Jump to content
Sign in to follow this  
micha

MNF -Jul 2013.

Recommended Posts

Perkan je ranije pristao da i ovaj put ide na njegov račun, ako se nije u međuvremenu predomislio.

 

Ajde da onda uzmemo tih 100 evra. Idemo kao ono sto je prvo bitno dogovoreno . Na jedan racun dele Perkan I Tuto ,( samo neka se dogovore na ciji ce) , a na drugi , neka ovaj mesec bude igoricev, (a sledeci obavezno Crni) , budemo Crni, Igoric i ja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U redu onda - saljem podatke od perkana i igorica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal
UEFA Europa League
18:00 Trans Narva - Gefle IF(-1,5) Posted Image
Tip: 2
Kvota: 1.7
Posted Image

 

Probio sam led, samo nek se ovako nastavi  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perkan je ranije pristao da i ovaj put ide na njegov račun, ako se nije u međuvremenu predomislio.

Ok !

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenis
Wimbledon ,mix dubl
17:00 Katarina Srebotnik (SLO)/Nenad Zimonjic (SRB)-vs-Casey Dellacqua (AUS)/Scott Lipsky (U
Tip: K. Srebotnik /N. Zimonjic -1.50  set
Kvota: 2.220
Posted Image
Srebrotnik /Zimonjic dobija sa 2-0

 

:icon_eek::nije:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto imamo dva nova člana ekipe, kao prvo da im ovde javno poželim da uspešno pogađaju tipove. A  kao drugo, najviše zbog njih

da ponovim neka pravila ove ekipe :

- Tipuje se po jedan par dnevno, a drugi par eventualno ako se pogresi prvi i ako ima sta da se odigra.( znaci nije obavezan)

- Kada je veća ponuda ( vikend) , može i po dva para

-  Posle 2-3  promasaja , najcesce ide zamena , jedino ako ja ne procenim drugacije ( a to su retki slucajevi) 

 

To su neke osnove,  a sada ajd na tipovanje i pogađanje! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenis
wimbledon , parovi  M
14:00 Leander Paes (IND)/Radek Stepanek (CZE)-vs-Ivan Dodig (CRO)/Marcelo Melo (BRA)
Tip: 1
Kvota: 1.590
Posted Image

 

:icon_eek: 2-3 :nije:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiten ,  mogao bi ja od sutra na klupu !!

 

:icon_eek:

 

Bas sam to i ja hteo  da kazem. 

 

Od sutra 5.7. 

Izmena

Izlazi - nojanoja

ulazi - igoric69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost danas sam morao da ponistim dva para , po jedan od Adema i Hordasa , jer nisu stavili objasnjenje kod hendikepa.  Da je onaj klasican , pa ajde , ali AH - to se mora obavezno objasniti.  Ali dobro . Idemo dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost danas sam morao da ponistim dva para , po jedan od Adema i Hordasa , jer nisu stavili objasnjenje kod hendikepa.  Da je onaj klasican , pa ajde , ali AH - to se mora obavezno objasniti.  Ali dobro . Idemo dalje!

Ne kontam stvarno zašto je poništen moj par, valjda je očigledno iz postavljenog na koga se odnosi. Šta je još trebalo da dopišem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontam stvarno zašto je poništen moj par, valjda je očigledno iz postavljenog na koga se odnosi. Šta je još trebalo da dopišem ?

 

Kod tvog tipa: HSK Zrinjski Mostar -1.75 - AH kojeg si ti odigrao trebao si ispod para nadopisati:

Dobitak je ako Zrinjski dobije utakmicu sa tri ili više golova razlike. Ako pobjedi sa dva gola ulog se dijeli na pola – pola uloga je dobitak, druga polovica uloga se vraća.

 

Adem_Ljajic je odigrao tip: FK Vojvodina -1.25 - AH. On je ispod para trebao nadopisati:

Dobitak je ako Vojvodina dobije utakmicu sa dva ili više golova razlike. Ako dobije samo sa jednim golom razlike vraća se pola uloga.

 

Zaključak: Ili ispravno objasnite postavljene parove sa AH ili ako ne znate šta ste odigrali nemojte postavljati parove sa AH, već sa običnim hendikepom kojeg nije potrebno objašnjavati.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...