Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

02.06.2013.

Recommended Posts

Pozdrav društvu!   :57bye: :kahva:Uspješan dan! :50yes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vardar danas slavi titulu prvaka  :icon_surprised:

Za nadati se da ih neće biti par hiljada kao nekih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan....

 

Imam jedno pitanje....

Baš sam malo prije gledao na wikipediju Ligu Europu u nogometu za novu sezonu....

Iznenađen sam ulaskom Zrinjskog iz Mostara u 1.pretkolo Lige Europe mada su na kraju u premier ligi u BiH završili tek 9.

Od 3.mjesta do 8.mjesta u kojim su završili Borac(3.), Čelik (4.) pa možda još Olimpik Sarajevo i Leotar....pa ovi klubovi nisu dobili licence za Europu ili je nešto drugo....Žao mi je za Borac, pa možda još za Čelik gdje na njegovom stadionu igra reprezentancija BiH na kraju ostali bez Europe....Što je stvarno krivo??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan....

 

Imam jedno pitanje....

Baš sam malo prije gledao na wikipediju Ligu Europu u nogometu za novu sezonu....

Iznenađen sam ulaskom Zrinjskog iz Mostara u 1.pretkolo Lige Europe mada su na kraju u premier ligi u BiH završili tek 9.

Od 3.mjesta do 8.mjesta u kojim su završili Borac(3.), Čelik (4.) pa možda još Olimpik Sarajevo i Leotar....pa ovi klubovi nisu dobili licence za Europu ili je nešto drugo....Žao mi je za Borac, pa možda još za Čelik gdje na njegovom stadionu igra reprezentancija BiH na kraju ostali bez Europe....Što je stvarno krivo??

kriva je licenca 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da vas pozdravim nakon sjajne sinocne veceri u kojoj je bilo svega suza najvise nakon kraja utakmice,i da cestitam igracima i Djuhu koji je sportski cestitao pobedu boljem i pokazao koliki je covek,a ne ko ovi sa HRT(Hrvatski Ratni Teoreticari) koji su kao po obicaju posle poraza od nekog Srpskog kluba puni kompleksa i uvek sudija kriv...

 

Posted Image
 

A JA SAM CEO ZIVOT SVOJ,DAO NJOJ ZVEZDI CRVENOJ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nadati se da ih neće biti par hiljada kao nekih.

 

Sigurno da nece, jer i oni kao neki svakih 20 imkusur godina budu sampioni, pa ti klubovi to dozivljavaju kao uspjeh stoljeca  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno da nece, jer i oni kao neki svakih 20 imkusur godina budu sampioni, pa ti klubovi to dozivljavaju kao uspjeh stoljeca  :icon_biggrin:

zato se skupe u onolikom broju jer ko zna kad ce opet a mi znamo ako propustimo ove godine da mozemo ici sljedece  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...