Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

24.05.2013

Recommended Posts

Naziv kladionice: bet-at-home
Broj para iz kladionice: nema 
 
Vrijeme odigravanja: 02:10
Naziv para: Chicago White Sox - Miami Marlins
Tip para: 1
Tečaj: 1.500
 
Ev. dobitak: 6.500
Ev. gubitak: 1.500

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: bet-at-home
Broj para iz kladionice: nema 
 
Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
Tip para: 1
Tečaj: 1.650
 
Ev. dobitak: 6.650
Ev. gubitak: 1.650

Share this post


Link to post
Share on other sites
Baseball, MLB
02:10 CET (25/05/2013)
Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates(Team Runs)
Pick: Milwaukee Brewers Over 3.5   
Odd: 1.901
Bookie: Pinnacle Sports
Stake:5/10


Večeras se na Miller Park, (Milwaukee, Wisconsin) igra meč između domaćih Brewersa(18-27) i gostujućih Piratesa(29-18)...
Mil. je posle jako lošeg starta bio u sjajnoj formi ali je opetu zadnje vreme dosta loši ima 3-7 na zadnjih 10 mečeva dok sa druge strane Pirati su sjajno startovali što sam i najavio na startu da bi mogli da budu jedno od prijatnijih iznenađenja.
Ali jana ovom se meču nebi bavio pobednikom već bi uzeo Over poena Brewersa iz više razloga jel mislim da je granica koja je postavljena od 3.5 dostižna na Miler Parku.
Večeras na moundu za PIT baca A.J. Burnett (3-4, 2.57) kako ga zovu u gradu Čelika El Maestro radi se svakako o veoma kvalitetnom pičeru koji nažalost nije pružio u karijeri ono šta se očekivalo od njega jel zaista je bio jedan veliki potencijal.
Ovu sezonu je počeo sjajno ali treba uzeti u obzir da je većinu mečeva bacao u Pitt. gde se postiže u proseku jako malo poena.
U karijeri nema sjajne rezultate protiv Brewersa 2-5 4,78 era i na njegova zadnja dva meča protiv Brewersa kad je on bacao Mil. je prošao ovu marginu -

05/13/13  PIT 1 - MIL 5
09/18/12  PIT 0 - MIL 6

Ako su mogli da ga dohvate u Pitt. pre deset dana nevidim zašto to nebi mogli i u Mil.
Svakako je jači deo tima hiterski de Mil. ima dosta dobrih hitera i u većini kategorija su u vrhu N.L.
Večeras izvode dosta jakudarčki tim -

1. Norichika Aoki (L) RF
2. Jean Segura ® SS
3. Ryan Braun ® LF
4. Aramis Ramirez ® 3B
5. Carlos Gomez ® CF
6. Martin Maldonado ® C
7. Alex Gonzalez ® 1B
8. Jeff Bianchi ® 2B
9. Marco Estrada ® P

Uzimam Over 3.5 na Brewerse...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Baseball, MLB
01:10 CET (25/05/2013)
Boston Red Sox - Cleveland Indians(Money Line)
Pick:  Cleveland Indians
Odd: 2.02
Bookie: Marathonbet
Stake:5/10


Večeras se na Fenway Park, (Boston, Massachusetts) igra meč između domaćih Red Soxa(28-20) i gostujućih Indiansa(27-19)...
I sinoć sam bio uzeo Indianse koji su ubedljivo dobili Red Soxe sa čak 12-3 iako im je sigurno sinoć bio nepovoljniji pičing mečap nego večeras i večeras ih moram uzeti!!!
Oba tima su sjajno startovala iako su Red Soxi u zadnje vreme daleko lošiji nego na startu sa druge strane Indiansi igraju strašno i u zadnjih mesec dana su u gotovo svim kategorijam najbolji u ligiposebno se to odnosi na njihov napad.
Večeras na moundu za BOS: John Lackey (2-4, 3.31) dok za CLE: Justin Masterson (7-2, 2.83 svakako bi ovde dao prednost Mastersonu.
Lackey iako je počeo konačnojednu sezonu solidno ipak imapuno poraza jel nedobija dobar suport batera što bi trebalo da bude slučaj i večeras iako baca solidno i dalje mi on ne uliva poverenje i još će puno trebati da pokaže da je onaj stari Lackey iz Angelsa.
U karijeri sa Indiansima ima negativan skor 6-7 4,25.
Večeras mu svakako neće biti lako jel Indiansi udaraju staršno u zadnje vreme možda će se neko setiti da sam na početku kad su loše krenuli govorio da je tim opasno pojačan i da je pitanje kad će početi da igraju mnogo bolje.
Sa druge strane za Indianse baca Masterson o njemu sam više puta pisao veliki potencijal ima sjajnu sezonu iako Fenwey za pičera nikad nije bilo niti će lako mesto ipak je on u Bostonu i počeo karijeru i na Fenweyu bacao više puta i u karijeri sa Red Soxima ima pozitivan skor 3-2 3,72..
Svakako da i u hitingu su u prednosti Indiansi koji su Bolji od Red Soxa u gotovo svim parametrima uz to večeras Red Soxi ne izvode baš najjači sastav jel imaju par povreda -
 
1. Jacoby Ellsbury (L) CF
2. Daniel Nava (S) RF
3. Dustin Pedroia ® 2B
4. David Ortiz (L) DH
5. Mike Napoli ® 1B
6. Jarrod Saltalamacchia (S) C
7. Mike Carp (L) LF
8. Stephen Drew (L) SS
9. Jose Iglesias ® 3B

Dok Indiansi gotovo najjači sastav -

1. Michael Bourn (L) CF
2. Jason Kipnis (L) 2B
3. Asdrubal Cabrera (S) SS
4. Nick Swisher (S) 1B
5. Carlos Santana (S) C
6. Jason Giambi (L) DH
7. Mark Reynolds ® 3B
8. Michael Brantley (L) LF
9. Drew Stubbs ® RF
 
Jednostavno po meni su u svemu Indiansi u prednosti i samo ime institucije Bostona im daje malu prednost iako su sad skoropo kvotama izjednačeni ipak mislim da je i ova kvota fantastičan na Indianse i moram je uzeti ma kako se meč završio nadam se da se Indiansi nisu sinoć ispucali.
Uzimam Indianse ML...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators, Period 1
Tip para: 1
Tečaj: 2.250

 

Po meni danas domacin zavrsava sa ottawom i to ce krenuti svom silom u prvoj trecini kako i znaju da igraju i mislim da pobijedjuju u prvoj i to sa ulogom 6/10... Jer igraju jako dobro kuci i mislim da ce zavrsiti danas da bi de mogli odmoriti za narednog protivnika....

 

18.05.13 NHL Pittsburgh Penguins Ottawa Senators 4 : 3 15.05.13 NHL Pittsburgh Penguins Ottawa Senators 4 : 1 14.02.13 NHL Pittsburgh Penguins Ottawa Senators 4 : 2 11.01.12 NHL Pittsburgh Penguins Ottawa Senators 1 : 5 26.11.11 NHL Pittsburgh Penguins Ottawa Senators 6 : 3 Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: bet365
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 02:30
Naziv para: Indiana Pacers - Miami Heat,Additional Game Totals
Tip para: Over 177,5
Tečaj: 1.500

 

Primamljiva kvota prosla utakmica presla je 200 koseva pa zasto ne bi i veceras jer domacin je neumoljiv kuci pa mislim da i gost zna dobro odigrati...skoro uvijek su prelazili ovu kvotu koseva a i sama kvota opada pa valja pokusati za ulog od 6/10...

 

23.05.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 103 : 102
(92 : 92)
10.03.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 105 : 91 23.05.12 NBA Miami Heat Indiana Pacers 115 : 83 16.05.12 NBA Miami Heat Indiana Pacers 75 : 78 13.05.12 NBA Miami Heat Indiana Pacers 95 : 86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...