Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

19.06.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB19:05 CET (19/06/2013)New York Yankees - Los Angeles Dodgers(MLB 1st Halfs - 5 innings)Pick: Los Angeles Dodgers +0.5 Odd: 1.909Bookie: Pinnacle SportsStake: 5/10Dodgersi vode ili nerešeno posle prvih 5 inn.!Večeras se na Yankee Stadium,( Bronx, New York) igra meč između domaćih Yankeesa(38-31) i gostujućih Dodgersa(38-31)...Meč interlige koji jesinoć odložen zbog kiše i večeras je dupli program ja sam se odlučio za prvi meč i igraću isto kao i sinoć na Dodgerse 1st Halfs - 5 innings bukvalno je sve isto kao i sinoć sem što za Yankeese ide mnogo bolji pičer ali i kvota na je mnogo bolja na Dodgerse!!!Odlučio sam se za prvih 5 inn. zato što se pribojavam bulpena Dodgersa!!!Yankeesi igraju jako loše u zadnje vreme posle pet vezanih poraza su pobedili Angelse 6-5 iako u 9 inn. je malo falilo da prokockaju prednost od 6:0! Sa druge strane Doidgersi i dalje jako loše igraju iako mislim da bi mogli u skorije vreme i da podignu nivo igre stanje se poravlja što se povreda tiče no videćemo...Večeras na moundu za NYY: Hiroki Kuroda (6-5, 2.78) dok za LAD: Hyun-Jin Ryu (6-2, 2.85) duel Japanskog i Korejskog pičera.Kuroda je veoma iskusan pičerkoji iako imadobru sezonu nema sjajan skor zbog jako lošeg suporta batera u zadnje vreme nije ni u sjajnoj formi i iako u Bronxu baca mnogo bolje nego na gostovanjima mislim da nije nedodirljiv.Sa druge strane Hyun-Jin Ryu Korejski pičer kojise već u prvoj sezoni zasada odlično snašao uglavnom provede na moundu 6 inn. pre tri nedelje je protiv Angelsa odbacao svoj prvi CG i zabeležio SHO mislim da može solidno odbacati bar prvih 5 inn. dobrom delu lineupa neće on odgovarati jel je levoruki bacač.Dok kao i sinoć mnogo mi se više sviđa lineup gostiju nego Yankesa koji su sa dosta izmenjenim timom bez par startera dok i većini lineupane odgovara levoruki bacač -1. Brett Gardner (L) CF2. Jayson Nix ® SS3. Robinson Cano (L) 2B4. Vernon Wells ® LF5. Thomas Neal ® DH6. Ichiro Suzuki (L) RF7. David Adams ® 3B8. Lyle Overbay (L) 1B9. Chris Stewart ® CSa druge strane Dodgersi izlaze sa produženim lineupom i dosta jakim sastavom -  1. Nick Punto (S) SS2. Yasiel Puig ® RF3. Adrian Gonzalez (L) 1B4. Hanley Ramirez ® DH5. Andre Ethier (L) CF6. Juan Uribe ® 3B7. Skip Schumaker (L) 2B8. A.J. Ellis ® C9. Alex Castellanos ® LFKako bilo kvotana Dodgerse je velika a ja ću uzeti prvih 5 inn. da ne gube !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 1302

Vrijeme odigravanja: 02:15
Naziv para: St.Louis-Chicago Cubs
Tip para: 1
Tečaj: 1.550

Ev. dobitak: 6.550
Ev. gubitak: 1.550

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...