Jump to content
Sign in to follow this  
torbaman

Limitiranje uloga na tiket

Recommended Posts

Pozdrav,

 

imam pitanje: Ako igrač na bilo kojoj od ovih sveckih online kladionica pravi konstantno profit npr lupam mesečno 1000€ da li se dešava da takvom igraču smanje limit na uplatu dok je za ostale limit isti ?

Da li je neko imao slična iskustva?

 

 

Mislim na bet365, expect, ladbrokes, PADDYPOWER, WILLIAM HILL, BET-AT-HOME, BETSSON, UNIBET, PINNACLE, 10Bet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na Expekt mi se desavala , npr. uplatim 300eur pola opklade odmah prihvate a drugi dio ide na razmatranje, taj drugi dio vecinom prihvate, al jednom kad sam ih gulio to je bilo sve cesce i cesce.

BetSafe  veoma losa kladionica, nesto malo sam im uzeo 200eur i limitirali, nisam mogao ulozit preko 30-40eura.

Ladbrokers ne znam zbog cega ali nisam mogao uplacivati velike sume, sjecam se Australian Open ja na Djokovica hendi da odigram kvota 3,00 sa 60eura ne daju, nego sam mogao samo 30e pa sam nesto kombinovao... eto.. i to na Australian open... isto tako nesto je bilo i sa betsafe.

na bet365 se ne kladim, smaraju sa pismima i zovu na telefon a ne znam engleski...

na Comeon moja najveca opklada sjecam se bio je rukomet, mec Danske i prije tog meca neka reprezentacija je izgubila i tako je Danska mogla proci dalje ako bi pobjedila u ovom mecu ( prijateljska neka zemlja) kvota je mozda bila 1,30 i stavim uplatu 1 500e , kad ono spustaju kvotu i tako su spustlili (zbog mene) i dali da uplatim na dosta manju kvotu, ne sjecam se sad tacno..  10bet i comeon su mi povecali vrijeme uplate live tiketa jer sam ih hvatao na njihove greske.  i bwin naravno..

Zna to da iznervira... eto ukratko, ako se sjetim jos neceg javljam :57bye:  al sam cuo da Azijske kladionice pustaju bas velike,velike uplate...

Edited by Dusko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve kladionice su dobre,ljubazne i profesionalne dog gubiš lovu,kad počneš dobivati odbace te ko staru kantu bez da ti obrazlože zašto.. Evo meni jučer blokirali račun na Bet Victoru a imam dvije oklade otvorene kod njih,dodše to su ustvari dvije sigurne oklade koje ako ne prođu kod njih prolaze u drugoj i ja sam u dobitku bez obzira na ishod. Ovi valda skužili da su te tekme bili surebetovi i meni lijepo zatvorili vrata svoje jadne kladionie. Obećali su ako oklade budu dobitne da će mi isplatit novac na MB kako sam i uplatio,ali igrat tamo više nikada!!

 

Stoga ljudi evo još jedna kladionica koju trebate izbjegavati a to je Bet Victor(kreten)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve kladionice su dobre,ljubazne i profesionalne dog gubiš lovu,kad počneš dobivati odbace te ko staru kantu bez da ti obrazlože zašto.. Evo meni jučer blokirali račun na Bet Victoru a imam dvije oklade otvorene kod njih,dodše to su ustvari dvije sigurne oklade koje ako ne prođu kod njih prolaze u drugoj i ja sam u dobitku bez obzira na ishod. Ovi valda skužili da su te tekme bili surebetovi i meni lijepo zatvorili vrata svoje jadne kladionie. Obećali su ako oklade budu dobitne da će mi isplatit novac na MB kako sam i uplatio,ali igrat tamo više nikada!!

 

Stoga ljudi evo još jedna kladionica koju trebate izbjegavati a to je Bet Victor(kreten)

 

Sad da mi objasnis kako si uopce dosao do te kladionice :icon_biggrin:  Nikad cuo za nju do sada, pa ni u magli. :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o tome pričam. Šta će mi kladionica koja će da me blokira ako im umem 200€.

Meni treba neka kladionica kojoj je normalno da igrač bude dobar npr lupam 500€

Za te azijske neznam. Na partybets.com  znam da više neprimaju opklade iz Srbije, zbog našeg zakona sa kojim se oni "comply".

Za pinnacle sam čitao da je najbolji za high stakes betting ali imaju očajan sajt nije mi jasno kako mogu da trpe talo loš sajt..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Betfair provereno prima uplate do 10 000 eura...mislim nisam ja,ali znam vrlo dobro ko je :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gandalf.... sa pinnacle do sad imam dva negativna iskustva, uplatim opklade i posle poniste.. gamad su to... na wiliams sam uplatio dosta na prvi gem da dobija, i druga opklada da brejka, i obe prodju naravno i oni poniste jer kao zaboravili su da zatvore liniju za te gemove... ccc. a ja uplatio prije pocetka.. i tako ja ostecen... takodje odigram sa 100e vise od 4 kornera do poluvremena bila 3, i 1min posle uplate bude korner i naravno poniste... haha. gamad. .. nego nema veze, usao sam sa 50eur sad sam na 500e.  live prelos, sve prelose... svi na internetu pricaju o nekim velikim uplatama tamo a live ne mozes preko 500e uplatit....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Comeon sam se malo uzdigao, sad htio jedan bet sa 50eura na Sweden - Germany (Woman) na pobjedu Germany, kad ono maksimalno 43e mogu uplatit. ne znam jel tako svima... cudno jer je ovo finala (kolko znam) :smile_dollars:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bwin je poceo da limitira na 1e dosta igraca iz Srbije prakticno me naterali da zatvorim racun kod njih, ja sam jedno vreme dosta bio u plusu i uzeo neku lovu ali posle sam imao jednu seriju gde sam izgubio dosta novca tako da razlog  nije bio to sto sam im uzeo lovu vec mozda sto sam igrao uglavnom sumnjive meceve iz liga iz okruzenja poput BIH , CG i Srbije ali i neke druge lige lige Rumunije , Hrvatske...

slicno mi se desavalo sa Unibetom pred kraj liga gde su uplate na neke takve meceve limitirali ili isli na odobravanje 

 

Bet 365 i Pinnacle su najbolje tu maltene nema limita i ne uslovljavaju 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bwin dakle treba u sirokom luku zaobilaziti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...