Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

23.05.2013

Recommended Posts

Naziv kladionice: expekt
Broj para iz kladionice: nema 
 
Vrijeme odigravanja: 01:05
Naziv para: New York Rangers - Boston Bruins  Winner (OT and penalty shots included)
Tip para: 1
Tečaj: 1.800
 
Ev. dobitak: 6.800
Ev. gubitak: 1.800

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00, duel/New York Rangers - Chicago, tip 2, @2.20, 8/10, SuperSport 

 

Visok tecaj za koji mislim da se isplati odigrati  od vecerasnjih NHL utakmica u polufinalima konferencija. Ekipa iz New Yorka nalazi se u nezavidnoj poziciji protiv prvaka od prije 3 godine, Boston Bruinsa, izgubili su sve tri dosadasnje utakmice i pritom ni u jednoj nisu zabili vise od 2 gola. To i ne treba cuditi jer je Boston poznat po fantasticnoj igri u obrani. Iako Rangersi mogu danas do pobjede mislim da im je jasno da ne mogu do preokreta u seriji, pa stoga ne vjerujem da ce se i danas nesto naigrati protiv Bruinsa. DRuga ekipa iz duela Chicago gubi 2-1 od Detroita u seriji i danas im je kljucna utakmica, ako izgube na korak su do ispadanja, a ako dobiju ponovno su favoriti za prolaz. Detroit je uvijek jak, no ove godine Chicago ih je nekoliko puta razbio, pa iako je u doigravanju do sada drugacije ipak mi se Chicago s Hossom, Kaneom, Sharpom, Toewsom, Saadom, Stalbergom cini kao bolja ekipa. Vjerujem da veceras mogu do pobjede uz efikasnu utakmicu koja bi trebala osigurati prolaz ovog duela. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB02:10 CET (24/05/2013)Kansas City Royals - Los Angeles Angels(BROJ POENA EKIPE)Pick: Los Angeles Angels Više od 3.5Odd: 1.70Bookie: Super SportStake:8/10Večeras se na Ewing M. Kauffman Stadium, (Kansas City, Missouri ) igra meč između domaćih Royalsa(21-22) i gostujućih Angelsa(19-27)..Timovi meč dočekuju u različitim raspoloženjima Royalsi su izgubili seriju od Astrosa najgoreg tima u ligi i u zadnjih 6 mečeva imaju čak 5 poraza dok Angelsi konačno su vezali 4 pobede i to su zadnja dva meča rzbili Marinerse i posebno su napadački izuzetnoi moćni na ta 4 meča su dali čak 37 poena iako mislim da večeras mogu do pobede što ću igrati sigurno i to ali u ovom betu ću uzeti over poena granica po meni je preniska posebno što nudi Super Sport Over 3.5 i to ću uzeti prilično jako!!!Večeras na moundu za KC: E.Santana-RHP (3-3, 2.77) svakako njegova jedna od boljih sezona u karijeri kako je promenio klub i ove sezone došao upravo iz Angelsa već sam pričao da je promenio malo stil i to zasada daje rezultate ali mislim da dugo neće držati taj nivo igre već je na zadnja  tri starta u padu i večeras će mu biti pravi ispit protiv veoma moćnog hiterskog tima nikad nije bacao protiv Angelsa što nečudi jel je pre dolaska u Royalse ove sezone upravo u Angelsima proveo čak 8 sezona i ako neko zna sve njegove vrline i mane onda su to sigurno Angelsi jednostavno mislim daga mogu dohvatiti posebno kad su u takoj formi.Što se hitinga gostiju tiče svakako jedan od najjačih lineupa u ligi gde imaju čak 5/6 izuzetnih power udarača jednog A. Pujolsa i J. Hamiltona kao i mlade izzetne udaračae M. Trouta i M. Trumba tu je i nikad bolji H. Kendrick jednostavno udarački izuzetno moćan tim.Užasno su startovali sezonu i za njih je svaki meč od izuzetnog značaja.Jednostavno po meni je granica od 3.5 veoma dostižna za Angelse i uzimam je...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:30, LA Kings - San Jose Sharks, tip 1, @2.10, 6/10, SuperSport 

 

Nekako imam osjecaj da svi cine pogresku od prosle godine, malo tko vidi LA kao jedne od favorita za Stanley Cup, a oni opet imaju briljantnog Quicka na golu, sve iste igrace plus Regehra i rookieja Muzzina u obrani u odnosu na proslu sezonu gdje su lakocom svladali Vancouver, St. Louis i New Jesrsey u finalu i prosetali se do naslova. Jedino je Anze Kopitar u nesto losijoj formi, ali adut LA Kingsa je ionako obrana. Trenutno je 2-2 protiv San Josea u seriji, Sharksi napokon igraju jedno pravo doigravanje nakon niza godina, no ako preskoce LA, ja osobno im skidam kapu. No, ne vjerujem da to mogu usprkos Pavelskom, Coutureu, Marloeu koji igraju izvrsno. Smatram da su oni domacinska ekipa i da ne mogu u gostima svladati LA koji takodjer doma igra odlicno. Brown, Penner, Richards, Williams su sve iskusni igraci koji znaju igrati bitne utakmice, ova je takva i ocekujem veceras da i peta utakmica pripadne domacinskoj ekipi. Koeficijent je odlican i uzimam to za srednji ulog. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 04:30
Naziv para: Los Angeles Kings - San Jose Sharks, Period 1
Tip para: X
Tečaj: 2.250
 

Teska utakmica za kladjenje jer igraju dvije tvrde ekipe i dosada je bilo svako dobija na svom terenu mada bi ja pokusao sa prvom trecinom nerijeseno jer je fina kvota a vrlo moguce ako opet odigraju tvrd hokej kao do sada....za neki srednji ulog od 5/10...

 

17.05.13 NHL Los Angeles Kings San Jose Sharks 4 : 3 15.05.13 NHL Los Angeles Kings San Jose Sharks 2 : 0 28.04.13 NHL Los Angeles Kings San Jose Sharks 3 : 2 17.03.13 NHL Los Angeles Kings San Jose Sharks 5 : 2 06.04.12 NHL Los Angeles Kings San Jose Sharks 5 : 6
(5 : 5)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Pinnacle
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings - Alternative Total Goals
Tip para: Manje 5.5 Golovi
Tečaj: 1.550
 

Veceras bi trebala biti dobra tekma i nadam se sa malo golova jer su izvrsni golmani i odlicne odbrane pa se nadam da napadaci nece imati toliko otvoren put prema golu i da ce biti manje golova za neki ulog  od 6/10...

 

21.05.13 NHL Detroit Red Wings Chicago Blackhawks 3 : 1 31.03.13 NHL Detroit Red Wings Chicago Blackhawks 1 : 7 03.03.13 NHL Detroit Red Wings Chicago Blackhawks 1 : 2
(1 : 1)
07.04.12 NHL Detroit Red Wings Chicago Blackhawks 2 : 3
(2 : 2)
04.03.12 NHL Detroit Red Wings Chicago Blackhawks 1 : 2

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...