Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

19.05.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB20:15 CET (19/05/2013)St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers(Money Line)Pick: Milwaukee BrewersOdd: 2.20Bookie: MarathonbetStake:5/10Večeras se na Busch Stadium,( St. Louis, Missouri ) igra meč između domaćih Cardinalsa(27-15)i gostujućih Brewersa(17-24)...Treći meč u seriji prvi su dobili Cardinalsi 05/17/13  STL 7 - MIL 6 dok su se sinoć revanširali  gosti pobedivši 05/18/13  STL 4 - MIL 6I sinoć sam igrao na Milvoki koji je prekinuo seriju porazaiako je imao mnogo lošiji pičing mečap dok to svakako nije slučaj večeras gde po meni imaju lepu prednost na moundu i zato ih i večeras uzimam ML..Večeras na moundu za STL: J.Gast (1-0, 6.00) dok za MIL: k.Lohse (1-4, 3.49) svakako da bi dao lepu prednost Lohseu.Mladi gast kome je ovo debitantska sezona ovo će tek biti drugi start u karijeri na prvom iako je uzeo vin je prilično bio dohvaćen neverujem da večeras može mnogo da izdrži na brdašcušto znači da bi bulpen Cardinalsa trebao da uzme veliki udeo a on nije svakako bolji deo ekipe i mislim da bu večeras Brewersi trebali da pruže dobar suport svome pičeru.Dok je za Brewerse na brdašcu svakako veoma iskusan i kvalitetan pičer koji je upravo iz Cardinalsa došao u Brewerse na Bushu je bacao čak 5 sezona i svakako je da se on ovde oseća kaokući sezonu nije otvorio loše ali ima dosta poraza zbog lošeg suporta što mislim da večeras nebi trebao da bude slučaj.Što se hitinga tiče ni tu svakako gosti ne zaostaju za Cardinalsima čak su statistički i bolji u mnogim kategorijama.Jednostavnou ovakom mečapu po ovakoj kvoti ne mogu a da neuzmem Brewerse ML...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins, Period 1
Tip para: X
Tečaj: 2.400

Domaca ekipa je jako nezgodna kad igra kuci, a pittsburg je favorit i mislim da bi prva trecina trebala da bude tvrda i da zavrsi nerijeseno... ali za neki srednji ulog od 5/10....

 

Omjer:

 

23.04.13 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 1 : 3 27.01.13 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 1 : 2
(1 : 1)
25.03.12 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 8 : 4 17.12.11 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 6 : 4 16.03.11 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 1 : 5 Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: bet365
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins,Additional Game Totals
Tip para: Under 6.5
Tečaj: 1.500

 

Obicno ima puno golova kad se ove dvije ekipe sastani ali posto je ovo pleyof i trebalo bi da se igra tvrdji hokej moja prognoza da ce biti manje od 7 golova, bitno je da golmani prorade i zaustave pak a imaju potencijala pa bi ovo igrao 8/10...

 

Omjer:

 

23.04.13 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 1 : 3 27.01.13 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 1 : 2
(1 : 1)
25.03.12 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 8 : 4 17.12.11 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 6 : 4 16.03.11 NHL Ottawa Senators Pittsburgh Penguins 1 : 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...