Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

01.04.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB19:05  CET (01/04/2013)New York Yankees-Boston Red Sox(Money Line)Pick: Boston Red Sox  :uredu: Odd: 2.18Bookie: MarathonbetStake: 4/10Danas se u takozvanom Opening Dayu na Yankee Stadium, (Bronx, New York ) sastaju domaći Yankeesi i gostujući Red Soxi...Duel u Bronxu je svakako najveći derbi MLB-a i jedno od najvećih rivalstava u Istoriji Sporta!!!To ogromno rivalstvo  datira još od dvadesetih godina prošlog veka kada je tadašnji vlasnik Red Soxa  Harry Frazee napravio možda najveću grešku u istoriji sporta prodao tada najboljeg igrača Babe Rutha  najvećim rivalima Yankeesima !!!Babeov transfer je napunio kasu, Bostona ali je i odneo srca navijača sa Feinaway Parka na koji je kako to kažu Bostonjani palo "Prokletstvo". Red Soxi nakon Babeovog odlaska nisu osvojili prvenstvo više od  86 godina...!!! Od tada vlada neverovatno rivalstvo između timova i navijača koji malo je reći da se "MRZE"...U ovom meču ja svakako moram da uzmem pobedu Red Soxa ML posebno po ovakoj kvoti koja je polako počela da pada a očekujem da će biti sve niža.Naime ja u apsolutno ničemu nevidim prednost Yankeesa večeras!!!Na moundu za NYY: C. Sabathia dok za BOS: J. Lester po meni ja biovde dao prednost Lesteru.Sabathia nema sumnje je odličan pičer ali po meni je malo i precenjen pičer nije ni sjajno odradio Spring Trening bacao je samo dva meča 10inn. uz dosta lošu statistiku 5.40 era  dozvolio 6 ranova uz jako loš AVG .341 naravno S.T. nije merilo ali ovde se radi o tome da možda u sezonu neće ući spreman jel zaista je malo bacao i to što je bacao je loše.Uz to protiv Red Soxa u zadnje vreme baca jako loše dok u zadnjih 10 sezona nema sjajne rezultate protiv Red Soxa ima čak negativan skor 8-9 4.23 era.Dok sa druge strane Lester ima odličnu statistiku protiv večitog rivala 9-4 4.10 era uz to odradio je Spring Trening fenomenalno 3-0 na 6 startova inzvarednu ima statistiku 0.75 era 24inn. samo dva dozvoljena rana uz neverovatan AVG .101 iako je u pitanju Spring Trening zaista impresivna statistika.Dok i na hitingu bi dao prednost Soxima to nebi bio slučaj da Yenkiji na startu sezone nisu jako oštećeni naime iako u svojim redovima imaju još dosta kvalitetnih udarača ipak su ostali bez bukvalno pola prve postave da stvar bude još gora nedostaju im čak 4 najbolja batera u ekipi 3B A. Rodriguez,1B M. Teixeira,CF C. Granderson i čovek koji je u Istoriji Yenkisa udario najviše hitova SS D. Jeter zaista prilično oslabljeni ulaze u meč sa Red Soxima.Dok sa druge strane Boston je malo osvežio tim i lineup Red Soxa nedeluje uopšte loše iako i oni imaju povreda ipak daleko manje od Yenkija.Tu su dosta dobri bateri    J. Ellsbury,D. Pedroia,J. Saltalamacchia,W. Middlebrooks  kao i zaista par sjajnih pojačanja M. Napoli,S. Victorino,J. Gomes kad se još oporave Druw i legenda Ortiz ako ih maleri sa povredama zaobiđu uz sjajnu rotaciju pičera mogli bi mnogima da pomrse račune.Kako god bilo ja na ovom meču vidim veliki valu na Red Soxse i uzimam ih ML....!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makar ti je ulog skroman  :65ppp:

 

Sve si u pravu, kvota na Jenkije nije vredna truda, ali ja sam njihov navijač i uzdam se u opening day i činjenicu da su Yankess ubedljivo najuspešniji tim na otvaranju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB20:10  CET (01/04/2013)Milwaukee Brewers - Colorado Rockies(Money Line)Pick: Milwaukee Brewers  :uredu: Odd: 1.68Bookie: MarathonbetStake: 5/10Večeras se na Miller Park, (Milwaukee, Wisconsin) igra meč između domaćih Brewersa i gostujućih Rockiesa...Ja bi na ovom meču dao prednost domaćinu i uzeću Brewerse ML jel smatram da imaju prednost večeras u svemu.Večeras na moundu za MIL: Gallardo (0-0, 0.00) dok za COL: Chacin (0-0, 0.00) svakako prednost na strani Gallarda.Gallardo svakako pičer odkoga se mnogo očekuje sjajno je odradio i Spring Trening 2-0   1.23era 1.050 WHIP dok za razliku od njega Chacin je bio kriminalan 0-2   8.44 era 1.810 WHIP.Uz to po meni i u hitingu mala prednost za Brewerse koji izlaze sa nanjačim timom ne računajući povređenog Harta -  1. Norichika Aoki (L) RF2. Rickie Weeks ® 2B3. Ryan Braun ® LF4. Aramis Ramirez ® 3B5. Jonathan Lucroy ® C6. Alex Gonzalez ® 1B7. Carlos Gomez ® CF8. Jean Segura ® SS9. Yovani Gallardo ® PDok Rockiesi imaju na lineupu sasvim solidan tim -  1. Dexter Fowler (S) CF2. Josh Rutledge ® 2B3. Carlos Gonzalez (L) LF4. Troy Tulowitzki ® SS5. Michael Cuddyer ® RF6. Todd Helton (L) 1B7. Wilin Rosario ® C8. Chris Nelson ® 3B9. Jhoulys Chacin ® P Ali oni standardno mnogo lošije igraju na gostovanjima nadam se da će tako biti i večeras.Uzimam Brewerse ML....!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makar ti je ulog skroman  :65ppp:

 

Sve si u pravu, kvota na Jenkije nije vredna truda, ali ja sam njihov navijač i uzdam se u opening day i činjenicu da su Yankess ubedljivo najuspešniji tim na otvaranju. 

 

Onda smo veliki rivali ja za Red Soxe navijam još od 1990 :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda smo veliki rivali ja za Red Soxe navijam još od 1990 :50yes:

Svejedno, nećemo se tući zbog Amera, dovoljno je što oni nas ćuškaju kad im se prohte. Ostao još jedan pokušaj, ali nema tu više šansi, slabi su NYY. U 7. inningu je još i bilo šansi, ali nema ko da udari. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svejedno, nećemo se tući zbog Amera, dovoljno je što oni nas ćuškaju kad im se prohte. Ostao još jedan pokušaj, ali nema tu više šansi, slabi su NYY. U 7. inningu je još i bilo šansi, ali nema ko da udari. 

 

Bit  će da Yankeesima smeta vjetar!  :77tooth: 

 

Ipak je Boston vjetrovitiji grad pa su se Soxi bolje snašli u tim uvjetima! :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već je 8:2 za Red Soxe u 9. inningu!

 

Vjetar čuda čini! :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već je 8:2 za Red Soxe u 9. inningu!

 

Vjetar čuda čini! :icon_biggrin:

 

Razvaljivanje  :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB01:05  CET (02/04/2013)Atlanta Braves -Philadelphia Phillies(Money Line)Pick: Philadelphia Phillies  :nije: Odd: 1.98Bookie: MarathonbetStake: 4/10Večeras se na Turner Field, (Atlanta, Georgia) igra meč između domaćih Braversa i gostujućih Philliesa...Na ovom meču ja ću ići na Philliese ML još sam i ranije to odigrao po mnogo boljoj kvoti bilo je po meni neverovatnih @2.15 što mi je bilo zaista neshvatljivo.Svakako da je večeras jedan veoma težak meč sa sjajnim pičerima na moundu za ATL: T.Hudson(RHP) dok za PHI:C.Hamels(LHP) ja bi dao ovde ipak prednost Hamelsu.Hudson svakako odličan pičer koji je sasvim solidno odradio Spring Trening 2-1 3.90 era u zadnjih 10 sezona sa Phil. ima pozitivan skor 10-9 3.75 ali mislim da mu večeras neće biti lako jel Filla ima odličnih batera.Dok sa druge strane Hamels svakako sjajan bacač koji kad ima svoje veče je brilijantan odradio fenomenalno Spring Trening 3-0 0.95 era i u karijeri ima sjajnu statistiku sa Braversima 12-7 3.58 eraiako Atlanta ima sjajnih hitera mislim da bi mogao da ima dobro veče!!!Bravesi izlaze u jakom sastavu -1. Andrelton Simmons ® SS2. Jason Heyward (L) RF3. Justin Upton ® LF4. Freddie Freeman (L) 1B5. B.J. Upton ® CF6. Dan Uggla ® 2B7. Chris Johnson ® 3B8. Gerald Laird ® C9. Tim Hudson ® PDok Philliesi takođe u dosta dobroj postavi hitera-1. Andrelton Simmons ® SS2. Jason Heyward (L) RF3. Justin Upton ® LF4. Freddie Freeman (L) 1B5. B.J. Upton ® CF6. Dan Uggla ® 2B7. Chris Johnson ® 3B8. Gerald Laird ® C9. Tim Hudson ® POba tima od izostanaka u lineupu su bez prvih kečera što mislim da je veći hendikep za Bravese koji su od pojačanja uparili braću Upton dok je i Fila se pojačala sa Michael Youngom nevidim ni tu neku prednost na strani Bravesa sem možda činjenice da su odradili bolje Spring Trening.Kako god bilo uzimam Philliese ML....!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: SuperSport
Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Montreal-Carolina Hurric.
Tip para: Montreal
Tečaj: 2.000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...