Jump to content
Almiric

25.06.2013.

Recommended Posts

vi vidjeli njih kako vas deru a sad ce te da vidite kako mi njih deremo vama za ljubav :icon_biggrin:

Za osvetu komšijama samo zna Sarajevo, kao npr. Levski...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za osvetu komšijama samo zna Sarajevo, kao npr. Levski...

Levski protiv nas i Levski protiv vas kao Notinhgham Forrest kad je osvajo kup sampiona i sad kad igra konferencijsku ligu  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav raja!

 

Losa ponuda, sta je ovo.... da nema tenisa, preskocio bi danas kladjenje, a to se nije desilo zadnjih 13 godina  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god, ja ću navijati za Želju  :kahva:

 

Pozdrav 

Dobar dan....ja ću navijati za sve ex -yugo klubove..... :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://nogomania.com/Mednarodni-Nogomet/Novica/Borac-pred-bankrotom.aspx

 

:icon_cry:

 

jedan od mojih klubova koji sam volio gledati njihove utakmice po tv....a najviše me spominjao na finale kupa Maršala Tita iz 1988. godine..... a danas????

 

pa zato nema u Europi.....

 

ojejejejej..... :icon_confused: :icon_confused: :icon_confused:

 

Borac je uvijek bio veliki klub u bivsoj drzavi.... uz Velez, Zelju, Sarajevo i Slobodu (Tuzla) je predstavljao BIH.... steta za taj klub, ali kao sto nista ne stima, tako niko ne posvecuje paznju tim klubovima.... sport je samo na marginama.... jedna velicina kao KK Bosna, bivsi evropski prvak, je na aparatima i skoro da je taj klub ugasen zbog nemara i nebrige ovih novokomponovanih koji su na vlasti, kojima je samo lcni interes bitan, a sve sami nacionalisti i fasisti.... zalosno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Levski protiv nas i Levski protiv vas kao Notinhgham Forrest kad je osvajo kup sampiona i sad kad igra konferencijsku ligu  :icon_biggrin:

Hajde vidjet ćemo kako će se provesti Široki Brijeg, pa ćemo dati neki zaključak glede Levskog. :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde vidjet ćemo kako će se provesti Široki Brijeg, pa ćemo dati neki zaključak glede Levskog. :50yes:

haj more i ta varijanta  :icon_biggrin:  laku noc raja, pisemo se sutra  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...