Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

17.05.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB20:20 CET (17/05/2013)Chicago Cubs - New York Mets(Money Line)Pick: New York MetsOdd: 1.76Bookie: Pinnacle SportsStake:7/10Večeras se na Wrigley Field, (Chicago, Illinois) igra meč između domaćih Cubsa(17-23) i gostujućih Metsa(15-23)...Čuveni  stadion Wrigley Fild( kojim nikad nisu šetali Šampioni Sagrađen 1916  Čikago(dve titule 1907-1908) zadnji put predavne 1908 uzeli titulu... Već više od sto godina sanjaju titulu svake godine se nadaju da je ta!!! sigurno je da ni ova nije ta čak je i pley of u domenu teorije kako stvari stoje pre će se stadion srušiti nego što će Cabsi osvojiti "SVETSKU SERIJU"...Večeras je početak serije u kojoj bi ja dao prednost Metsima bar večeras gde po meni imaju veliku prednost i na moundu pa i u hitingu!!!Sinoć sam igrao na njih do kraja prilično jako i u hendikepu +1.5 i ML i ako susinoć mogli da dohvate mnogo kvalitetnijeg pičera i sa slabijim starterom odole prilično jačem hiterskom timu nego što je večerašnji Cabsa nevidim ni jedan razlog a da im i večeras ne poklonim poverenje i uzmem ih ML za jači ulog.Večeras na moundu za CHC: E.Jackson-RHP (1-5, 6.02) dok za NYM: M.Harvey-RHP (4-0, 1.44)  ovde po svemu je velika prednost na strani Harveya.O Jacksonu sam već mnogo puta pisao pičer koji ima potencijala ali jednostavno psihološki je izuzetno labilan i često se raspadne kad se nađe u problemu  užasno je otvorio sezonu na prošlom meču je uzeo prvi win ali nije ni tadapružio neku sjajnu partiju u karijeri sa Metsima ima 1-1 4,15 mislim da je pičer koga gosti mogu lako dohvatiti posebno ako bude imao problema sa kontrolom lopte a verovatno će imati posebnološe baca na Wrigley Fildu gde je na 4 meča dozvolio čak 21 ran.Sa druge strane mladi Harvey koji u svojoj drugoj sezoni baca neverovatno već je i prošle sezone pokazao da će on biti sjajno pojačanje na moundu.Na sedam mečeva ove sezone je dozvolio samo 9 ranova i samo 27 hitova zaista deluje fantastično ima sjajnu kontrolu lopte izuzetno jak fasbol i pre deset dana mu je za dlaku pobegao perfect game protiv White Soha kada je dozvolio samo jedan hit.Iako i on mora imati lošije veče u ovom mečapu zaista nemogu a da mu nedam poverenje iako Wrigley Fild nije baš gostoljubiv za pičere mislim da može imati dobro veče.Iako Cabsi hiterski su možda statistički i bolji nego što to zaista jesu dok iMetsi imaju sasvi dobar hiting zbog večerašnjih startera bi i tu dao blagu prednost Metsima.Kako god bilo uzimam Metse večeras Money Line....!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: expekt
Broj para iz kladionice: nema 
 
Vrijeme odigravanja: 01:35
Naziv para: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators  (Više od/Manje od)
Tip para: manje od 5.5 golova
Tečaj: 1.750
 
Ev. dobitak: 6.750
Ev. gubitak: 1.750

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:05

Pittsburgh-Houston

Tip:1

Koef: 1,45

 

:uredu:

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:05

NY Yankees-Toronto

Tip: 1

Koef: 1,65

 

:uredu:

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:15

St.Louis-Milwaukee

Tip: 1

Koef: 1,55

 

:uredu:

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites
MLB  02:15
Naziv para: St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
Tip para: St.Louis Cardinals - 1.5

Pinaccle ulog 3/10 

 

Tip 1 @ 1.61 William Hill , 8/10 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...