Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

07.05.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:10  CET (08/05/2013)Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays(Team  Runs)Pick: Toronto Blue Jays Over 3.5  :uredu: Odd:  1.847Bookie:Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na Tropicana Field,( St. Petersburg, Florida)igra meč između domaćih Bay Raysa(14-17)  gostujućih Blue Jaysa(12-21)...Na ovom meču su domaćini postavljeni za čak velike favorite što po meni i nisu ali nebi se kockao sa pobedom Tor. zbog večerašnjeg pičinga iz razloga što je lineup Tampe jako dobro postavljen protiv levorukog pičera ali ću zato uzeti Over na Tor. granica je po meni postavljena prenisko 3.5 kao i juče i mislim da je u ovom trenutku za goste dostižna!Večeras na moundu za TB: Roberto Hernandez (1-4, 5.28) jedan sasvim prosečan pičer iako iskusan koji nije ni sjajno otvorio sezonu čak šta dosta loše ne baca neke duge mečeve maksimalno 5-6 inn. i u karijerisa Tor. iako ima pozitivan skor 3-1 nma baš sjajnu eru 4.54.Posebno me čudi ovako niska margina na Tor.posle dva sjajna udaračka meča gde su postigli 10 i 8 ranova i sigurno je da su puni samopouzdanja posle sinoćnog velikog preokreta sa 7-0 na 7-8!!!Večeras izlaze u veoma jakom sastavu -  1. Brett Lawrie ® 3B2. Melky Cabrera (S) LF3. Jose Bautista ® RF4. Edwin Encarnacion ® 1B5. J.P. Arencibia ® C6. Adam Lind (L) DH7. Colby Rasmus (L) CF8. Maicer Izturis (S) 2B9. Munenori Kawasaki (L) SSMislim da je ovakav sjajan udarački tim sposobanda da makar 4 rana i uzimam Over na Toronta...!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB01:05  CET (08/05/2013)Baltimore Orioles - Kansas City Royals(Money Line)Pick: Baltimore Orioles  :uredu: Odd: 1.83Bookie:MarathonbetStake: 5/10Večeras se na Oriole Park at Camden Yards, (Baltimore, Maryland ) igra meč između domaćih Oriolesa(19-13) i gostujućih Royalsa(17-11)...Oba tima su dosta dobro otvorila sezonu Oriolesi se kući vraćaju posle serije gostovanaj dosta uspešno jel su dobili dve od tri serije Oak., i L.A.A. dok su od Sea. izgubili 1-2 ali su Oak. dobili 2-1 a Angelse čak 3-1 i kući dolaze sa 6-4 i dve vezane pobede.Dok Royalsi posle serije pobeda su sinoć izgubili od W.Soxa 2-1 nakon 11inn. i sinoć sam igrao protiv njih iako su bili na pragu pobede dobrim delom i zbog sudija koji ni sam neznam zašto W.S. nije u 7 inn. priznat čist HR umesto toga je suđen Faul pol!!! no pravda je ipak došla na svoje.Večeras ću opet protiv Royalsa iako nevolim da igram na timove posle dugih gostujućih serija ali večeras ću napraviti izuzetak jel ipak su Oriolesi imali dan odmora a Royalsi juče meč.Večeras na moundu za BAL: Wei-Yin Chen (2-3, 3.50) dok za KC: Ervin Santana (3-1, 1.98) i pored sjajnog starta Santane ja bi ovde daoprednost Chenu.Chen levoruki bacač koji je već na startu karijere pokazuje kvalitet iako je na zadnjem startu odbacao loše u Sea. to mu je jedini lošiji meč ove sezone gledao sam ga dva puta i protiv Yenkija i protiv Bos. i na ta dvaveoma teška gostovanja je bio veoma dobariakoje doživeo poraze ali nije imao dobar suport.Sinoć su Royalsi bili jako nemoćni protiv levorukog bacača i večeras su malo promenili sastav i izlaze bez par startera.Sa druge strane Santana koji iako je sjajno otvorio sezonu moraće još mnogo da me ubedi da je konačno u karijeri nešto pokazao malo je promenio stil ne koristi više toliko fasbol kolko se oslanja na slajdere i to zasad ima mnogo boljih rezultata ali mislim da mu večeras neće biti lako jel Oriolesi imaju odličan lineup protiv kojeg nema sjaajnih rezultata u karijeri 4-5 5,42.Večeras Oriolesi izvode najjači mogući tim -  1. Nate McLouth (L) LF2. Manny Machado ® 3B3. Nick Markakis (L) RF4. Adam Jones ® CF5. Chris Davis (L) 1B6. Matt Wieters (S) C7. J.J. Hardy ® SS8. Ryan Flaherty (L) 2B9. Nolan Reimold ® DHDok Royalsi -  1. Alex Gordon (L) LF2. Alcides Escobar ® SS3. Billy Butler ® DH4. Eric Hosmer (L) 1B5. Lorenzo Cain ® CF6. Jeff Francoeur ® RF7. Salvador Perez ® C8. Miguel Tejada ® 3B9. Elliot Johnson (S) 2BJa bi svakako na hitingu dao prednost Oriolesima koji imaju mngo kvalitetniji lineup i sa mnogo više power udarača.Kako god bilo uzimam Oriolese ML...!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...