Jump to content
Davor_92

23.06.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: UnibetBroj para iz kladionice:Vrijeme odigravanja: 20:00Naziv para: Engleska - Irak(U20)Tip para: hendikep(-1) 1Tečaj: 2.350Ev. dobitak: 7.350Ev. gubitak: 2.350

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Urugvaj U20 - Hrvatska U20 half time
Tip para: x
Tečaj: 2.100

Ev. dobitak: 7.100
Ev. gubitak: 2.100

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozz
koje vreme i koja ponuda bas uopste nije vreme za kladionice , mene strasno mrzi da pisem neku analizu 
evo sta sam igrao od Paragavajaca 
 
21:00, Sp. Carapegua - Guarani tip 2 @ 1.60 .
23:30, Cerro Porteno - Rubio Nu tip 1 @ 1.44.ovo bi trebalo da je realno

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Španija - Nigerija, tip: pobjeda Španije bez primljenog gola, @2.05, bwinMislim da je sve riješeno u ovoj grupi osim ako Nigerijci ne naprave neko ogromno iznenađenje večeras, a ja mislim da to ono nisu u stanju napraviti. Dakle, Španija bi trebala ići u polufinale sa prve pozicije, a tamo će dočekati Italiju, što je svakako bolja opcija nego da igraju sa domaćinom Brazilom koji bi trebao igrati sa drugoplaisranom ekipe grupe B, a to mjesto će zauzeti Urugvaj koji će pobijediti Haiti, samo je pitanje sa koliko golova razlike. Španija je veoma dobro odigrala prvu utakmicu protiv Urugvaja iako rezultat možda izgleda kao da su Urugvajci bili blizu remija, međutim to nije bilo tako, jer je Suarez tek pred kraj meč zabio gol i to iz slobodnog udarca, a do toga nisu napravili niti jednu ozbiljniju priliku. Isti taj Urugvaj je nadigrao Nigeriju, te smatram da Španija neće imati problema u ovom meču i da neće odzvoliti afričkom prvaku da ozbiljnije ugrozi njihov gol. Naravno, to zbog toga što Španci dominiraju tokom čitavog meča, imaju loptu u svojim nogama te samim tim na taj način igraju odbranu i ne dozvoljavaju protinicima da ugroze njihovu odbranu. Tako će sigurno biti i večeras, ne vidim način na koji će Nigerijci ozbiljno ugroziti španski gol, tako da uzimam pobjedu Španaca bez primljenog gola te će na taj način imati maksimalan učinak iz tri utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites
24.06.2013 - 02:30, Godoy Cruz - Boca Juniors 1 @ 2.08, Pinnacle
 
Boca nekompletna e sad moze opet biti kao juce za Kolon ali ja bi ionako igrao na manji ulog

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:05, St.Louis Cardinals - Texas Rangers, Tip 1 @ 1.5002:30, Godoy Kruz- Boca Juniors , Tip 1 @ 2.10 00:30, Deportivo Tolima- Atletico Nacional , Tip 1 @ 1.9005:00, CD Chivas- L.A. Galaxy, Tip 2 @ 1.60ukupno 9.58 Mozzartulog 10Ev dobitak 95.8

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...