Jump to content
Sign in to follow this  
Dinno

13.04.2013.

Recommended Posts

22:00, Malaga - Osasuna tip X2 @ 2.00 Bet365 ulog 4/10 
 i tip 3+ @ 2.16, Sbobet ulog 4/10 
 
Malaga je meni Sumnjiva , igrali su LS sigurno su umorni i razocarani onakvim ispadanjem a u Evropu ne mogu zbog kazne a Osasuna se bori za opstanak ja cu to X2 da igram na manji ulog i golove jer obe ekipe  i daju i primaju dosta golova 

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:30, Schalke - Bayer Leverkusen, tip vise od 2,5 gola @ 1.73, Pinnacle, 8/10

 

U 29.kolu Njemacke Bundeslige igra se veliki derbi izmedju Schalkea i Bayer iz Leverkusena. Dvije ekipe koje se bore za mjesto koje vodi u ligu prvaka i sasvim sigurno ce ovo biti veliki mec.

Schalke se nalazi na 4.mjestu sa 45 osvojenih bodova, dok je Bayer na trecem mjestu sa 4 boda vise i ima 49 bodova. Do kraja prvenstva je ostalo 6 kola i sasvim sigurno ce biti velika borba za mjesta koja vode u ligu prvaka, kao i u Evropa ligu. Schalke ove sezone ima omjer od 13 pobjeda, 6 remija i 9 poraza uz gol razliku 48:43 ili u prosjeku na utakmicama kada igra Schalke pada 3,25 golova po mecu. Kod kuce igraju jako dobro, imaju omjer 9-2-3 uz gol razliku 28:17, sto je takodjer u prosjeku preko 3 gola po mecu. Schalke je u jako dobroj formi. Na zadnjih 6 utakmica imaju samo jedan poraz uz 5 pobjeda. Na zadnjih 6 ligaskih utakmica kod kuce Schalke je uvijek igrao over golova, ako tu dodamo jednu utakmicu lige prvaka i jednu utakmicu kupa, onda imamo da su na 8 zadnjih utakmica uvijek igrali over 2,5 gola. Vrlo efikasna ekipa, koja igra napadacki fudbal,a  u zadnje vrijeme su zaista u dobroj fromi.

 

Sastav Schalke aza ovaj mec:

Hildebrand – Uchida, Howedes, Matip, Kolašinac – Hoger, J.Jones – Draxler, Raffael, M.Bastos – Marica

 

Bayer je na trecem mjestu i njihov primarni cilj je ostvariti plasman u ligu prvaka. Dormund im bjezi 6 bodova, dok je naravno Bayern vec sampion i pitanje prvaka je rijeseno. Bayer u zadnje vrijeme i ne igra bas najbolje. na zadnjih 6 utakmica imaju 2 pobjede, 2 remija i 2 poraza. Inace ove sezone Bayer ima omjer 14-7-7 uz gol razliku 51:36 ili u prosjeku imaju 3,11 golova po mecu. U gostima Bayer ima omjer 5-4-5 uz gol razliku 24:22, sto je takodjer u prosjeku preko 3 gola po mecu. Na zadnjem gostovanu Bayer je deklasirao Fortunu sa 4-1, da bi u proslom kolu na svom terenu odigrao samo 1-1 protiv slabasnog Wolfsburga, pa iim je ovo prilika da to isprave i dodju do novih bodova.

 

Sastav Bayer-a:

Leno – Carvajal, Wollscheid, Schwaab, Kadlec – L.Bender, Rolfes, Castro – Schurrle, Sam, Kiesling

 

Schalke je blagi favorit u ovom mecu i oni ce igrati na pobjedu, jer samo im pobjeda odgovara kako bi stigli Bayer u toj borbi za ligu prvaka. Bayer je opasan iz kontranapada, pa cemo sasvim siguran vidjeti otvoren mec i dosta golova. Moj tip je da na mecu padaju najmanje 3 gola.

 

FT 2-2 :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:30, Radnik Bijeljina - Zeljeznicar, tip 1X @ 1.80, bet365, 8/10

 

Nerado igram ovaj par, prtoiv mog Zelje, ali znajuci kakva je situacija sa igrackim kadom u plavom taboru, i pored toga sto sam veliki optmista, ne vjerujem da plavi sa Grbavice mogu do pobjede. Zeljeznicar je lider sampionata i ima 4 boda vise od Sarajeva, no zdravstveno stanje igraca je jako lose. Cak 8 standardnih igraca Zelje je van stroja, a od prije nekoliko dana je klub sa Grbavice zadesila jos jedna velika nesreca, kada se povrijedio jedan od najboljih veznih igraca Zelje 19-godisnji Zolotic, kojem je slomljena podkoljenica i za njega je ova sezona zavrsena. Na prosloj utakmica protiv Zrinjskog, Zeljeznicar je dobio 2 crvena kartona, pa tako u danasnjem mecu nece biti Jamaka i Vasilica, sto je jos dodatni hendikep. Tako je menadzer plavih Amar Osim pozvao 3 juniora da se pikljuce prvom timu za ovaj susret.

 

Radnik je veoma tvrda ekipa, posebno na svom terenu. Oni se nalaze na 11.mjestu i u mirnoj su luci. Imaju 10 bodova vise od zone ispadanja. Na svom terenu u Bijeljini nemaju poraz ove sezone. Imaju 5 pobjeda i 5 remija uz gol razliku 15:6. Samo 6 primljenih golova na 10 utakmica nam govori koliko je Radnik jak na svom terenu i kako malo golova primaju, a ono sto je najvaznije malo bodova i gube.Radnik je jedino oslabljen neigranje Stanka Ostojica, koji ima 3 zuta kartona, ali to je mali hendikep u odnosu na Zeljeznicar, koji, kao sto sam vec rekao, ima veliki problema sa sastavom.

 

U jesenjem dijelu sampionata Zeljeznicar i Radnik su igrali 1-1 na Grbavici i tada je Radnik pokazao da se radi o izuzetno dobroj i cvrstoj ekipi. Moje simpatije su na strani Zelje, ali objektivno gledajuci nerijeseno je najvise sto mogu izvuci u Bijeljini i moj tip je da Radnik nece biti porazen, a kvota na 1X je odlicna.

 

Bravo Zeeeljoooo.... neka sam pao, nije mio zao :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

23:30, Uniao Barbarense - Santos, tip 2 @ 1.60 , Mozzart, 8/10


Mec iz Brazilske Pauliste u kome se u 18-tom kolu sastaju Uniao Barbarense i Sanstos
Uniao Barbarense je u u Brazlioskom fudbalu nizeligas oni valjda igraju u trecoj ligi a i u Pauliti su porilicno slabi imaju ucinak na 18-tom mesto od 20 ekipa 17 2 7 8 11 : 23 (-12) 13
a na svom terenu nemaju pobedu 8 0 6 2 5 : 7 6
dakle jasno je da je radi o ekipi skromnih kvaliteta koja je dosuse uspela u 6 meceva da uzme po 1 bod na svom terenu medjutim to je uglavnom protiv slabijih ekipa.
Santos je jedan od najjacih klubova u Brazilu koji je doduse malo slabije startovao ali u zadnje vreme u prilicno dobroj formi 9 meceva bez poraza oni su cetvrti na tabeli imaju 1 manje od drugog a 8 od prvog Sao Paula 17 9 6 2 29 : 20 (+9) 33
u gostima igraju dobro 8 4 3 1 13 : 10 15
u timu imaju igrace koji sami mogu da rese mec poput velikog majstora Neymara koji redovno postize golove ali uz njega su i ostali igraci koji mu daju podrsku 
Mislim da je Santos kvalitetniji i da imaju motiv da bar osvoje drugo mesto posle onako loseg starta

Share this post


Link to post
Share on other sites

23:30, Sao Paulo - Piracicaba, tip over 3.5 Golova @ 2.50,Bet365, 4/10

 

 

Mec iz Brazilske Pauliste u kome se u 18-tom kolu sastaju Sao Paulo i Piracibaba

Sao Paulo je prvi na tabeli sa ucinkom 17 13 2 2 34 : 16 (+18) 41

imaju 7 bodova vise od drugoplasirane Ponte Prete a na svom terenu

9 6 2 1 16 : 7 20

i oni su vec prvo mesto u regularnom toku pa ce u naredna dva meca da igraju opusteno a i inace oni znaju cesto da prime gol od slabijih ekipa ali zato i daju dosta golova i cesto su njihovi mecevi over od zadnjih 10 na 7 je bilo bar 3 gola

Piracibaba je isto zahvalna ekipa za over golove oni su 12-ti na tabeli i ne bore se za nista

17 4 7 6 26 : 29 (-3) 19

u gostima imaju ucinak 9 2 2 5 11 : 16 8

takodje od zadnjih 10 cak 7 su over i stoga ocekujem otvoren mec sa dosta golova na obe strane

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...