Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

08.05.2013.

Recommended Posts

Pozdrav ekipici!       :57bye:

 

:kahva:

 

Uspješan dan!   :50yes:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u srbiji danas finale kupa. i jedni i drugi najavljuju pobedu a mislim da ce biti gusto i da vojvodina i nije neki favorit,

kakvo je stanje u hrvatskom finalu? imali hajduk snage i moci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u srbiji danas finale kupa. i jedni i drugi najavljuju pobedu a mislim da ce biti gusto i da vojvodina i nije neki favorit,

kakvo je stanje u hrvatskom finalu? imali hajduk snage i moci?

gledajuci tabelu Hajduku je kup jedina sansa za evropu jer ce kroz ligu tesko sa onolikim kiksevima dok je lokomotiva skoro pa sigurna da ce igrat evropu jer su ubjedljivo drugi... ovo je gledano iz neutralnog ugla, meni je danas derbi     Zeljo - Sarajevo jedina briga  :icon_biggrin: sa pobjedom ovjeravamo titulu i sto je jos bitnije Almirica necu dugo ovdje vidjet  :77tooth:

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je danas derbi     Zeljo - Sarajevo jedina briga

Tako i treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u srbiji danas finale kupa. i jedni i drugi najavljuju pobedu a mislim da ce biti gusto i da vojvodina i nije neki favorit,

kakvo je stanje u hrvatskom finalu? imali hajduk snage i moci?

 

Trenutno je Lokomotiva u boljoj formi i izgledaju bolje od Hajduka.

Međutim, pitanje je kakve se sve "igrice" igraju iza zastora ...Tko je pripremio više love za podmazivanje ?

Uglavnom, ovu je utakmicu bolje zaobići u širokom luku.

Najbolje je priupitati Mamića na koga da se uplati lova. :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je tuzan dan..ali zeljovci nemojte odmah o tome kako ce Zeljo uzeti titulu danas i bla bla bla, ako uzme svaka cast, cestitam...ali moje je srce danas tuzno, jer je veliki Sir Aleks najavio povlacenje nakon zadnjeg kola...Moja tuga danas nema kraja...

 

Skoro cijeli svoj zivot ga gledam kako skakuce kod proslava gola, zvace zvake, urla na suce, hoda Old Traffordom, sjedi na klupi Teatra Snova....Kako ce to sada izgledati? uh.....

 

Nije mi danas dobro...

 

Nadrelista ne javljaj se danas :)

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je tuzan dan..ali zeljovci nemojte odmah o tome kako ce Zeljo uzeti titulu danas i bla bla bla, ako uzme svaka cast, cestitam...ali moje je srce danas tuzno, jer je veliki Sir Aleks najavio povlacenje nakon zadnjeg kola...Moja tuga danas nema kraja...

 

Skoro cijeli svoj zivot ga gledam kako skakuce kod proslava gola, zvace zvake, urla na suce, hoda Old Traffordom, sjedi na klupi Teatra Snova....Kako ce to sada izgledati? uh.....

 

Nije mi danas dobro...

 

Nadrelista ne javljaj se danas :)

 

Sta te briga... Liverpool, Chelsea, Arsenal, pa i City ce vladati narednih 20-30 godina,a vi cete mozda osvojiti koji FA ili Carling cup, ali samo u rijetkim trenucima, kada kojim slucajem u finale dodju Halifax Town ili Grimsby Town :-))))

 

Polako se gase toviji klubovi, doduse jedan se vec odavno ugasio bordo boje :-))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je danas tužan dan za Unitedovce jer Sir Alex ide u penziju,tako i za proizvođaće žvakačih guma jer idu u stečaj!!

 

..dobar dan svima!! :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta te briga... Liverpool, Chelsea, Arsenal, pa i City ce vladati narednih 20-30 godina,a vi cete mozda osvojiti koji FA ili Carling cup, ali samo u rijetkim trenucima, kada kojim slucajem u finale dodju Halifax Town ili Grimsby Town :-))))

 

Polako se gase toviji klubovi, doduse jedan se vec odavno ugasio bordo boje :-))))

 

 

Tako su i govorili kada je cijeli tim nestao nakon avionske nesrece, pa nije puno proslo do nove titule...Sistem tog kluba je takav..ovo sto si naveo, jednostavno se ne moze desiti, jer SAF je sada direktor :) bit ce tu jos puno titula....i p.s. nisu oni Liverpool :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako su i govorili kada je cijeli tim nestao nakon avionske nesrece, pa nije puno proslo do nove titule...Sistem tog kluba je takav..ovo sto si naveo, jednostavno se ne moze desiti, jer SAF je sada direktor :) bit ce tu jos puno titula....i p.s. nisu oni Liverpool :)

 

Almire dragi pa nije mu 50 godina.... on ti je jos dan-dva i Bare :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...