Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

02.05.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 01:05
Naziv para: Montreal Canadiens - Ottawa Senators
Tip para: 1
Tečaj: 2.100
 
------
Dnevna tema otvara se sa datumom: 02.05.2013. a ne 02.05.13

 

 

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB20:10  CET (02/05/2013)Kansas City Royals - Tampa Bay Rays(Team Runs)Pick: Tampa Bay Rays Over 3.5   Odd: 2.010Bookie: Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Ewing M. Kauffman Stadium, (Kansas City, Missouri) igra mečizmeđu domaćih Royalsa(15-10) i gostujućih Raysa(12-15)...Ja na ovom meču neću tražiti pobednika već ću uzeti over poena Raysa gde je po meni granica od 3.5 dostižna za goste!I sinoć je granica bila tako niska i juče sam igrao isto i Tampa je više nego lako postigla to već u drugom inn. na kraju sui dali čak 8 poena ali su propustili veliku prednost i izgubili sa 9-8!Jeste da je večeras pičing bolji na strani domaćina gde je na moundu za KC: Ervin Santana (3-1, 2.00) iako je dobro otvorio sezonu ja ga nesmatram za nekog kvalitetnog bacača.On u karijeri imaprilično skromnu statistiku iako možda ima talenata ali je on već iskusan pičer i ovaj njegov dobar start mislim da je samo u trenutnom HOTU no videćemo.U karijeri ima lošu statistiku sa Raysima 5-6 5,47.Tampa ima sasvim dobar lineup koji može i mnogo kvalitetnije pičere da dohvati večeras izlaze sa odličnim lineupom-  1. Desmond Jennings ® CF2. Matt Joyce (L) RF3. Ben Zobrist (S) 2B4. Evan Longoria ® 3B5. James Loney (L) 1B6. Luke Scott (L) DH7. Yunel Escobar ® SS8. Jose Molina ® C9. Kelly Johnson (L) LFMislim da je ova margina večeras dostižna za goste i uzimam je posebno po ovako sjajnoj kvoti...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:00 Anaheim Ducks - Detroit Red Wings, (Više od/Manje od) tip manje od 4.5 gol(ov)a @ 1.95, Expekt, 8/10

Tezak duel za obje ekipe. I veceras su domacini Ducksi, koji su u prvom mecu play oof serije dobili rezultatom 3:1, dakle tvrd mec, isto ocekujem i veceras. Oni su u prvom mecu iskoristili power play igru i dsli do vodstva. Mec je rijesio Teemu Selanne u trecoj trecini pogotkomza 2:1 a zadnji gol je pao na prazan gol Detroita. Inace ovo je veteranu 42-godisnjem Selanneu 12 gol ove sezone a 42 ukupno u play off karijeri, te 11 mec winner gol u play off-u...Trener Detroita se izgleda nije puno nasekirao zbog ovog poraza, barem prema najavama da bi mogao veceras igrati isti sastav. Taj sastav je bio veoma neucinkovit u prvom mecu, sto moze biti jos jedan adut mom vecerasnjem tipu. Sto se tice rostera, Defanzivac Ducksa Luca Sbisa je upitan a kod Detroita su Darren Helm i Drew Miller sigurno van pogona, a Samuelsson i Bertuzzi su upitni. 

Ocekujem tvrd mec i veceras te manje golova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB01:05  CET (03/05/2013)Toronto Blue Jays - Boston Red Sox(Handicap)Pick:  Toronto Blue Jays +1Odd: 1.88Bookie: Pinnacle SportsStake: 4/10Večeras se na Rogers Centre, (Toronto, Ontario) igra meč između domaćih Blue Jaysa(10-18) i gostujućih Red Soxa(19-8)...Na redu je treći meč u seriji prvi su dobili Jaysi sa 9-7 dok su Red Soxi sinoć pobedili ubedljivo 10-1 i večeras su gosti postavljeni za prilične favorite ali ja se nebi baš složio sa tim i mislim da bi Blue Jaysi večeras mogli i do pobede...!!!Od Tor. su pred početak sezone bila ogromna očekivanja sa razlogom jel se tim zaista jako dobro pojačao ali mnogi igrači od kojih se mnogo više očekivalo igraju daleko ispod svojih mogućnosti tu je i par veoma bitnih povreda igrača svakako veliki udarac povreda Rayesa ali i dalje Tor. ima moćan tim i oni svakako mogu i moraju mnogo mnogo bolje!!!Sa druge strane sjajan start Red Soxa možda i više od očekivanja nosi ih sjajan pičing startera ali i jako dobra igra lineupa.Večeras na moundu za TOR: J.A. Happ (2-1, 4.18) dok za BOS: Ryan Dempster (1-2, 3.30) nebi nikome dao neku prednost.O Happu sam već par puta pisao pičer koji ima svakako potencijal otvorio je solidno sezonu i ako bude imao dobru kontrolu mogao bi imati dobar meč u karijeri sa Red Soxima ima 1-1 4,91 uz to Bostonov Lineup večeras je ipak malo lošiji.Sa druge strane Dempster koji je pojačao Red Soxe posle lošeg starta je zaigrao malobolje ali nema sjajan suport batera u karijeri sa Torontom nema sjajnu statistiku iako bez poraza ali i brz wina ima prilično lošu eru 5,27 mislim da mu večeras neće biti lako jel Tor. ima puno sjajnih udarača.Večeras upravo u hitingu vidim prednost Toronta koji po meni izlazi u gotovo najjačem mogućžem sastavu -  1. Brett Lawrie ® 3B2. Adam Lind (L) 1B3. Jose Bautista ® RF4. Edwin Encarnacion ® 1B5. J.P. Arencibia ® C6. Melky Cabrera (S) LF7. Colby Rasmus (L) CF8. Emilio Bonifacio (S) 2B9. Munenori Kawasaki (L) SSDok Boston bez par startera -  1. Jacoby Ellsbury (L) CF2. Jonny Gomes ® LF3. Dustin Pedroia ® 2B4. Mike Napoli ® DH5. Daniel Nava (S) RF6. Will Middlebrooks ® 3B7. Mike Carp (L) 1B8. David Ross ® C9. Stephen Drew (L) SSKvota na pobedu Toronta je sjajna ali ja ću uzeti ih u hendikepu kao malu ogradu jel u slučaju pobede Bostona od 1 razlike tip je VOID!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 02:05
Naziv para: Texas Rangers  - Chicago White Sox
Tip para: 1
Tečaj: 1.650
 

Texas je  po meni promjenjiva ekipa ali isto tako i dobra kad igra kuci za razliku od gostiju koji su podbacili na pocetku mada medjusobno ove dvije ekipe bas igraju promjenjivo ali danas bi dao prednost domacinu iz razloga sto su juce izgubili i po meni je to ulog od 6/10...

 

02.05.13 MLB Texas Rangers Chicago White Sox 2 : 5 01.05.13 MLB Texas Rangers Chicago White Sox 10 : 6 26.03.13 MLB Texas Rangers Chicago White Sox 3 : 11 27.02.13 MLB Chicago White Sox Texas Rangers 8 : 4 26.02.13 MLB Texas Rangers Chicago White Sox 8 : 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 01:05
Naziv para: Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
Tip para: 1
Tečaj: 2.100


Po meni je domacin jako nezgodna ekipa za goste mada su gosti dosta kvalitetniji i imaju bolje igrace, proslu su pobijedili gosti i sada mislim da bi mogao da prodje pobijeda domacina, mada i nemora ovo je za malo hrabrije jer je solidna kvota od 2.10 a medjusobno igraju naizmjenicno sa pobijedama i moguce je da nastave niz.. ulog 5/10

 

02.05.13 MLB Toronto Blue Jays Boston Red Sox 1 : 10 01.05.13 MLB Toronto Blue Jays Boston Red Sox 9 : 7 07.04.13 MLB Toronto Blue Jays Boston Red Sox 0 : 13 06.04.13 MLB Toronto Blue Jays Boston Red Sox 5 : 0 06.04.13 MLB Toronto Blue Jays Boston Red Sox 4 : 6

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...