Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

06.05.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:10  CET (07/05/2013)Cincinnati Reds - Atlanta Braves(Money Line)Pick:  Atlanta Braves  :uredu: Odd: 2.10Bookie: MarathonbetStake: 5/10Večeras se na Great American Ball Park, (Cincinnati, Ohio) igra  meč između domaćih Redsa(18-14) i gostujućih Bravesa(18-12)...Redsi su posle starta koji nije baš bio sjajan vezali 3 pobede doduše sve tri veoma teške protiv dosta skromnih Cabsa dok sa druge strane su Bravesi posle fantastičnog starta upali u krizu koju su sinoć prekinuli pobedom protiv Metsa 9-4 i večeras ipak koliko toliko u boljem raspoloženju dočekuju seriju sa Redsima.Večeras ću ja ipak pokloniti poverenje Bravesima i uzeti ih ML kvota je sjajna i u padu je i mislim da će biti sve manja!!!Jedan od razloga što ću igrati na goste je svakako i večerašnji okršaj na moundu gde za CIN: B.Arroyo-RHP (2-3, 3.95) dok za ATL: P.Maholm-LHP (3-3, 3.08)  ja bi ovde ipak dao prednost Maholmu.Arroyo je solidno počeo sezonu veoma iskusan pičer od koga se mnogo više očekivalo u karijeri ali samona momente to i pokazuje nije konstantan u karijeri sa Bravesima iako ima pozitivan skor 6-3 ima jako lošu eru čak 5.34 i mislim da bi mogli da ga dohvate udarači gostiju.Sa druge strane Maholm takođe iskusan pičer koji je fantastično počeo sezonu iamao je jedan jako loš start ali je ponovo odbacao zadnji meč dobro iako je doživeo poraz nije imao dobar suport.Ono što bi njemu moglo da olakša posao je i to da jedan od najboljih hitera Redsa B. Phillips najverovatnije neće igrati uz to bez obzira dali će on na teren tri od četiri najbolja hitera domaćina su L(Bats) i njima nikako ne odgovara levoruki pičer  i u karijeri sa Redsima ima pozitivan skor 7-4 3,70 era.Dok i u hitingu bi ja dao svakako prednost Bravesima iako i Redsi imaju dobar hiterski tim ali upravo zbog lošeg pičing mečapa za batere domaćina bi dao prednost gostima koji su takođe sa nekolikopovređenih batera ali sa daleko većim brojem kvalitetnih udarača.I u bulpenu je po meni prednost na strani gostiju i jednostavno ovako visoku kvotu na Bravese moram uzeti ma kako god se meč završio uzima Bravese ML...!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...