Jump to content
Sign in to follow this  
stefan97czv

22.07.2013.

Recommended Posts

E ovako odlucio sam se da otvorim ovu temu da sutra ne zbog teme nego da podjelim sa vama nesta lijepo sto mi se danas dogodilo.

 

Izasao ja napolje da se vozam i tako prolazeci okolnim ulicama naletim na 15-tak manje djece koja se igraju i tu jednog otprilike moje godiste.Pridjem ja njima i tako pitam tog momka otkud ovde kaze dosao kod rodbine,pitam ga naravno trenira li sta i za koga navija on kaze trenira fudbal u Dinamu i navija za Dinamo Zagreb!Ja ga pitam koga vise voli u Srbiji on kaze Zvezdu zbog Robija...Kad zavrsio sa igrom sa tom djecurlijom ja krenem detaljnije da se upoznam sa njim...Krenu on da prica sa mnom,pricali smo o svemu o Dinamu,Mamicu,Zvezdi,Vaterpolu,Alilovicu,Rukometu,Fudbalu,Kosarci...ali najvise o curama...Kad zavrsismo spricom ja ga pitam da li zna cega jos dobro da igra sem fudbala on kaze stoni tenis,tu se nadjemo ja razvaljujem stoni kao i on i ponudi mi on da odemo na partiju stonog tenisa ja naravno prihvatim i brzo odem do kuce da se spremim.Vratim se ja po njega  i tako setajuci on meni kaze ako te bude ko pitao odakle si ti reci da sam iz Foce(trebao u FOcu do famelije posle SOkoca),ja kazem ok...kako smo se priblizavali tenisu njemu se sve vise nije islo ja ga pitam sto on kaze boji se da ga ko ne bude zezao zato sto je iz Hrvatske,ja ga pokusam ubijediti da nece al uzalud,vratimo se mi nazad...Kad se vratili krenemo ponovo da pricamo o curamaa,i tako prica on meni svasta ja njemu svasta i ja ga pitam ako hoce da odemo do grada na pice...Opet on kaze da ga ko ne bude zezao sto je Hrvat ja ga ponovo  ubjedjivao da nece i on nekako prihvati.Krenemo mi u grad setajuci gradom njemu se svidi jedna moja dobra drugarica,iako je imao djevojku...Pricali mi malo i sa njom i posle nakon setanja nekih 3 sata mi krenemo kuci...Vracajuci se dotaknemo se i POLITIKE I NACIONALIZMA i slozimo se da je za sva desavanja kriva samo politika..Prica on meni kako je ranije imao problem kada dodje do famelije u BIH kako su ga neki zadirkivali zato sto je iz Zagreba.Nastavimo da pricamo o toj mojoj drugarici i pomalo o Srpsko-Hratskom sportu,kad sam mu sve o njoj ispicao dodjosmo do kuce,svidim se ja njegovoj majci i cudi se ona kako ga niko nije zezao zato sto je Hrvat(majka Srpkinja rodom odavde udata u Zagrebu) i ponudi ona meni da dodjem kod njega u Zagreb,ja kazem nekad kad zavrsim fakultet i kad budu bolja vremena mozda i dodjem i pitam ga da sutra noci kod mene i on prihvati da ostane jos koji dan ovde ali da ga bolje upoznam sa drugaricom mojom koja mu se svidja...ja naravno prihvatim.I tako ode on kuci odoh ja kuci i obecasmo da se sutra sto pre vidimo...Ja kad doso kuci pocnem da razmisljam o svemu ovome i vidim da je visestruka korist za mene i njega sto smo se sreli...PRVA I NAJVECA STEKAO SAM DOBROG DRUGA IAKO SMO SE PRVI PUT VIDILI A DRUGA RAZBIO SAM SVOJU TEZNJU ZA NACIONALIZMOM SHVATIVSI DA NIJE BITNO KAKO SE KO ZOVE I DA I DALJE POSTOJE DOBRI LJUDI IAKO SAM DOSTA SUMNJAO U POSLEDNJE VRIJEME....ETO DRUGARI ISPRICAO SAM VAM MOJ JEDAN OD LJEPSIH DANA,A SAD ODOH DA SPAVAM I UJUTRU STO PRE ODEM DO TOG SVOG NOVOG DOBROG DRUGARA...POZDRAV...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipici!  :57bye::icon_cool: Novi dan, nova sreća!  :50yes:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro :kahva:

 

sretno :14clover::57bye:

 

stefane97czv drago mi je što si upoznao prijatelja i da si shvatio da se dobrim ljudima ne broje krvna zrnca,

a mislim da je tako i na ovom forumu :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi neisplaćenih nagrada od Expekta sam dobio sljedeći odgovor: Postovani,Bonus s navedenog natjecanja biti će isplaćen tijekom dana. Ukoliko bonus i dalje ne bude dostupan na vasem racunu, molimo da nas kontaktirate. Zahvaljujemo na suradnji i razumijevanju.Za sva ostala pitanja stojim Vam na raspolaganju.Srdacan pozdrav,Marko GrbicSluzba za korisnikeExpekt.comMangas Gaming Malta Limited

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan  , pun pogodak svima!

 

danas ce nam expekt napuniti kasu ( bonus)!!!

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro :kahva:

 

sretno :14clover::57bye:

 

stefane97czv drago mi je što si upoznao prijatelja i da si shvatio da se dobrim ljudima ne broje krvna zrnca,

a mislim da je tako i na ovom forumu :50yes:

 

Nema tu šta da se misli., to je ovde dokazano. 

 

A sad da čekamo taj bonus od Expekta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je to 21. vijek stigao i na Sokolac? :icon_eek:

izgleda da jeste samo sto sad ne smijem napolje izaci, bojim se da mi sta sa neba ne padne na glavu  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...