Jump to content
Tuto

04.06.2013.

Recommended Posts

Jutro  Pingvini me nisu iznenadili očekivao sam da Bruinsi mogu i sinoć dobiti vidim da su mnogi forsirali Pingvine ali njima Bruinsi nikako ne leže ali baš tako razbijanje SVAKA ČAST :tzare:  no ništa tu nije gotovo u Bostonu može biti druga priča kad se Bruinsi otvore!!! No voleo bi da ih Bruinsi pojedu :50yes:

Millonarios me nije dotakao jel taj čudan sport nepratim :50yes:  ali zato sam nagazio minu na Angelsima :icon_mad:

zato ih ima vise pa da je nemozes fulit, jednu ces zakacit kako god 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato ih ima vise pa da je nemozes fulit, jednu ces zakacit kako god 

 

danas bi to mogla biti Bugarska, vidjet ćemo sad ;) a i od Davida Ferrera treba bježati, ustvari ja sam čak i igrao Robreda @ 12.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas bi to mogla biti Bugarska, vidjet ćemo sad ;) a i od Davida Ferrera treba bježati, ustvari ja sam čak i igrao Robreda @ 12.00

meni je on poslije Nadala najbolji igrac na zemlji al nikad se nezna, mozda i prodje to tvoje  :48thumbsup:  :crossfingers:  :14clover:

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je on poslije Nadala najbolji igrac na zemlji al nikad se nezna, mozda i prodje to tvoje  :48thumbsup:  :crossfingers:  :14clover:

 

Dobit će Ferrer kako su počeli, ali svejedno, na 1.05 ga nebih igrao da mi besplatno daš taj listić  :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobit će Ferrer kako su počeli, ali svejedno, na 1.05 ga nebih igrao da mi besplatno daš taj listić  :50yes:

to si u pravu i ne samo na njega nego na bilo koga gdje je kvota manja od bar 1.20

Share this post


Link to post
Share on other sites

to si u pravu i ne samo na njega nego na bilo koga gdje je kvota manja od bar 1.20

 

slažem se, imam veliku naviku igrati kontra hendikepe na takve stvari  :50yes:

 

Inače, kakvo je tvoje stručno mišljenje?

 

Libanon - Koreja 2 (1.40)

Jamajka - Meksiko 2 (1.70)

Rumunjska - Trinidad i Tobago 1 (1.25)

 

2.97

Share this post


Link to post
Share on other sites

slažem se, imam veliku naviku igrati kontra hendikepe na takve stvari  :50yes:

 

Inače, kakvo je tvoje stručno mišljenje?

 

Libanon - Koreja 2 (1.40)

Jamajka - Meksiko 2 (1.70)

Rumunjska - Trinidad i Tobago 1 (1.25)

 

2.97

sve si igro rezonski na jace ekipe a sad ko ce mu ga znati hoce li Rumuni izvsti neki KLJ sastav da malo probaju i ostale igrace pa bude kiks sa rezultatom... ja ti uglavnom te prijateljske igram na golove, na pobjedu igram samo ako znam u kakvim ce sastavima biti ekipe 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve si igro rezonski na jace ekipe a sad ko ce mu ga znati hoce li Rumuni izvsti neki KLJ sastav da malo probaju i ostale igrace pa bude kiks sa rezultatom... ja ti uglavnom te prijateljske igram na golove, na pobjedu igram samo ako znam u kakvim ce sastavima biti ekipe 

:48thumbsup:

 

Koreja nije prijateljska  :icon_biggrin:

Meksiko mi je 100%, imam ga i u singlu. Jamajka nema poštenog nogometaša otkad je Usain Bolt odlučio baviti se profesionalno atletikom.  :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ga je sad prvo normalno otvorio, a zatim mi ne otvara. Očito imaju nekih problema.Moguće da su pod nekom vrstom napada.

i ja imam sada problem pa ne mogu ni kladit..... :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan ,pun pogodak !

 

Kod mene betspace:

 

adresa nepoznata ???

 

nesto  rade na sajtu ili su napadnuti !

 

( Kvote su njim daleko najslabije od svih kladionica )

 

:icon_eek:

 

I ja cijeli dan imam problem, poslao sam im mail.... mislio sam da je samo kod mene problem, ali evo ocito svi imamo isti problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...