Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

27.05.2013

Recommended Posts

Naziv kladionice: bet-at-home
Vrijeme odigravanja: 22:05
Naziv para: Oakland Athletics - San Francisco Giants
Tip para: 1
Tečaj: 1.900

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

03:00, Memphis - San Antonio, tip 1x, @1.50, 6/10, SuperSport

 

Cetvrta utakmica finala zapadne konferencije na rasporedu je nocas, a trenutno San Antonio vodi buduci da je dobio sve 3 dosadasnje utakmice. Zanimljivo je kako je teksaska momcad u prvoj utakmici razbila Memphis, da bi potom sljedece dvije dobila nakon produzetka. Danas cu odigrati na Memhpis i to 1x jer kako su krenuli bolje se osigurati nego poslije zaliti za time. Dojma sam kako ekipa koja je izbacila Oklahomu ne bi smjela dobiti metlu od San Antonia, usprkos cinjenici da je Oklahomi puno falio Russel Westbrook i cinjenici da San Antonio i kroz regularnu sezonu, a i doigravanje djeluje zaista mocno. Danas ipak domacini imaju puno veci motiv, a s obzirom da u NBA doigravanju nikada nitko nije preokrenuo zaostatak od 3-0 San Antonio moze biti poprilicno siguran u pretpostavku da bi upravo oni trebali zaigrati u velikom finalu. Zbog svega toga, ali i zbog kvalitete Gasola, Randolpha, Conleya vjerujem barem u vecerasnju pobjedu Grizliesa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:00, Detroit(ki) - Chicago, tip 2, @1.75, SuperSport, 6/10

 

Sat vremena ranije od NBA kolega hokejasi iz grada automobila i hokejasi iz vjetrovitog grada odigrati ce svoju sestu utakmicu serije, vidjet cemo dali i posljednju. Ukoliko Detroit dobije plasirat ce se u finale zapadne konferencije, a ukoliko slavi Chicago igrat ce se majstorica za par dana u Chicagu. Misljenja sam kako bi to bilo i najpostenije s obzirom na dosad prikazano od obje ekipe, pa igram konacnu pobjedu gostiju. Njihov kapetan, glavni igrac i nositelj kanadske reprezetacije, Jonathan Toews tek je u prosloj utakmici u Chicagu zabio svoj prvi gol u ovogodisnjem doigravanju, sto zvuci pomalo nevjerojatno, a Chicago je slavio s 4-1 u toj utakmici. Ako je to bila naznaka njegovog budjenja onda se Detroit ima cega plasiti. Kod Detroita sam nekako dojma da igraju na iskustvo i rutinu s obzirom da vec skoro dva desetljeca konstantno ulaze u doigravanje, dok goste njihova leprsavost ponekad bespotrebno odvede u poraz. To se veceras ne bi trebalo desiti, a vratar Detroita Howard dosad je branio rekao bih cak i iznad svojih mogucnosti. Za mene je ovo dvojka, uz neki srednji ulog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: bet365
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 03:00
Naziv para: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs,Additional Game Totals
Tip para: Over 176.5
Tečaj: 1.520

Ovdje je sve moguce i ako gost vodi sa 0:3 u pobijdam ne znaci da ce i danas zavrsiti jer moze domacin i pobijediti samo je bitno da bude motivisan da se odrzi ali ja sam se odlucio za koseve jer fina mi je ponuda i uvijek su je skoro prebacili, tako da bi to igrao za neki srednji ulog od 5/10...

 

26.05.13 NBA Memphis Grizzlies San Antonio Spurs 93 : 104
(86 : 86)
02.04.13 NBA Memphis Grizzlies San Antonio Spurs 92 : 90 12.01.13 NBA Memphis Grizzlies San Antonio Spurs 101 : 98
(95 : 95)
07.02.12 NBA Memphis Grizzlies San Antonio Spurs 84 : 89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks, Total Goals Odd/Even
Tip para: Odd
Tečaj: 2.100

 

Teska utakmica, za goste biti ili nebiti a za domacine prilka za finale konferencije, tako da je ovdje sve moguce i sva tri znaka su u igri a ja sam se odlucio da igram neparan broj golova jer vec par utakmica igraju sve parno pa postojo mogucnost da bi se danas mogao odigrati neparan broj golova za neki srednji ulog 5/10....

 

24.05.13 NHL Detroit Red Wings Chicago Blackhawks 2 : 0 21.05.13 NHL Detroit Red Wings Chicago Blackhawks 3 : 1 31.03.13 NHL Detroit Red Wings Chicago Blackhawks 1 : 7 03.03.13 NHL Detroit Red Wings Chicago Blackhawks 1 : 2
(1 : 1)
07.04.12 NHL Detroit Red Wings Chicago Blackhawks 2 : 3
(2 : 2)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...