Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

07.05.2013

Recommended Posts

16:10 Slovenija - Danska /4,5/ TIP OVER @ 1,72 Bwin 8/10Jutri bo nadaljevanje svetovnega prvenstva v hokeju na ledu,ki sta gostiteljici Švedska in Finska oziroma igrajo le v dveh mestih Herlsinki in Stockholm. Odločil sem se,da bodo na tekmi Slovenija - Danska padli vsaj 5 zadetkov.Slovenija in Danska igrata v skupini A,kjer med 8 ekipami zasedata na zadnjih dveh mestih. Obe reprezentanci sta izgubili obe tekmi in sicer Slovenija je najprej igrala proti Norveški in izgubila z 1-3, kasneje pa so izgubili še proti Belorusiji z 3-4. Danska je najprej izgubila proti Kanadi z 1-3, kasneje proti Norveški z 2-3. V letošnji sezoni je nov sistem igranja in sicer v vsaki skupini je 8 reprezentanc, prvi štirje reprezentantje se bodo uvrstili v četrtfinale, zadjeuvrščeni v obeh skupinah pa izpadejo iz 1.svetovne lige. V skupini A igrajo še poleg dveh reprezentanc Belorusija, Norveška, Kanada, Češka, trenutno vodilna Švica in domačin Švedska. Slovenija in Danska sta pred kratkim igrali v Kobenhavnu kvalifikacijski turnir za zimske olimpijske igre kjer je Slovenija v odločilni tekmi premagala Dansko z 2-1. Premagali so še Ukrajino z 6-1 in Belorusijo z 4-2. Danska je bila poražena še proti Belorusiji z 2-3 in premagala Ukrajino z 2-0. Na prijateljskih tekmah so Danci 2 krat bili boljši od Francije, Slovenija pa igrala srednje - zmagali in poraženi so bili od Avstrije in od Kazahstana...Moja napoved : Pričakujem lepo borbeno tekmo, majhno prednost za zmago dam Dancem...za tip over 4,5 sem se odločil zato,ker slovenska obramba ni tako "ostra" ampak deluje bolj nežno....so pa naši Slovenci sposobni Dancem dati vsaj 2 zadetka....TIP OVER 4,5 .....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...