Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

21.05.2013

Recommended Posts

Baseball, MLB02:05 CET (22/05/2013)Chicago White Sox - Boston Red Sox(Money Line)Pick: Chicago White Sox  :uredu: Odd: 1.97Bookie: MarathonbetStake:5/10Večeras se na U.S. Cellular Field,( Chicago, Illinois ) igra meč između domaćih White Soxa(20-23) i gostujućih Red Soxa(27-18)...Drugi meč u seriji sinoć je pobedio domaćin sa 6-4 ja bi i večeras igrao na pobedu White Soxa jel ako su sinoć uspeli da dohvate jednog od najdominantnijih pičera ove godine Lestera nevidim štovečeras nebi mogli da dohvate takođe levorukog pičera daleko slabijeg kvaliteta.Večeras na moundu za CHW: Jose Quintana (2-1, 3.97) dok za BOS: Felix Doubront (3-1, 6.03) svakako bi ovde daolepu prednost Quintani.Jose Quintana mladipičer 24 god. koji svakako poseduje veliki potencijal gledao sam ga više puta i kad ima svoje veče zaista je moćan gledao sam ga protiv Cle. kad nije dozvolio ni jedan ran kao i protiv Tor. i to oba meča na gostovanjima koja su izuzetno teška za pičere jel imaju veoma kvalitetne hitere.Naravno još je mlad i često oscilira ali mislim da iako Red Soxi imaju dobar hiterski tim ipak trojici hitera ne leži levoruki bacač.To je i dokazao u jedinom meču sa  Bostonom i to na Fenweyu prošle sezone kad je odbacao čak 8 inn. ne dozvolivši ni jedan ran.Sa druge strane Doubront kojije dosta loše počeo ovu sezonu iako ima pozitivan skor zbog dobrog suporta ali je on na svakom meču dohvaćen i nebaca puno inn. tek 5 prosečno iako ima dobar skor sa White Soxima 2-0 3.00 mislim da ga hiteri domaćina mogu dohvatiti.Kod W.S. u lineupu su -  1. Alejandro De Aza (L) CF2. Alexei Ramirez ® SS3. Alex Rios ® RF4. Paul Konerko ® 1B5. Adam Dunn (L) DH6. Dayan Viciedo ® LF7. Jeff Keppinger ® 3B8. Tyler Flowers ® C9. Tyler Greene ® 2BDok R.S. -  1. Jacoby Ellsbury (L) CF2. Jonny Gomes ® LF3. Dustin Pedroia ® 2B4. David Ortiz (L) DH5. Mike Napoli ® 1B6. Daniel Nava (S) RF7. Will Middlebrooks ® 3B8. Stephen Drew (L) SS9. Jarrod Saltalamacchia (S) CŠto se hitinga tiče tu je možda mala prednost na strani gostiju ali mislim da večeras odluka može biti na moundu gde svakako mislim da domaćin ima prednost dali će se tako ipokazati videćemo.Kako god bilo mislim da je ovako dobra kvota na White Soxe vredna igre i uzimam ih ML...!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: New York Rangers - Boston Bruins,Regular Time
Tip para: 1
Tečaj: 2.250

Rangersi su poznati po tome da igraju dobro i imaju bolji omjer od Bostona kad igraju kuci a vec gube 2:0 u seriji i veceras trebaju da pobijede ako zele da uhvate prikljucak pa bi pokusao sa pobijedom domcina sa ulogom od 6/10...

 

24.01.13 NHL New York Rangers Boston Bruins 4 : 3
(3 : 3)
02.04.12 NHL New York Rangers Boston Bruins 1 : 2 04.03.12 NHL New York Rangers Boston Bruins 4 : 3 05.04.11 NHL New York Rangers Boston Bruins 5 : 3 18.11.10 NHL New York Rangers Boston Bruins 2 : 3 Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 04:00
Naziv para: 

San Jose Sharks - Los Angeles Kings Including overtime

Tip para: 1
Tečaj: 1.73

 

Teska utakmica za obe ekipe koje su jako tvrde ali mislim da ce danas domacin da izbori pobijedu jer nekako su mi ove sezone bolja momcad i spremnija za razliku od branilaca stenlija... tako da bi pokusao sa pobijedom domacina sa manjim ulogom 5/10...

 

19.05.13 NHL San Jose Sharks Los Angeles Kings 2 : 1
(1 : 1)
17.04.13 NHL San Jose Sharks Los Angeles Kings 3 : 2
(2 : 2)
15.03.13 NHL San Jose Sharks Los Angeles Kings 4 : 3 08.04.12 NHL San Jose Sharks Los Angeles Kings 3 : 2
(2 : 2)
24.12.11 NHL San Jose Sharks Los Angeles Kings 2 : 1
(1 : 1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...