Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

26.04.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLBDetroit Tigers - Atlanta Braves(Money Line)Pick: Atlanta BravesOdd: 2.28Bookie: MarathonbetStake: 5/10Večeras se na Comerica Park,( Detroit, Michigan ) igra meč između domaćih Tigersa(10-10) i gostujućih Bravesa(15-6)...Ja zaista nevidim večeras na ovom duelu zašto seovoliko forsiraju Tigersi nema ama baš ni jednog razloga za to i ja uzimam večeras Bravese MLiz više razloga.Radi se o meču Interlige gde se sastaju timovi iz susednih liga i više sam puta top govorio da blagu prednost tu u samom startu imaju timovi iz N.L. jel iovako odličan lineup Bravesa dobija još jednog udarača DH...Prvo Detroit u zadnjevreme igra jako loše u zadnjih 7 mečeva imaju čak 6 poraza dok ni Atl. nije baš posle strašnog starta blistala i posle par poraza su dobili izuzetno tešku seriju u Col. 2-1.Da počnem prvo od mounda gde večeras za DET: Anibal Sanchez (2-1, 1.75) dok za ATL: Paul Maholm (3-1, 1.03) sjajan start sezone za oba pičera gde bi ja ipak dao prednost Maholmu..Anibal Sanchez svakako kvalitetan pičer ali pičer koji neverujem da može još dugo da baca na tako visokom nivo i večeras će mu biti pravi ispit posebno što protiv Bravesa u karijeri ima katastrofalnu statistiku 4-11 5,42 era i svakako da će mu to biti u glavi.Sa druge strane Maholm pičer koji je kako je došao u Bravese prosto eksplodirao i baca kako se od njega odavno očekivalo ali u Piratima to nije pokazivao. Na prošlom meču ko se seća sam upravo igrao protiv njega na Pirate jel je očigledno bilo i zašto godinama je igrao tamo i jako ga dobropoznaju a kvota je bila fenomenalna i morao je i on jedan meč malo da kiksne iako je i tada bio jako dobar.U karijeri iakoima 0-1 sa Detroitom ima odličnu eru 2,60 svakako mu neće biti lako jel Tigersi imaju odličan hiterski tim ali i tim koji un zadnje vreme baš i ne briljira.Uz startere svakako Bravesi imaju i ogromnu prednost u bulpenu koji je fanatastičan i ako Maholm loše krene bulpen Bravesa to može da iznese i veći deo meča dok ako Sanchez loše krene Det. bulpen teško može das se nosi satim jel je on svakako najlošiji deo tima...Što se hitinga tiče oba tima imaju sjajnih hitera Det. M. Cabrera ,  T. Hunter, P. Fielder  ali Filderu svakako ne odgovara levoruki bacač dok Atl. ima ogroman broj sjajnih udarača vratio se i fantastični  F. Freeman tu su još   J. Upton,D. Uggla, B. Upton,J. Francisco,C. Johnson ,E. Gattis  iako je J. Heyward povređen kako udara i nije hendikep ali podatak da su sa 35 HR prvi u N.L. uz večeras dodatnog DH udarača po meni i tu je prednost na njihovoj strani...Kako god bilo makar Detroit pobedio i 10:0 ja bi svaki put u ovakom mechapu uzeo Bravese posebnopo ovakoj kvoti koja po meni mora početi padati po meni je to trebao biti meš gde su kvote izjednačaene no možda i grešim!!! ali uzimam Bravese ML............!!!!!!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLBNew York Yankees-Toronto Blue Jays(Team  Runs)Pick: Toronto Blue Jays Over 4Odd: 1.909Bookie: Pinnacle SportsStake: 5/10Toronto daje više od 4 rana ako da 4 tip je VOID!Večeras se na Yankee Stadium,( Bronx, New York) igra meč između domaćih Yankeesa(12-9) i gostujućih Blue Jaysa(9-14)...Na ovom meču ja neću tražiti pobednika posebno posle promene pičera jel je trebao za Tor. da stratuje Johanson ali je zbog povrede na moundu  Aaron Laffey većću naovom meču uzeti Over poena Tor. granica je čak sa početnih 4.5 pala na 4 i ja to moram da uzmem čak sam hteo i 4.5 a još posle promene pičera  mi ovaj bet izgleda još bolje jel teško gosti mogu računati sa pobedom na malom broju poena.Mnogo se više očekivalo od Blue Jaysa čak su stavljeni bili i za prve favorite na nekim kladionicam ja sam znao da teško mogu baš tako daleko ali nesumnjam kad se nameste da mogu mnogo mnogo bolje jel zaista imaju kvalitetan tim posebno su moćni u hitingu..Večeras na moundu za NYY: Ivan Nova (1-1, 6.14) mladi pičer koji svakako ima potencijala ali nikako da pruži bolje partije ni ovu sezonu nije otvorio sjajno baca u proseku tek 5inn. jel potroši mnogo pičeva često ima lošu kontrolu lopte i BB i ako to bude slučaj i večeras očekujem da to hiteri Tor. iskoriste.U karijeri sa Tor. ima pozitivan skor 3-2 ali ne i sjajnu eru 4,29 ove sezone je bacao protiv Tor. i tada je na 5 inn. dozvolio 4 rana mislim da je on pičer koga bilako mogli da dohvate sjajni udarači Tor.Od hitera Tor. jedino je povređen Reyes ali gosti imaju ogroman broj Power udarača tu su     J. Bautista(koji može mnogo više nego do sada) tu su još E. Encarnacion,A. Lind ,M. Cabrera ,J. Arencibia,C. Rasmus,M. DeRosa zaista ogroman broj power udarača mnogi od njih su daleko ispod svog proseka  posebno .AVG ali nesumnjam da će uskoro to izgledati mnogo bolje i ja zaista nevidim kako takav tim večeras će ići ispod 4 rana ja se nadam i mnogo više kako god bilo uzimam Over 4 Blue Jaysa...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...