Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

22.04.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB
00:35  CET (23/04/2013)
Boston Red Sox - Oakland Athletics(Money Line)
Pick: Oakland Athletics
Odd: 2.18
Bookie: Marathonbet
Stake: 5/10


Večeras se na Fenway Park,( Boston, Massachusetts ) se igra meč između domaćih Red Soxa(12-7) i gostujućih Athleticsa(12-7)...
Ja na večerašnjem mečumoram da uzmem pobedu Athleticsa ML nevidim zaista ni jedan razlog za favorizovanje Red Soxa večeras jel po meni ovde bi trebalo da bude u najboljem slučlaju egal ali ovde je stvar u imenu i instituciji!!!
Večeras na moundu za BOS: Doubront-LHP (1-0, 4.50)  dok za OAK: Griffin-RHP (2-0, 2.25)  ja bi ovde dao svakako prednost Griffinu.
Doubront levoruki pičer solidno počeo sezonu ali odbacao samo dva meča i samo 10 inn. nije pičer koji je u stanju da na visokom nivou odbaca puno inn. i samim tim će bulpen Bos. biti opterećen a i noćas su uzeli veliki udeo u meču i to sve najbolji rilveri i klozer i što je još gore zgubili su gotovo dobijeni meč.
Uz to Doubront sa Oaklandom ima katastrofalnu statistiku u karijeri 0-2 12,86 era.
Sa druge strane Griffin impresivno počeo sezonu odbacao tri meča čak 20inn. dozvolivši sam 5 ranova.
i u karijeri sa Red Soxima ima odličnu statistiku na dva meča 13inn. 1-0 2,08 era.
Ako bude na svom nivou mogao bi da ima dobro veče posebno što hiteri Red Soxa nisu u nekoj extra formi.
Oba tima u seriju ne ulaze u sjajnim formama Red Soxi posle seriji pobeda doživeli dva poraza  od Royalsa dok Oakland doživeo Metlu u Tampi.
I hiterski statistički Oakl. mnogo bolje stoji kao i tradicija u zadnje vreme gde Athleticsi imaju čak 8 vezanih pobeda -

09/02/12  OAK 6 - BOS 2  
09/01/12  OAK 7 - BOS 1  
08/31/12  OAK 20 - BOS 2  
07/04/12  OAK 3 - BOS 2  
07/03/12  OAK 3 - BOS 2  
07/02/12  OAK 6 - BOS 1  
05/02/12  BOS 2 - OAK 4  
05/01/12  BOS 3 - OAK 5

Kvota na pobedu Athleticsa je sjajna da bi je propustio i uzimam ih ML...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice: nema 
 
Vrijeme odigravanja: 01:05
Naziv para: Buffalo Sabres - Winnipeg Jets
Tip para: 1
Tečaj: 2.550

Share this post


Link to post
Share on other sites
02:00, Brooklyn Nets - Chicago Bulls tip 1, @ 1.50, 5/10, Expekt,

Drugi mec u prvoj seriji play off-a, i opet su domacini Netsi...U prvom mecu uvjerljiva pobjeda Brooklyn Netsa protiv Chicago Bullsa sa 106 :89, te su poveli su u play-off seriji. 
Deron Williams je bio najefikasniji igrac Netsa ekipe sa 22 poena. Lopez je dodao 21, a odlicnu skakacku vecer imao je Reggie Evans koji je uz pet poena dodao i 13 skokova. S druge strane, Carlos Boozer je bio  kod gostiju postogao najvise - 25 poena, osam skokova i četiri asistencije, ali je to nije bilo dovoljno da bi se zaprijetilo Netsima. Chicago je i dalje bez najboljeg igraca Dericka Rosea, i mislim da tesko mogu parirati ambicioznim Nestima, pogotovo na ovom parketu...Domacin je zaista u dobroj formi, pogotovo dobro igraju u ofanzivi, naime dobili 6 od zadnjih 7 meceva, a u svakoj pobjedi su zabili vise od 100 poena. Cini se da napad predvodjen Williamsom, Lopezom Johnsonom moze napraviit ozbiljne probleme i najboljim odbranama lige, sto ce veceras biti moj adut za drugu pobjedu nad Bullsima..

 

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...