Jump to content
Sign in to follow this  
Sasa

17.06.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: WillHill
Broj para iz kladionice: nema broja

Vrijeme odigravanja: 04:05
Naziv para: Los Angeles Angels - Seattle Mariners(Money Line)
Tip para: Los Angeles Angels
Tečaj: 1.570

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 13783

Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Boston(TiK)-Chicago
Tip para: x ( 1. trečina ili kraj )
Tečaj: 1.900

Ev. dobitak: 6.900
Ev. gubitak: 1.900

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB01:05 CET (18/06/2013)New York Yankees - Los Angeles Dodgers(MLB 1st Halfs - 5 innings)Pick: Los Angeles Dodgers +0.5 Odd: 1.725Bookie: Pinnacle SportsStake: 5/10Dodgersi vode ili nerešeno posle prvih 5 inn.!Večeras se na Yankee Stadium,( Bronx, New York) igra meč između domaćih Yankeesa(38-31) i gostujućih Dodgersa(38-31)...Ja zaista nevidim razlog zašto mnogi večeras forsiraju Yenkije jel zaista večeras nevidim njihovu prednost sem u mnogo boljem skoru i domaćem terenu!!!Odlučio sam se za prvih 5 inn. zato što se pribojavam bulpena Dodgersa!!!Yankeesi igraju jako loše u zadnje vreme posle pet vezanih poraza su pobedili Angelse 6-5 iako u 9 inn. je malo falilo da prokockaju prednost od 6:0! Sa druge strane Doidgersi i dalje jako loše igraju iako mislim da bi mogli u skorije vreme i da podignu nivo igre stanje se poravlja što se povreda tiče no videćemo...Večeras na moundu za NYY: Phil Hughes (3-5, 4.89) dok za  LAD: Hyun-Jin Ryu (6-2, 2.85) ja bi ovde dao svakako prednost Ryu...Hughes baca dosta loše ove sezone posebno u Bronxu gde je na zadnja dva meča dobio 12 ranova i izdržao svega 5 inn. na brdašcu iako Dogersi hiterski nisu sjajni ipak je to tim sa mnogo sjajnih udarača i večeras sa pojačanim lineupom i DH pozicijom bi mogli biti veoma nezgodni.Sa druge strane Hyun-Jin Ryu Korejski pičer kojise već u prvoj sezoni zasada odlično snašao uglavnom provede na moundu 6 inn. pre tri nedelje je protiv Angelsa odbacao svoj prvi CG i zabeležio SHO mislim da može solidno odbacati bar prvih 5 inn. dobrom delu lineupa neće on odgovarati jel je levoruki bacač.Dok i u lineupu se meni daleko više sviđaju Dodgersi koji izlaze sa najjačim mogućim lineupom u ovom trenutku dok Yankesi bez par startera.Kako bilo ja uzimam da Dodgersi ne gube posle prvih 5 inn.!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Baseball, MLB
01:10 CET (19/06/2013)
Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates(Handicap)
Pick:  Cincinnati Reds -1
Odd: 1.72
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 6/10


Pobeda Redsa sa više od 1 razlike ako pobede sa 1 tip je VOID!

Večeras se na Great American Ball Park,( Cincinnati, Ohio) igra meč između domaćih Redsa(43-28) i gostujućih Piratesa(41-29)...
Drugi meč u seriji diviziskih rivala sinoć su Redsi pobedili sa 4-1 i večeras ja verujem da mogu do pobede jer po mni u svemu večeras imaju prednost i na moundu i naravno u hitingu.
Oba tima su sjano otvorili sezonu i to je divizija gde  zasada čak 3 tima  imaju sjajan skor i vode Cardinalsi sa 2.5 pobedeviše od Redsa a 4 od Piratesa i svakako su ovi mečevi najbitniji jel svojom pobedom direktno svom konkurentu nanose poraz!!
Večeras na moundu za CIN: Mat Latos (6-0, 3.18) dok za PIT: Charlie Morton (0-1, 3.60) svakako bi ovde daoprednost Latosu.
Latos je otvorio sezonu fenomenalno još nema poraznadam se da neće ni večeras i u karijeri ima brilijantnu statistiku sa Piratima 4-0 2.29 sve savršeno toga se malo i pribojavam!!!
Dok sa druge strane Morton koji se tek vratio sa DL-a i na prvom meču doživeo poraz i u karijeri ima negativan skor sa Redsima 4-6 4.27 nadam se da će ga i večeras dohvatiti.
Redsi izlaze u najjačem sastavu -

1. Shin-Soo Choo (L) CF
2. Zack Cozart ® SS
3. Joey Votto (L) 1B
4. Brandon Phillips ® 2B
5. Jay Bruce (L) RF
6. Todd Frazier ® 3B
7. Xavier Paul (L) LF
8. Devin Mesoraco ® C
9. Mat Latos ® P

Dok Pirati  izvode takođe jak tim -

1. Starling Marte ® LF
2. Russell Martin ® C
3. Andrew McCutchen ® CF
4. Garrett Jones (L) RF
5. Neil Walker (S) 2B
6. Pedro Alvarez (L) 3B
7. Gaby Sanchez ® 1B
8. Jordy Mercer ® SS
9. Charlie Morton ® P  

Ali svakako su hiterski Redsi mnogo kvalitetniji jednostavno po meni je sve večeras na njihovoj strani.
Uzimam pobedu Redsa u hendikepu....!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...