Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

02.04.2013

Recommended Posts

16:30 Kangasala - Viesti Salo TIP 2 @ 1,50 William Hill 6/10Močno me vleče ta zanimiv par iz 1.odbojkarske lige za ženske naFinskem....Dolgo sem preštudiral o tem dvoboju(tudi na spletnih stranehfinskih klubov) in odločil sem se,da bom pisal analizo....Jutri bo tretja tekma za naslov državnih prvakinj kjer bosta v mestu Kanagsala igrali ekipi Kangasala in Viesti iz Sala.Odbojkarice obeh ekip sta doselej v finalu odigrali 2 krat, trenutniizid pa je 1:1. Viesti iz Sala kjer nastopa tudi Dubravka Stojanović izSrbije(192 cm visoka) je doma premagala Kangasalo z 3:1, na povratnitekmi pa so v gosteh izgubile z 2:3 čeprav so vodile z 2:1. V rednemdelu tekmovanja je prvo mesto osvojila ekipa Viesti z 20 zmagami in 3porazi. Kangasala pa je končala na 2.mestu z 17 zmagami in 6porazi....Po rednem delu pa so začeli z play offom kjer sta obe ekipibili v prvem krogu prosti. V polfinalu je ekipa Kanagasale za mene malcenepričakovano visoko s 4:0 premagale ekipo HPK(na koncu rednega dela3.),medtem ko so odbojkarice Viesti s pravtako 4:0 premagale ekipo Orpo.Obe ekipi sta medsebojno igrali v rednem delu 3 krat, prva je bilagladka zmaga Viesti v gosteh z 3:0, kasneje doma z 3:1 in na zadnjitekmi v Kangasali tećka zmaga domačink z 3:2...Moja napoved : Viesti Salo ima v svojih vrstah poleg domačink(4reprezentank Finske) še Srbkinjo Stojanovićevo in dve Ukrajinki medtemko je pri domačinkah nekdanja igralka ŽOK Rijeka MagdaMaras....Favoritinje so na strani gostov zato bom tipoval 2!!Lp

 

:uredu:2:3!!

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...