Jump to content
Sign in to follow this  
micha

MNF -Jul 2013.

Recommended Posts

Evo navescu primer sa jednog drugog foruma za pretprosli mesec tamo je uslov  50  posto plus 1 tip pogodjen za osvajanje nagrade i 20 analiza a nije bilo dovoljno clanova koji su ispunili sve uslove 

 a isto se desava i ovog meseca pa su nagrade prvo deljene onima koji su ispunili sve uslove a preostale su dodeljene onima koji su bili najblizi ispunjenu uslova 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno i to pokušavamo i ovde, ali izgleda da su pojedioncima apetiti veliki i malo im je ovo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mirko opet ti o apetitima. Nema niko ovde veliki apetit. Ali moj problem je ponavljam i ovde  -  kako da trazim ubuduce od svojih igraca da ispunjavaju uslove._? Reci ce mi samo - Čemu to?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mostovoj, druže, zamolio bi te da ne učestvuješ u ovoj raspravi, jer nisi deo tim Bet-Cluba. Razumem te da želiš da staneš u odbranu svog foruma, kao i svako od nas, ali nisi nisi takmičar koji je učestvovao u ovom takmičenju i nemaš nekih moralnih obaveza da se mesas u rasprav

 

U ovom slučaju vi niste diskvalifikovani, osvojili ste treće mesto dobijate nagradu kao da ste prvi, a hoćete i drugu.  O kakvoj diskvalifikaciji pričamo? 

 

Ne branim "svoj" tim nego pricam o zdravom razumu, a to sto ti ne razumijes"fair-play" je tvoj problem.

I necu vise ucestvovati u ovoj raspravi , ne zato jer si to ti trazio, nego zato da te vise ne slusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Interbet dobije nagradu,dobili su ju zbog "nepoštivanja" natjecanja (kako bi rekao kolega mirko)...to je sve od mene,pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadrealista, o tome i ja pričam i nas dvojica se razumemo, ali izgleda da drugi ne razumeju. 

 

Moj predlog je da Bet-Club dobije prvu nagradu, a Interbet drugu. Ovce na broju i vuk sit.

po ovim komentarima najbolje je "poderat" tih 50 eura pa da ih niko nemoze dobiti i da nema vise rasprave oko toga posto vidim da je nekima muka kad se spomene da neki drugi forum dobije nagradu... mozda misle da ih je bolje poderat nego dati ljudima pa da ih pokusaju obrnut i mozda zaradit

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micha, ne tražim od tebe da od svojih članova tražiš nešto posebno. Osvojili ste treće mesto, ali ste jedini Ispunili uslov i dobili ste prvu nagradu, ali vi tražite i drugu. Ne razumem o kakvim drugim uslovima pričamo? Niko ne traži druge uslove, nego da prihvatiete ovo što ste i zaslužili, a ne da tražite i drugu nagradu.

 

Mostovoj, kako god hoćeš, ali zdrav razum podrazmeva prihvatanje svih mišljenja, a to što ja ne razmem šta je fer plej, je moj problem, a izgleda j eproblem što ga svako do nas shavata onako kako njemu odgovara. Da li ti mene hoćeš da slušaš ili ne, ne ineteresuje me, a ja ću pisati ono što smatram da je ispravno. Pozdravljam te i sve najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Interbet dobije nagradu,dobili su ju zbog "nepoštivanja" natjecanja (kako bi rekao kolega mirko)...to je sve od mene,pozdrav...

 

Nisam ja rekao da je to zbog nepoštovanja takmičenja i pravila, nego zbog fer-pleja i zato što su bili prvi na tabeli i osvojili najviše Vi ste jedini ispunili uslov i treba da dobijete prvu nagradu, iako ste bili treći na tabeli. A to što vi hoćete i drugu, e u tome je najveći problem. .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bilo tko od vas dobije nagradu,to je sranje po pravilima...znaci da onda mozemo postavljati sta god zelimo,s bilo koje kladionice i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bilo tko od vas dobije nagradu,to je sranje po pravilima...znaci da onda mozemo postavljati sta god zelimo,s bilo koje kladionice i sl...

onda po tvom netreba niko da je dobije, znaci treba je poderat, nek propadne, ha ja, bolje i to nego da se svadjamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je sranje ili ne, ovde o tome nećemo moći da komentarišemo, jer ovih stvari nema u pravilima, ali su se pojavile neke druge, koje su izašle na videlo i pokazale ko je kakav. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledajte gornji post gde sam opisao kako su uradili na drugom forumu a setite se i ovde kad je bio problem oko toga da je otkazao jedan sponzor naslo se resenje da se smanji nagrada pa i na Mtf se takmicilo 1 mesec kada nije bilo sponzora i posle je naknadno pobedniku dodeljeno pola nagrade , dakle cilj je da se druzimo i takmicimo i da se pokusa biti korektan kad iskrsnu takve neocekivane stvari, mislim da Bet Club nije ostecen jer su dobili 100 e za prvu nagradu i za naredni mesec nema uopste razlog Micha da kaze svojim igracima da ne postuju pravila jer nece osvojiti nagradu ako neko drugi ispuni uslov a mozda ce sad svi ostali ispuniti uslov pouceni iskustvom iz ovog meseca , voditelji takmicenja odlucuju sta ce sa preostalih 50 e dali ce ih dati forumu koji je ispunio 3 od 4 uslova ili ce odluciti nesto drugo to je njihovo pravo i tu se niko ne moze mesati 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal

SP za U20

17:00 Spain U20-vs-Mexico U20

Tip: 1

Kvota: 1.52

Posted Image

 

:icon_eek:

Prvo  pa musko !

 

2-1  u poslednjoj  minuti Spanci dali  gol

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da onda uzmemo tih 100 evra. Idemo kao ono sto je prvo bitno dogovoreno . Na jedan racun dele Perkan I Tuto ,( samo neka se dogovore na ciji ce) , a na drugi , neka ovaj mesec bude igoricev, (a sledeci obavezno Crni) , budemo Crni, Igoric i ja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...