Jump to content
Sign in to follow this  
orijent

Srijeda 15,11,2006.

Recommended Posts

Makedonija i Engleska imaju po 7 bodova iz četiri odigrane utakmice dok su Hrvatska i Izrael isti broj bodova osvojili u tri utakmice. Rusia je na petom mjestu sa pet bodova iz tri utakmice i ovo im je vrlo va

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00, Makedonija-Rusija, tip x, @3,40, Germania, 10/10

 

Mislim da u ovom susretu Rusija nikako nije favorit.Ovdje ocekujem tvrdu utakmicu sa malo golova,mozda vrijedi probati tocan rezultat 0:0 sto nije nemoguce.Ako bude golova biti ce 1,najvise 2.Mislim i da je u ovoj utakmici Makedonija blize pobjedi nego Rusija iako je njoj ova utakmica od velikog znacenja,jer ako ne pobjede vrlo ce tesko proci skupinu.Ni Makedonija nije bez nade u ovom susretu i oni ce ovdje traziti bod(ove) za eventualno iznenadenje i mozda prolaz skupine.Iako je pokazala dobru igru protiv Engleske,Makedonija protiv ovakve Hrvatske i igre kakvu su pokazli u Zagrebu jaaako tesko mogu proci grupu.Bez obzira na sve oni se nadaju da bi mogli iznenaditi Europu svojim plasmanom na Europsko prvenstvo.

Za Makedoniju nece nastupiti dugogodisnji kapetan Smertin,napadač Kerzahov,a izbornik je pozvao Taranova,Shishkina i Torbinskog.

Za Rusiju nece nastupiti napadaci Pandeva i Naumoskog,dok je Hiddink pozvao Grozdanovskog.

 

I jedna i druga reprezentacija u ovom bi mecu bile zadovoljne bodom i mislim da je x najrealnija opcija,uz naravno under

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...