Jump to content
Sign in to follow this  
Ali G

22.02.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Vidim da nitko ne otvara novu temu, tako i moj tip sada kasni, al baš me briga...

Ja oću ulo

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOGOMET - LIGA PRVAKA - 1.POLUVRIJEME

1p/Ajax - Inter x 2,05

 

Arsenal vs. Ajax Amsterdam 0:0

22/11-05 Ajax Amsterdam vs. Sparta Prag 2:1

02/11-05 Thun vs. Ajax Amsterdam 2:4

18/10-05 Ajax Amsterdam vs. Thun 2:0

27/09-05 Ajax Amsterdam vs. Arsenal 1:2

14/09-05 Sparta Prag vs. Ajax Amsterdam 1:1

 

06/12-05 Glasgow Rangers vs. Inter Milano 1:1

23/11-05 Inter Milano vs. Artmedia B. 4:0

01/11-05 Inter Milano vs. FC Porto 2:1

19/10-05 FC Porto vs. Inter Milano 2:0

28/09-05 Inter Milano vs. Glasgow Rangers 1:0

13/09-05 Artmedia B. vs. Inter Milano 0:1

 

12/11-02 UEFA Liga prvaka Ajax Amsterdam vs. Inter Milano 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelsea - Barcelona /Lampard daje gol/ @ 2.80 (Favorit)

 

Lampardu iznimno 'le

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelsea - Barcelona 2 (3.30) PSK Bonus tip

 

Ovdije nemam sta puno komentirati niti mogu objasniti zasto 2, jednako kvalitetne momcadi, ali ipak mislim da ce barca predvodjena s ronaldinhom uspjet pobjedit mocni chelsi koji s jakim momcadima znaju remizirati... u svakom slucaju :

ilog 10/10 na barca to win http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pk/Ajax - Inter M. 0/2 @ 5.50 Favorit

 

Ajax ima dosta problema Maxwell otisao u Empoli, a na pocetku sezone su im De Jong i Van der Vaart otisli u HSV, a Lobont u Fiorentinu, tako da je ova momcad Ajaxa dosta slabija od lanjske momcadi, sto se vidi i po rezultatima u prvenstvu. U ovoj utakmici imaju dodatni probolem jer nece moci racunati na Grygera, Galaseka, Pienaara i Sneijdera.

 

Najavljeni sastav Ajaxa (4-3-3):

Stekelenburg - Trabelsi, Heitinga, Vermaelen, Juanfran - Maduro, Lindenbergh, Emanuelson - Rosales, Huntelaar, Rosenberg

 

Iz najavljenog sastava se moze vidjeti da ce vecinom nastupiti igraci bez iskustva igranja u europskim natjecanjima, cak vise utakmica u europskim natjecanjima ima Figo nego cila momcad Ajaxa zajedno. Ali triba obratititi pozornost na Huntelaara koji je redovito postize pogotke otkad je dosao iz Heerenveena.

 

Inter je porazom od Juventusa izgubio sanse za Scudetto, te se okricu Ligi prvaka. Zadnja dva medjusobna susreta je dobio Inter 1:0 i 3:1. I inter ima problema s ozljedama, tako da ce im nedostajati Recoba, Veron i Ze Maria, te C.Zanetti koji se suspendiran. Stankovic ce biti na klupi, jer je lakse ozljeden. Ali Inter ima kvalitetan igracki kadar, tako da se ovi izostanci nece previse primjetiti.

 

Najavljeni sastav Intera (4-4-2):

Cesar - J. Zanetti, Cordoba, Samuel, Wome - Figo, Cambiasso, Pizarro, Solari - Adriano, Martins

 

 

Iako ce Inter od prve minute kreniti ofenzivno, Inter je momcad koja je nepredviljiva al opet veliki favorit u ovoj utakmici, te ce u ovoj utakmici pokusat izboriti plasman u sljedecu fazu.

 

Ulog 10/10

 

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

2658 Eto'o - Barcelona 20:45 koef. 2.30 ( Eto`o dAJE GOL)

 

Mislim da nije potrebno komentirati ovaj tip. Naravno, asistencija će biti sa strane Ronaldinha!

 

Ulog 10

 

Pozdrav

 

Favorit kladionica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roddick A. - Arthurs W., tip 2, @4.74, Pinnacle Sports, 10/10

 

Susret 2. kola ATP turnira u Torontu...

 

Roddick je trenutno 3. plasirani igrač na ATP ljestvici, a Arthurs zauzima 91. mjesto.

 

Ovo je prvenstveno pick protiv Andya Roddicka.

U zadnje vrijeme se dosta "pati" u svim mečevima. Na prošlotjednom turniru ga je "pomeo" mladi

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.p/New York - Miami tip 2 1.50 @ Favorit

 

Mimami je jedna od favoriziranih momčadi u nba-u i koja puca na sam vrh s dvojcom Wade i O'Nell zato mislim da će već na poluvremenu imati razliku protiv New Yorka koji je osrednja momčad u ligi!!

 

Ulog: 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiefer N.-Bjorkman J. točan rezultat 0:2 kvota 8.00 HRVATSKA LUTRIJA VRIJEME 01:30 ULOG: 10/10

 

Do sada samo jedan me

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...