Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

17.04.2013.

Recommended Posts

Nadam se da će do meča doći pošto je vremenska prognoza :58cold:Baseball, MLB01:05  CET (18/04/2013)Cleveland Indians - Boston Red Sox(Money Line)Pick:  Cleveland IndiansOdd: 1.75Bookie: Pinnacle SportsStake: 7/10Baseball, MLB01:05  CET (18/04/2013)Cleveland Indians - Boston Red Sox(Handicap)Pick:  Cleveland Indians -1.5Odd: 2.54Bookie: Pinnacle SportsStake: 3/10Večeras se na Progressive Field, (Cleveland, Ohio) igra meč između domaćih Indiansa(5-7) i gostujućih Red Soxa(9-4)...Na večerašnjem meču ja ću uzeti Indianse prilično jako i ML i u hendikepu jel po meni večeras imaju veliku prednost na moundu pa samim tim mislim da su i hiterski u prednosti dok je i bulpen Indiansa odličan dok Bostonov iako imaju par kvalitetnih igrača je dosta opterećen jel je dosta igrača na DL-u...!!!Večeras na moundu za CLE: J.Masterson-RHP (3-0, 0.41)  BOS: A.Aceves-RHP (0-0, 6.75) svakako da bi ovde dao veliku prednost Mastersonu.O J.Mastersonu sam već pisao ove sezone koju je počeo izuzetno radi se o veoma perspektivnom pičeru koji je i prošle sezone pokazivao sjajne partije ali nije bio toliko konstantan.Gledao sam ga na dva meča ove sezone i zaista izgleda odlično pun samopouzdanja ima veoma nezgodan stil bacanja sjajan fasbol i što je veoma bitno iako i dalje ima malo problema sa kontrolom lopte ipak je i u tom segmentu sve bolji kao i to da i kad uđe u probleme zasad se sjajno izborio sa tim na 22inn. dozvolio samo jedan ran.On je upravo došao iz Red Soxa koji su ga olako pustili gde je malo bio riliver malo starter i svakako ima dodatni motiv protiv njih dosad je sa Red Soxima prolazio odlično 3-1 3,21era.Sa druge strane A.Aceves pičer koji je ušao u rotaciju zbog povrede  J. Lackeya on je iskusan pičer koji može da odbaca solidno ali je on nekonstantan nemože da se nađe ni na jednoj poziciji bio je i klozer prošle sezone i riliver ali do sada u karijeri ima samo 10 startova neverujem da može dugo da izdrži na moundu plafon po meni 5inn. što znači da i ovako opterećeni bulpen Bostona će morati da uđe rano u meč mislim da je on pičer kojeg domaći hiteri mogu lako da dohvate.Sinoć je Boston pobedio sa 7-2 ali sve se od Red Soxadesilo u 2 inn. kad se raspao U.Jimenez ali to se od njega moglo i očekivati ali evidentno da već 4/5 mečeva Red Soxi kubure sa napadom koji je prilično bio u tom periodu bezopasan iako su pobeđivali ali to je i posledico što dobrog pičinga R.S. što i loše forme protivnika dok Indiansi o kojima sam već dosta pisao još su nekonstantni igraqju toplo hladno večeras bi ja se nadam trebalo da bude toplo tim je dosta pojačan i mislim da je pitanje vremena kad će zaigrati mnogo bolje.Na klupi Indiansa je Francona proslavljeni menadžer koji je upravo i bivši trener  Red Soxa koji je sa njima uzeo dve "SVETSKE SERIJE"...Hiterski su približno možda i istog kvaliteta mada smatram da i tu Indiansi imaju mnogo više kvalitetnih udarača a zbog prednosti u pičingu mislim da ta prednost može biti i izraženija.Iako sam svestan da i Masterson mora imati lošiji meč ipak izgleda toliko sigurno da ga svakako vredi ispoštovati šta god da se desi.Kako god bilo ja večeras uzimam Indianse i ML i u hendikepu tako da ulazim u meč mnogo jako nadam se da će to na dobro izaći.....!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites
Baseball, MLB
04:10  CET (18/04/2013)
Seattle Mariners - Detroit Tigers(Money Line)
Pick: Seattle Mariners
Odd: 2.00
Bookie: Marathonbet
Stake: 5/10


Večeras se na Safeco Field, (Seattle, Washington) igra meč između domaćih Marinersa(6-9) i gostujućih Tigersa(8-5)...
Ja večeras moram uzeti Marinerse ML posebno jel ovakva kvota se retko može videti kad je na brdašcu King Felix...
Večeras je drugi meč u seriji sinoć su Tigersi dobili sa 6-2 ali uz mnogo bolji pičing na njihovoj strani dok bi večeras trebalo da je obrnuto.
Naime večeras se na moundu za SEA: Felix Hernandez (1-2, 3.05) dok za DET: Max Scherzer (1-0, 4.09) svakako da ovde dajem prednost Felix Hernandezu.
Felif H. jesvakako jedan od najboljih pičera današnjice iako još za pičera dosta mlad 27 god. ima već ogromno iskustvo čak 9 godina u MLB-u to jest u Marinersima koliko je on biotan deo tima govori i to da je potpisao novi to jest obnovio ugovor koji će biti na snazi do 2019 god. za neverovatnih $175 milliona gde godišnje opterećuje Salary Marinersa za fantastičnih $19,857,143 !!!
Njegova nesreća je da igra za tim koji nije u vrhu ali i pored toga ima fantastičnu statistiku u karijeri 99-78 3.21 era i čeka 100 win u karijeri što se nadam da će večeras ostvariti inače on je jedan od retkih velikana koji je ostvario Perfect Game u karijeri.
Neće mu večeras biti lako jer su hiteri Detroita jako dobri ali ako on ima svoje veče taj strašni hiting može da bude nemoćan naime on u karijeri sa Tigersima ima fenomenalnu statistiku 9-2 2,56 era neznam dali i jedan pičer ima tako moćnu statistiku protiv Tigersa nadam se da će se i večeras ta tradicija nastaviti.
Sa druge strane za Tigerse baca  Max Scherzer solidan pičer koji je imao dosta dobruprošlu sezonu ali je on pičer koga bi mogli da dohvate domaći hiteri ovu sezonu nije baš počeo sjajno dok i on u karijeri ima dobru statistiku sa Marinersima 4-1  3,09 era.
Što se hitinga tiče tu je svakako Detroit u prednosti ali su ove sezone ipak Marinersi pokušali da pomognu Kralju Felixu i doveli par veoma dobrih pojačanja  R. Ibanez,  J. Bay i fenomenalnog M. Morsea koji je već postigao 6 HR tu je još i ove sezone fenomenalni  F. Gutierrez isad više nemožemo govoriti o Marinersima kao o samo dobroj defanzivnoj ekipi već i o ekipi koja i u napadu može konačno mnogo više.
Uz prednost na moundu u strterima naravno i u bulpenu je ogromna prednost na strani domaćina.
Jednostavno šta god da bude ja moram večeras uzeti Marinerse sa Felixom...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...