Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

01.06.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Bayer/Stutt/gsp-Bayern
Tip para: da
Tečaj: 1.600

 

Bayern daje gol u svakom poluvremenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

Vrijeme odigravanja: 21:00
Naziv para: Sevilla - Valencia/Total Goals Scored
Tip para: over 3,5
Tečaj: 2.350

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Pinnacle
Broj para iz kladionice: 8213 
 
Vrijeme odigravanja: 21:00
Naziv para: Celta Vigo - RCD Espanyol
Tip para: 1
Tečaj: 1.500
 
Ev. dobitak: 6.500
Ev. gubitak: 1.500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSportBroj para iz kladionice: 2326 Vrijeme odigravanja: 17:00Naziv para: Real Madrid-CA Osasuna (ODG)Tip para: DATečaj: 1.550 Ev. dobitak: 6.550Ev. gubitak: 1.550

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Barcelona - Malaga, tip oba tima daju gol i vise od 2,5 gola @ 1.75, SuperSport, 8/10

Posljednje kolo u Spanskoj Primeri se igra danas, a na Nou Campu se sastaju barcelona i Malaga. Barca je vec odavno osigurala titulu sampiona Spanije, pa sasvim sigurno vecina igraca jedva ceka odmor. Malaga je jos uvijek u borbi za evropu, tako da je njima ovaj mec bitan. Nalaze se na 6.mjestu i imaju 2 boda vise od Betisa, koji je sedmi,a to sesto mjesto vodi u Evropa ligu. Malagi je dovoljan i bod na ovom mecu, ali posto igraju protiv Barce jedne od najboljih ekipa na svijetu kada je napad u pitanju, onda je tesko ocekivati da ce biti bez golova tj. da ce Malaga ici na 0-0. I Malaga ima jako dobar napad, pa ce sasvim sigurno ovo biti otvoren i efikasan mec. Barca se zeli siguirno pred svojim navijacima oprostiti pobjedom, a oni i ne znaju drugacije igrati osim napadacki i za gol vise. 

Malaga ove sezone u prosjeku daje i prima 2,65 golova po mecu, dok je Barca najbolja u ligi i na njihovim utakmicama u prosjeku gledaoci vise preko 4 gola po mecu. Malaga zadnje 3 utakmice u gostima je sve tri izgubila uz primljenih 12 golova, a postigli su samo 3. Prosjek im je znaci 5 golova po mecu. No, ova utakmica im mnogo znaci, plasman u evopa ligu, a imaju za protivnika ekipu koja ce igrati potpuno rastereceno.
Vjerujem da cemo veceras vidjeti dosta golova i to na obje strane. Moj tip je da ce oba tima postici barem po jedan gol i da ce na mecu pasti najmanje 3 gola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Zaragoza - Atletico Madrid, tip 1 @ 2.20, Expekt, 7/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Deportivo la Coruna - Real Sociedad, tip vise od 2,5 gola @ 1.60, Interwetten, 8/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Sevilla - Valencia, tip vise od 2,5 gola @ 1.65, Interwetten, 8/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi nešto tipuju na rezultate španske Primere onako kako kom klubu treba. La Coruna pobeda, Betis pobeda u gostima, Valencia pobeda u gostima, Mallorca pobeda, goleada u Barceloni i Madridu. I sam sam sklon tome, ali koliko je realno da sve to dođe? Na globalnom nivou bi to bio bankrot kladionica, a svi znamo da se to nikad neće dogoditi. Poslednje kolo je ali ne znači da je sve namešteno, čak će pre biti da ima mnogo priče o nameštanju, a da zapravo nameštaju po nižim ligama. Nešto od ovog sam i ja uplatio (La Corunu i Betis), pa neka nam je srećno.  :14clover:  :14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 20:30
Naziv para: Grasshoppers - Lausanne,Total Goals Scored 2.5
Tip para: Over 2.5
Tečaj: 1.650

Ako Basel kiksa eto izjednacenja bodova sa Grasshoppersom, tako da mislim da ce domacin da krene agresivno da zabije 3 gola prezadnjem na tabeli i da osluskuje rezultat u Baselu pa sam se zato opredijelio za 3+ na utakmici... za veci ulog od 7/10...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...