Jump to content
Sign in to follow this  
snježana

14.05.2013.

Recommended Posts

Bugarska naftna bušotina: 

 

http://www.bet-club.com/forum/topic/27522-15052013/#entry358843

 

Levski ih tukao u zadnjih 8 međusobnih duela, razlika u kvaliteti ogromna a u pitanju je finale Kupa, čime bi Levski imao bar jedan siguran trofej ove sezone....

 

jedino mi crv sumnje daje činjenica da je jedno malo Sarajevo pobjedilo istog tog giganta - Levski  :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dijelim tvoje mišljenje da je preofirno. Vidjet ćemo šta će uraditi.

 

Dinno i ti ste kao dvije crne vrane  :tzare:

 

Da bude manje ofirno neka bude 1-1, ne mora 0-0 na kraju meča

Share this post


Link to post
Share on other sites

ccccc joj ovog Zelje i zejlovaca,. pa stvarno:

1) jedna mi je stvar jasna: namjestali da OSVOJE titulu u ligi - to je ok, mnogi to rade u danasnje vrijeme 

2) stvra koja mi nije jasna: sada namjestaju da IZGUBE titulu kupa

 

pa dokle vise? je li vama samo bitno namjestiti utakmicu bez obzira na ishod? hhahahaha

 

katastrofa...

 

nagradno pitanje za ostale clanove ovog foruma, sta je zajednicko za Olimpik, Slaviju, Zeljeznicar, Siroki Brijeg, Gosk. Radnik Bijeljina i kompletnu rusku ligu?   :77tooth:  :77tooth:  :77tooth:  :77tooth:

 

ko pogodi - nista 

 

ko ne pogodi - zajebavat cu ga dok me ne blokiraju  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ccccc joj ovog Zelje i zejlovaca,. pa stvarno:

1) jedna mi je stvar jasna: namjestali da OSVOJE titulu u ligi - to je ok, mnogi to rade u danasnje vrijeme 

2) stvra koja mi nije jasna: sada namjestaju da IZGUBE titulu kupa

 

pa dokle vise? je li vama samo bitno namjestiti utakmicu bez obzira na ishod? hhahahaha

 

katastrofa...

 

nagradno pitanje za ostale clanove ovog foruma, sta je zajednicko za Olimpik, Slaviju, Zeljeznicar, Siroki Brijeg, Gosk. Radnik Bijeljina i kompletnu rusku ligu? :77tooth::77tooth::77tooth::77tooth:

 

ko pogodi - nista 

 

ko ne pogodi - zajebavat cu ga dok me ne blokiraju :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

 

kod nas su vitrine već pune trofeja, a danas su stolari skupi da radi jednog kupa prepravljamo vitrine  :icon_razz:

 

I ako izgubimo večeras kup ima to svoje prednosti:

 

1. ne plaćamo gore pomenutog stolara

2. uzmemo gutu love na kladionici na X

3. imamo 3 boda u Širokom sljedeće sezone

4. igrači se ne zamaraju večeras kako bi mogli nekoliko počasnih krugova istrčati na Grbavici kada budu slavili titulu u subotu,

5. sa X Željo povećava niz na 36 mečeva bez poraza u Kupu BIH

6. Sa X će izbjeći gnjev "gostoljubivih" domaćina u Širokom Brijegu i kamenovanje autobusa, jer će domaći biti zadovoljni kupom

 

...................... treba li još argumenata?  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinno i ti ste kao dvije crne vrane  :tzare:

 

Da bude manje ofirno neka bude 1-1, ne mora 0-0 na kraju meča

Ma bruku raje je opet igralo X, a već su kladionice ojađene prvom utakmicom. Još čuvaju ovaj par u ponudi, navlače raju... ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ccccc joj ovog Zelje i zejlovaca,. pa stvarno:

1) jedna mi je stvar jasna: namjestali da OSVOJE titulu u ligi - to je ok, mnogi to rade u danasnje vrijeme 

2) stvra koja mi nije jasna: sada namjestaju da IZGUBE titulu kupa

 

pa dokle vise? je li vama samo bitno namjestiti utakmicu bez obzira na ishod? hhahahaha

 

katastrofa...

 

nagradno pitanje za ostale clanove ovog foruma, sta je zajednicko za Olimpik, Slaviju, Zeljeznicar, Siroki Brijeg, Gosk. Radnik Bijeljina i kompletnu rusku ligu?   :77tooth:  :77tooth:  :77tooth:  :77tooth:

 

ko pogodi - nista 

 

ko ne pogodi - zajebavat cu ga dok me ne blokiraju  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

 

Almire mi pricamo o onome sto znamo, za razliku od tebe.... ti o Sarajevu pojma nemas, a mi zelimo da podijelimo ono sto znamo, pa neka svi pokusaju zaraditi.... ja ne mogu pricati o Sarajevu, jer nista ne znam sta se desava u tom klubu (kao i ti sto ne znas) :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

kod nas su vitrine već pune trofeja, a danas su stolari skupi da radi jednog kupa prepravljamo vitrine  :icon_razz:

 

I ako izgubimo večeras kup ima to svoje prednosti:

 

1. ne plaćamo gore pomenutog stolara

2. uzmemo gutu love na kladionici na X

3. imamo 3 boda u Širokom sljedeće sezone

4. igrači se ne zamaraju večeras kako bi mogli nekoliko počasnih krugova istrčati na Grbavici kada budu slavili titulu u subotu,

5. sa X Željo povećava niz na 36 mečeva bez poraza u Kupu BIH

6. Sa X će izbjeći gnjev "gostoljubivih" domaćina u Širokom Brijegu i kamenovanje autobusa, jer će domaći biti zadovoljni kupom

 

...................... treba li još argumenata?  :icon_razz:

 

 

Hajde da to malo protabirimo uz kafu :) :

 

 

 

1. ne plaćamo gore pomenutog stolara - to se da lako rijesiti, evo vam link jedon veoma jeftinog a dobrog stolara: 

http://www.njuskalo.hr/ostale-gradevinske-usluge/stolar-izraduje-jeftino-popravke-091-5152287-oglas-3254769  dakle  :nije:

 

 

2. uzmemo gutu love na kladionici na X  - na vecini kladionica nema ovog para a gdje ima limitarana je uplata a neke i traze vise parova a i sama kvota 1.80 do 2.20 ne daje neke velike argumente, uzimajuci u obzir i limit pri uplati....dakle i ovo je  :nije:

 

3. imamo 3 boda u Širokom sljedeće sezone - Tesko cete dole dobiti bodove, jer ovo vracate za prethdone boodbe koje ste dobili od njih dakle i ovo je  :nije:

 

4. igrači se ne zamaraju večeras kako bi mogli nekoliko počasnih krugova istrčati na Grbavici kada budu slavili titulu u subotu, - vasi igraci nemaju kondicije za te pocanse krugove svakako, trudili se danas ili ne  :nije:

 

5. sa X Željo povećava niz na 36 mečeva bez poraza u Kupu BIH ovo je jedino gdje si ubo  :uredu:

 

6. Sa X će izbjeći gnjev "gostoljubivih" domaćina u Širokom Brijegu i kamenovanje autobusa, jer će domaći biti zadovoljni kupom nije dobro razmisljanje jer ako je tako onda trebate popustiti i popusiit vecini "gostoljubivih" domacina u nasoj ligi - dakle  :nije:

 

treba li jos kontrargumenata?  :57bye:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da to malo protabirimo uz kafu :) :

 

 

 

1. ne plaćamo gore pomenutog stolara - to se da lako rijesiti, evo vam link jedon veoma jeftinog a dobrog stolara: 

http://www.njuskalo.hr/ostale-gradevinske-usluge/stolar-izraduje-jeftino-popravke-091-5152287-oglas-3254769  dakle  :nije:

 

 

2. uzmemo gutu love na kladionici na X  - na vecini kladionica nema ovog para a gdje ima limitarana je uplata a neke i traze vise parova a i sama kvota 1.80 do 2.20 ne daje neke velike argumente, uzimajuci u obzir i limit pri uplati....dakle i ovo je  :nije:

 

3. imamo 3 boda u Širokom sljedeće sezone - Tesko cete dole dobiti bodove, jer ovo vracate za prethdone boodbe koje ste dobili od njih dakle i ovo je  :nije:

 

4. igrači se ne zamaraju večeras kako bi mogli nekoliko počasnih krugova istrčati na Grbavici kada budu slavili titulu u subotu, - vasi igraci nemaju kondicije za te pocanse krugove svakako, trudili se danas ili ne  :nije:

 

5. sa X Željo povećava niz na 36 mečeva bez poraza u Kupu BIH ovo je jedino gdje si ubo  :uredu:

 

6. Sa X će izbjeći gnjev "gostoljubivih" domaćina u Širokom Brijegu i kamenovanje autobusa, jer će domaći biti zadovoljni kupom nije dobro razmisljanje jer ako je tako onda trebate popustiti i popusiit vecini "gostoljubivih" domacina u nasoj ligi - dakle  :nije:

 

treba li jos kontrargumenata?  :57bye:

bolan nebio nakupilo se toliko trofeja da nam ti kupovi vise nisu zanimljivi... svi veliki klubovi se skoncetrisu samo na osvajanje lige... dali smo vam domacu zadacu za kup i to je to od nas  :icon_biggrin: a domacu zadacu u ligi ne vrijedi ni pominjati, to niko nece ispuniti, moze samo biti da je jos popravimo  :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kladionice trljaju ruke izgleda nista od iksa....levati jedni :)

 

jesi li ti porijeklom iz Rudog ili si atletičar koji voli da trči pred rudu  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi li ti porijeklom iz Rudog ili si atletičar koji voli da trči pred rudu  :icon_razz:

 

Definitivno nije mec namjesten i to mi je drago da je tako bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno nije mec namjesten i to mi je drago da je tako bilo...

 

 

hahahahha cijeli svijet bruji o iksu - bude iks moj mili Dino kaze da nije namjesten :48thumbsup:  :48thumbsup:  :48thumbsup:  :48thumbsup: hehehehh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...