Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

12.05.2013.

Recommended Posts

Danas Ferguson zadnji put vodi ekipu na Old Traffordu, gdje jedna tribina nosi njegovo ime. Mogu misliti kako emotivan dan za one koji su iz Manchestera i dozivljavaju taj klub kao nesto svoje...Meni kao dugogodisnjem simpatizeru je nekako zao, prosto ne mogu da skontam kako cu se navici da neko drugi vodi taj klub, nekako imam osjecaj da je i autoritet samog kluba izgubio na jacini...Nadam se da ce igraci barem nakantati ova Swansey u njegovu cast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Newcastle i Southampton..jedni vode, jedni nula trenutno..opalio sam  ta dva singla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goooool Sunderland!!! 1:0....e sad mi oba singla igraju, ali na klimavim nogama, samo po jedan razlike vode...bice strepnja do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Newcastle dobio, Sunderland remzirao, u laganom sam plusu...dobro je , moglo je i bolje ali i gore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak bolje rezultate protiv ostalih klubova, sto svojom igrom, sto kupovinom bodova, no sve je to sastavni dio danasnjice i bez toga i ne moze, 

 

Pretpostavljam da u "sastavni deo današnjice" podrazumevaš da i Sarajevo, a i drugi "kupuju" bodove. I u Srbiji se međusobno optužuju navijači Zvezde i Partizana, a u suštini i jedni i drugi imaju pobede na koje se može staviti prst sumnje. Manji klubovi nameštaju još više nego veliki. A najviše nameštaju oni koji najviše optužuju druge. Po sistemu "drž'te lopova!". Eto sreće pa navijaš za United, što znači da gledaš neki normalan fudbal i normalne lige. Ja sam se zbog naših smradova preorijentisao na američke sportove.

Edited by silly_bet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da u "sastavni deo današnjice" podrazumevaš da i Sarajevo, a i drugi "kupuju" bodove. I u Srbiji se međusobno optužuju navijači Zvezde i Partizana, a u suštini i jedni i drugi imaju pobede na koje se može staviti prst sumnje. Manji klubovi nameštaju još više nego veliki. A najviše nameštaju oni koji najviše optužuju druge. Po sistemu "drž'te lopova!". Eto sreće pa navijaš za United, što znači da gledaš neki normalan fudbal i normalne lige. Ja sam se zbog naših smradova preorijentisao na američke sportove.

 

Sve si u pravu, ali u mom postu je napisano ono sto znam a ne sto sumnjam. Znam za ta optuzivanja i to je ok svi to rade obicno oni koji gube ali sasvim slucajno ja u svom pstu ne pisem ono sto ne znam, nego ono sto sam provjereno saznao, a odnosi se na Zeljeznicar, znaju to i useri sa ovog ofruma koji navijaju za takav klub...Za sarajevo ne znam pa ne mogu  da kazem, naravno sumnjam da i oni nemaju takvih aferima, ali recimo u ovoj borbi za titulu, ono sot je Zeljo kupio od tih istih Srajevo nije kupilo, odnosno izgubilo je bod(ove)...no ne pada mi na pamet da nesto kritikujem Zeljeznicar, naprotiv svaka im cast jer su bili dovoljno mudri iako to nije u skladu za fair playom, nije u redu nase osudjivati a citati kako je namjesteno u Spaniji, Njemackoj, kvalifikacijam aza Ligu prvaka i Europa ligu, da ne spominjem ostale istocne zemlje...kada oni to rade, neka rade i nasi...ali da barem ovi moji to odrade a  ne da budu nadmudreni...a onaj ko ih je nadmudrio - njima samo kapa dole...

 

a sto se tice fudbala, i same igre koju mi fanovi volimo - e tu sam ja nasao sebi satisfakciju pa gledam Man UTD...tu mi je taj balans.. :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zabrinuo sam se za Man UTD,,,odose Aleks i Scholes sigurno, a govorka se Rooney ne zeli da igra za Moyesa, Ferdinand ce mozda ici, mada to i nije toliko lose...no sveukupno mi se ne svidja trenutno cirkulisanje spekulacija...gdje ima dima i vatre...mada gorim od zelje da vidim koga je to Aleks zapikao za narednu sezonu, rekao je javno da je sve spremno za jedan veliki transfer...iskreno se nadam povratku Ronalda, to bi me malo odobrovoljilo, u nizu ovih losih vijesti...

 

Sto se tice Sarajeva, ok Zeljo je jaci uzimajuci sve parametre u obzir :48thumbsup: ali doci ce vrijeme kada ce i Sarajevo napraviti niz od nekoliko titula...i Zeljo se donedavno patio od 10 do 5 mjesta, pa je dosao na svoje, doci ce i Sarajevo,  :48thumbsup:

Sarajevo se odavno takmici po onoj olimpijskoj "vazno je ucestvovati"  :77tooth:   :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suvisno je o tome raspravljati, jer Zeljo ima para koliko Sarajevo nije imalo zadnjih 20 godina. A to ima i vecina klubova u ligi, jer Sarajevo ne moze ni vodu da plati, oni na racunu trenutno nemaju ni 1 KM, sve sami minusi i dugovi.... oni bi rado nesto kupili, ali cime? Guzicu nece niko :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upitamo li se kakvi smo mi to ljudi kad zamjeramo Upravi svog kluba što ne kupuje utakmice? Zamjeramo nekome što nije đukela i kriminalac kao što je Amar Osim i njegov otac Ivica? Mislim da to nije nimalo u redu i trebamo malo preispitati svoje lične stavove i sistem vrijednost.

 

Ako Željezničar ima pare, zašto onda radnici tog kluba, a i dosta igrača, nisu primili platu po 7-8 mjeseci? S druge strane, kakve su plate igračima Sarajeva? Da se hoće kupovati utakmice, pare od tih plata bi bile preusmjerene u taj fond, pa bi imali situaciju kao što je imamo na Grbavici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...