Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

17.05.2013.

Recommended Posts

19:00 Slovenija - Nemčija TIP 2 @ 2,00 Bwin 10/10V Murski Soboti,ker sem tudi doma bo velik odbojkarski spektakel v športni dvorani 1,ki bo dvorana res premajhna za vse ljubitelje odbojke. Na tem spektaklu bo prijateljska odbojkarska tekma med reprezentancama Slovenije in Nemčije in odločil sem se za zmago gostov saj po mojem mišljenju so tudi favoriti za zmago.Slovenska reprezentanca bo danes igrala brez obolelega napadalca Mitje Gasparinija,ki je takorekoč najboljši igralec v reprezentanci Slovenije. Ostali igralci so pripravljeni za današnjo tekmo.Večina igralcev je iz ekipe ACH Volley, dva sprejemalca Čebulj in Urnaut igrata v Italiji,pravtako tudi Alen Pajenk....Slovenija je v pripravah že tretji teden, odigrala je prijateljske tekme proti Avstriji kjer so v gosteh dvakrat premagali domačine z 4:0. Slovenija je pravkar v pripravi za kvalifikacijski ciklus kjer bodo za svetovno prvenstvo pomerili z Madžarko, Izraelom in Moldavijo,ki bo naslednji teden v Ljubljani.Nemška reprezentanca danes nastopa v močni zasedbi kjer igrajo v Rusiji,Italiji,Franciji in v nemških klubih,,,manjkal pa bo le kapetan Jochen Schoeps,ki bo začel šele 25.maja z pripravami. Nemčija ima le dva tedna priprave pred svetovno ligo kjer bodo igrali z Rusijo, Italijo, Kubo, Srbijo in Iranom. Nemška reprezentanca ima pred svetovno ligo kar 8 prijateljskih tekem in prav v Murski Soboti je prva. Igralci so večinoma "legionarji",ki igrajo v močnejših ligah,prvič pa bosta igrala tudi Tim Broshog in Phillip Collin(oba blokerja)...Moja napoved :Stavim na zmago Nemčije zato, ker slovenska reprezentanca ni kos nemški reprezentanci obenem pa je pri nemški reperezentanci vedno obvezna zmaga ne glede proti kateri reprezentanci igra....Pri Sloveniji bo manjkal odlični Mitja Gasparini, ki je danes za moje pojme najboljši odbojkar po drugi strani pa slovenska reprezentanca razen Gasparinija nima zvezdnika ali moža odločitve....TIP 2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...