Jump to content
Sign in to follow this  
inter

Srijeda 7.11.2006.

Recommended Posts

21:30, -4.5/Petrova N. - Hingis M., tip1, @1.80, Zderic, 10/10

 

Petrova igra fenomenalan tenis i uz Sharapovu je glavna favoritkinja za osvajanje Mastersa.Jucer protiv Mauresmo odigrala odlican mec i potvrdila odlicnu formu.Mauresmo nije skroz spremna,ali ni nije imala sanse protiv Petrove.Nadia je jucer imala 67% prvog servisa te je osvojila 75% istoga.Dozvolila je Amelie samo 1 break loptu koju je ona iskoristila,dok je iskoristia 5/6 break lopti.Igra nesto slicno kao Davydenko kod muskih,tenis koji se rijetko gleda.

Hingis je jucer izgubila 6:2 6:7 6:1,te iako je dobila 2 set nije pruzila pravi otpor.Istina da je Hingis jedna od najinteligentnijih igracica na touru,ali mislim da joj to nece biti dovoljno.Nedavno je gubila cak od Mirze(koju je na turniru prije pobjedila)koja iako nije tako losa igracica bi trebala biti lak plijen za Hingis,te od Razzano.Jucer je servirala 61% prvog servisa te je osvojila 52% servisa na prvi servis.Dozvolila je cak 17 break lopti te ih spasila 8.Od 7 break lopti koliko je imala iskoristila ih je 5.

Mislim da je Petrova mnogo bolja igracica od Hingis i da ce ovo danas lako dobiti.Mislim da ce prvi set dobit sa 1-2 breaka te se moze odigrati u Gamebookersu 6:3 za @6.00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...