Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

28.04.13 - kosarka

Recommended Posts

01:05, Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs (ukupni rezultat), tip vise od 189, 5, @ 1.91, 3/10, Bwin

Cini se da je kraj Lakersa u ovogodisnjem play off-u. Opterecni povredama, tesko se mogu nositi sa naspanovanim i preiskusnim Sprusima..Prva tri meca u seriji su izgubili i tesko da ce doci do ijedne pobjede. Lakersi su bez Blakea i glavne violine Brayanta, a problema imaju i Nash i Meeks i ako oni ne budu igrali, Lakersima prijeti poraz sa vecom razlikom. Spursi su pka preozbiljno shvatili ovaj poklon od strane fortune, i povrede lakersovih igraca maksimalno iskorisitli, no i da su u najboljem sastavu, upitno bi bilo da li bi Lakersi opet nesto mogli uraditi... Ja cu veceras odigrati na veci broj poena u mecu od 189,5 jer mislim da ce se igraci Spuisra ispucavati, pa bi broj koseva Lakersa mogao biti i manji a da mi prodje tip. Spursi dobili ubjedljivo prosli mec sa 120:89. Iz igre su sutirali 61,2 posto. Takodje i od prva dva meca, jedan je bio iznad ove granice, dakle dosad u play off-u dva puta je bilo iznad koseva...Spursi su dovoljno iskusni da zavrse ovu seriju, mnogo rotiraju protiv lakersa i tako umaraju kratak njihov kratak roster i vjerujem da ce i veceras biti neka sirina u postizanju koseva...no ipak idem sa manjim ulogom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...