Jump to content

Recommended Posts

Tip: Kurt Maflin

Ne znm puno o snookeru ali ovo mi je upalo u oči dok sam gledala statistiku
Na Maflina je tečaj oko 2,50 i Norvežanin je podcijenjen,jer Martinom,Gouldnije sjajno započeo sezonu.e. Kurt može igrati učinkovito, brzo i uspješno. . Važno je napomenuti, da je osim Robina Hulla ,Maflin  najviše rangirani igrač u kontinentalnoj Europi. Početak sezone ide jako u korist norveškog snookera, koji je pobijedio vrlo opasanog Thanawata i igrao ravnopravno s Neilom Robertsonom. Gould je do sada igro samo dva susreta u drugoj polovici travnja! To je dugo vremena i nije odigrao ništa naročito, u oba slučaja je Englez igrao loše - s amaterom Cartymom 05:04 i 02:04 s Anthonyjem McGillom ništa senzacionalno. Da ima hendicep + na Maflina igrala bi na 100%(no nema), ali i čist pobjeda je vrlo vjerojatna.
I Martin ima veću pauzu,ali to je kod njega normalno.
 
ako se neko razumije u snooker neka me odgovori od ovog para :nije:
 
 
 

20/04/13 SP20 Murphy, Sha… - Gould, Mart… 10:5 K1 12/03/13 PTCG Gould, Mart… - Ford, Thomas 2:4 K1 26/02/13 HWO2 Murphy, Sha… - Gould, Mart… 5:4 K1 01/12/12 UP20 Dott, Graeme - Gould, Mart… 6:5 K1 30/10/12 IP Gould, Mart… - Fu, Marco 5:6 K1

DA TU Utakmica FT KO 17/03/13 PTCG Junhui, Ding - MAFLIN, KURT 4:0 P 16/03/13 PTCG MAFLIN, KURT - Woollaston,… 4:3 Č 15/03/13 PTCG Lawler, Rod - MAFLIN, KURT 3:4 K2 13/03/13 PTCG Doherty, Ken - MAFLIN, KURT 2:4 K1 31/01/13 NM20 MAFLIN, KURT - Holt, Micha… 3:5 K4

Edited by snježana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...