Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

05.07.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 10:00

Naziv para: Kanada(19)(h+35,5)-SAD(19)
Tip para: 2
Tečaj: 1.850

 

:uredu:   67-109

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00 Hrvatska/U19-Srbija/U19 Tip: 2 @ 1,67 Ladbrokes

 

 

Srbija reprezentacija koja je puna talentovanih košarkaša na ovaj turnir je poslala vrlo jaku ekipu koja se nosila čak i sa amerikancima do poslednje četvrtine kada su morali popustiti jer ipak bi bilo stvarno previše da su uzeli mlade i buduće sigurno NBA zvezde.

Srbija je taj meč pokazala svu svoju moć i sav svoj raskošan talenat da ne bacam oko samo na taj meč reći ću da su uzeli Rusiju i Kinu od jačih protivnika i to sa većim razlikama od očekivanih.Sjajno oružje su im trojke i skok u napadu koji ih je služio po očekivanju u svakom dosadašnjem meču.Veoma su to psihološki jaki i motivisani mladi ljudi željni uspeha na njih se trebaju ugledati mlade nade i svi sportisti ne samo iz Srbije nego i iz jačih moćnijih zemalja.Ja jeste da malo srcem komentiram ovaj meč ali sve što sam naveo je apsolutna istina i ponosan sam ovom ekipom.Očekujem da odigraju jedno finale bez predaje i bilo kakvih incidenata sve po fer-pleju i propisima.Većina koja prati mlade reprezentacije navikla je da je Srbija uvek tu negde ako ne u samom vrhu bar u polufinalima,tako da su i ovi momci nastavili tu tradiciju.Hrvatska reprezentacija igra sjajno takodje u prošlim mečevima izdvajam po meni najteži meč za njih to je bio onaj sa Litvanijom koji su dobili sa 91-90 sedam sekundi pre kraja. U tom meču su pokazali karakter i istrajnost prema svom cilju tj.medalja na ovom takmičenju.Pre tog meča su imali jedan i jedini poraz na takmičenju od španaca koji nisam očekivao.Kao najboljeg igrača izdvojio bi sjajnog Šarića koji je pravi lider i vodja na terenu.Igrač koji će verovatno biti na ovogodišnjem seniorskom eurobasketu u Sloveniji.I od Hrvatske očekujem maksimalno zalaganje i trud bez obzira što je Srbija blagi favorit. Dakle tip pobeda Srbije konačni tip bi izabrao zbog većeg kvaliteta i bolje timske igre mada ne vjerujem da će biti pobeda veća od 2-3 razlike u korist Srbije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...