Kingse ML....!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...